Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:32 28.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Моите демонинови [re: iosarian]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано19.05.03 14:26



като първо засягат само мен;
като второ нямат нищо общо с темата;
като трето не помня Сев да е правил нещо в Лаф-а;
и като четвърто - дребнавите заяждания можеше да си спестиш, по-долу си се изказал по темата.

Приеми нещата с чувство за хумор

Aledar~


Тема Заключителна пледоария:))нови [re: lvo lll]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано19.05.03 15:13



Нямам време да ви отговарям на всичките. Нито имам време, нито имам какво ново да кажа... Не смятам спора за загубен, загубено е гласуването.
Това, че някои от изказващите се директно преминават към лични нападки, си е смешно. Где изчезна чувството за хумор, тъй присъщо на клубарите от Топ постингите? Както казах на стрейнджър, по-трудно е да се спори, отколкото да се обижда. Ровенето в мръсните ризи на противника си е вид риторичен похват... добре овладян, както виждам. Но не спомага за нищо.

А ти лично, Иво, какво предлагаш - да си сложа за сигнатура "Моля, не ме цитирайте никъде!"? Или? "Не желая мои теми да бъдат пействани в Топ постингите"? Несъмнено много оригинален подход ще бъде:))), може да стане масова практика.

На предложението на фукла за среща е отговорил Северин на съответното място и с това отразява и моето отношение по въпроса. Не мисля, че присъствието/неприсъствието на среща е някакво доказателство за каквото и да е било.

Как си представяш, че ще получа/им "уважението на всички"? Същите тези "всички"/или поне част от тях/ ясно си изразяват мнението, че съм сухар, ненормалница, комплексар, човек без чувство за хумор и т.н. и т.н. Смятам, че това си е неуважение от класа , срещу което противодействие няма. Какво - да заудрям барабана, че това не е вярно? Или да посипя пепел по косите си и да кажа: "О, простете, че ви отнех от ценното време! Толкова много сгреших... О, глупава аз! Как се осмелих да споря!".
Продължавам да бъда убедена в аргументацията си и не признавам за грешка неща, които усещам със сърце. Не изисквай от мен да бъда широкоскроена - достатъчно съм толерантна, за да приема чуждото мнение с уважение и когато споря, да не обиждам. Някои от "широкоскроените" по темата не показаха подобни качества.
Спорът е игра, представление и партньорство, а не начин да скубеш противника. Смятам темата за добро упражнение по спор..., поне в някои нейни части.
И след като толкова много позовавания имаше за вездесъщото чувство за хумор, както и за приемането на нещата "лично" - нито аз, нито той сме приели нещата навътре. Ако беше толкова лично, не бихме се придържали към приличния тон.:)))

Нататък Сев ще решава какво ще става, аз се насмях достатъчно и ще му бъда само ариегард, ако сметнем това за необходимо.



Нова сигнатура:

"Не желая мои теми да бъдат пействани в Топ постингите"

Е тва вече е забавно!

Aledar~


Тема Re: Моите демонинови [re: Aлeдap]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано19.05.03 19:53



Като първо тук точно за тях иде реч
Като второ съм Европейски шампион по дребнаво заяждане и национален по еснавско хвърляне на прах
Като трето ю пърсанъли стигаш на Лафа и за двама че и за повече....
Като четвърто не можах да се здържа поради-вж. точка втора - по горе.
Като пето - когато пишеш нещо в интеренет форум не забравяй ,че то става ПУБЛИЧНО достояние сиреч със същия успех може да накараш журналист да не те цитира след като еднаж си снесъл някоя велемъдрост.


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: Заключителна пледоария:))нови [re: Aлeдap]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано19.05.03 19:56



С оглед тяхното съдържание следва да добавяш и - "Да не се дават на психиатър без изричното ми съгласие" , че иначе знае ли човек.......


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: закриване на клуб "Топ постингите"нови [re: Ceвepин]  
Автор iosarian (от Параграфа)
Публикувано19.05.03 19:59



Накрая ще трябва да си припомниш една любима сцена от "Приключенията на добрия войник Швеик"- онази в която те обикалат поротно около "Гадния Дядка" и ревът с пълно гърло: "Какнво направихме- Едно голамо лайно направихме!!!"
М даммм.....


Si vis pacem,para bellum.


Тема Re: получи моето уважение ...нови [re: Aлeдap]  
Автор lvo lll (Ag008)
Публикувано20.05.03 01:43



"... А ти лично, Иво, какво предлагаш - да си сложа за сигнатура "Моля, не ме цитирайте никъде!"? Или? "Не желая мои теми да бъдат пействани в Топ постингите"? Несъмнено много оригинален подход ще бъде:))), може да стане масова практика. ... "

така вече имаш морално право да протестираш и да искаш намеса
ако някой ти пейства постингите, защото без него нямаш никакво право
и си навличаш напразно гнева и обидите на много членове.

бтв: това не го измислих аз, каза го чистокръвен юрист, по горе в темата
ако стане масова практика, значи че сте били прави, ако не - значи че не сте :)

===
"... На предложението на фукла за среща е отговорил Северин на съответното място и с това отразява и моето отношение по въпроса. Не мисля, че присъствието/неприсъствието на среща е някакво доказателство за каквото и да е било. ..."

ако дойдете на срещата ще спечелите уважение и симпатии
че губещите в спора/гласуването идват и подават ръка/чаша
и покават че са над тези неща :)

повярвай ми, след срещи ф2ф, нещата се промянят позитивно
аз съм в нета от 1995 година и съм се срещал с много много хора
с които съм спорил и дискутирал жестоко :)
след среща с тях - нещата са се променяли в по-добра посока

===
"... Как си представяш, че ще получа/им "уважението на всички"? Същите тези "всички"/или поне част от тях/ ясно си изразяват мнението, че съм сухар, ненормалница, комплексар, човек без чувство за хумор и т.н. и т.н. Смятам, че това си е неуважение от класа , срещу което противодействие няма ..."

бъди сигурна че има членове на клубовете, които са ви оценили достойно,
въпреки че не са били на ваша страна
но има и друга част които са праволонейни, като коне с капаци,
очаквай уважение само от първата група :)
(достатъчно си умна да прецениш групите)

===
"... Продължавам да бъда убедена в аргументацията си и не признавам за грешка неща, които усещам със сърце. ..."

това си е твое право, важното е признаеш че загуби в този спор,
или както каза в гласуването
т.е. че мнозинството от членовете не са на твоя страна
и искат да го има клуба ТОП ПОСТИНГИТЕ
и ти трябва да признаеш желанието на мнозинството
въпреки твоите убеждения

лично аз ако бях на твое място
наистина щях да имам на всеки постинг думите, че не желая да ме пействат там ...
така щях да показа на всички моето отношение,
(освен ако не си го промениш :) де),
но въпреки това приемам волята на мнозинството

===
"... Не изисквай от мен да бъда широкоскроена - достатъчно съм толерантна, за да приема чуждото мнение с уважение и когато споря, да не обиждам. Някои от "широкоскроените" по темата не показаха подобни качества. ..."

кои е казал че всички които бяха твои противници са широкоскроени !

===
"... Спорът е игра, представление и партньорство, а не начин да скубеш противника. Смятам темата за добро упражнение по спор..., поне в някои нейни части. ..."

тези думи показват че можеш да бъдеш ... широкоскроена :)
или поне че се опитваш

===
С този си постинг ти доказа че си достоен за уважение противник :)

на мен лично ми достави удоволствие да ви чета двамата :)
как с каква енергия и ентосиазъм доказвате, отстоявате вашата теза :)
повярвай ми ... направихте ми добро впечатление е умствените си възможности

верно бяхте от другата страна на бариката, но бяхте достоен противник,
противник с когото е удоволствие да се спори,
защото всека дума имаше значение,
за всяка дума трябваше да се внимава в спора със вас :)


надявам се това да е финала на този спор :)

и както някои каза
този спор си заслужава да се проучи внимателно
от тактическа гледна точка на водене на тежки спорове :)

Редактирано от lvo lll на 20.05.03 01:58.



Тема За Северин и говедарщината мунови [re: iosarian]  
Автор Ceвepин (dragon catcher)
Публикувано21.05.03 14:03



Йосаряне, ти нещо много си се вживял в ника си. Не можеш да измислиш нищо оригинално, а? И заради това се опитаваш да предизвикваш странно мучене в темата ми, като цитираш старите теми на Амо от Лафа ли?

Добре тогаз!

МУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ-хахахахааа!

Ей, виж ме даже как лудо и в различни посоки си въртя очите.


За какво точно протестираш? Че ако клуба се затвори сам ще трябва да се ровиш да видиш какво съм се изказал за последно в Лафа ли? Е не знаех, че си ми фен. Или пък си фена на Али, а? И искаш да й следиш всичко "топ"?

Точка 2 от аргументите ти - я ми посочи кой е написал една собствена тема за "Топ постингите" вместо да пусне чужда вътре? А ся ми кажи колко са собствените теми в "Политика". А ако си мераклия да се закрива "Политика" - пускай тема. Не очаквай обаче аз да се нагърбвам с твоята кампания/работа.

Точки 1 и 3 от аргументите ти - не виждам защо да ти отговарям. По-нагоре в темата съм се изказвал няколко пъти много подребно защо искам да бъде закрит клуба. Ходи и чети.

А за подписа - ти пък трябва да си слагаш към подписа: "Разрешавам снимките ми да бъдат публикувани без изричното ми съгласие, тъй като страдам от рядка и неизличима любов (самовлюбване) да си виждам навсякъде физиономията". Даже ако предложиш да се направи клуб "Гражданин с пистоует" ще те подкрепя.

Радвам се, че си си припомнил сценка с лайно. Сигурно е било ухайно. :))) Ама не ми искай тоалетна хартия да се избършеш. Пазя си я за себе си.

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Аз се изкефих, че са ме забелязали!нови [re: 3aндpaмac]  
Автор ASSASSlN (старо куче)
Публикувано21.05.03 14:19



Че, каква е ползата човек да пише и да не го забелязват? Унизително е някак си! Гордея се даже, че съм един от първите цитирани в клуб "Топ постингите".





Тема Re: Между друготонови [re: stranger]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано21.05.03 14:31



Ако искаш, може да обсъдим твоята кампания на изборите за модератор на клуб Студенти. Но в друга тема.

Aledar~


Тема Re: Моите демонинови [re: iosarian]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано21.05.03 14:32



Абе мило, що се напъваш? И предай на поръчителя много поздрави. Кажи му, че си мисля за него.

П.С. Така и не разбрах Сев какво общо има с "демоните" ми.

Aledar~

Редактирано от Aлeдap на 21.05.03 14:35.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.