Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 07.07.25 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хрумки.нови  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано04.01.03 09:28



Това са няколко неща (може и да си дописвам:-)), които или са хрумвали на мен, или съм видяла някъде. Не са нещо кой знае колко важно, нямам идея трудни ли са за изпълнение или не, както и дали си заслужава да се правят изобщо. Просто са ми минали през ума някога.

- Забрана за получаване на бележки от конкретни потребители (доколкото помня, Графинята беше писала по въпроса преди време).
- Опция "следваща бележка" (сега ако затърсиш нещо между 20-30 бележки, постоянно трябва да се връщаш към списъка).
- Някаква възможност да се прати един и същ текст (с бележка) на няколко души, едновременно?
- Конверторът за отговорите да го има и към бележките (предполагам, че не е чак трудно).

- Когато някой модератор бъде сменен, бановете, наложени от него, автоматично да се махат? (Иначе няма как следващият да ги оправи.)
- Търсене по юзърнейм?
- Търсене по период от време?


Имаше още, но като се сетя, ще си допиша.

- - - -
Old-fashioned.



Тема Поправка за бановете. [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано09.01.03 09:57



Вероятно е по-удачно при смяна на модератор да не изчезват старите банове. Но би било редно новият да ги вижда в своето меню, за да е наясно какви забрани съществуват в клуба. Тоест ако е възможно, бановете, наложени някъде, да са видими не само за този, който ги е наложил, а и за другият (ако модераторите са двама или при смяна на дежурството).

- - - -
Old-fashioned.



Тема Re: Хрумки.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор din-din (amurce)
Публикувано10.01.03 14:26



seti li se



Тема Бих добавилнови [re: Бeзcъннa]  
Автор Meйджъp™ (грандоманин)
Публикувано15.01.03 20:56



- Времето за редактиране на мнение да бъде ограничено до най-много 30 минути.
- Когато кликнеш върху стар ник на даден юзър, да излиза познатото инфо за съответния юзър, а не досадното съобщение "този ник не съществува в нашата база данни".
- Това за търсачката по юзърнейм и време е много добра идея. Понякога ми се е налагало да ровя с часове в Списък-а, за да открия даден юзър - сортираш по азбучен ред и започва едно ровене... пък и с тези бавни връзки...

Готино е да си важен, но важното е да си готин.


Тема За конвертора.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано27.01.03 09:58



Вече има към бележките, но само когато се минава през профила на адресата. Към "отговори на тази бележка" няма конвертор. Няма го и при редакция на мнение.

- - - -
Old-fashioned.



Тема За сигнатурите.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано06.02.03 10:22



Възможно ли е автоматично да се появява нещо, което да разделя мнението от сигнатурата на човека? Понастоящем хората масово се бъркат като смятат сигнатурите за част от мнението.

- - - -
Old-fashioned.



Тема Re: За сигнатурите.нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Kpъr ()
Публикувано14.02.03 19:03



в началото на девиза преди да се напише той,
трябва да се напише
[/quote]
и това което следва е девиза...

тука нарочно не съм направил да излиза, но ако се напише това - [/quote] преди самия девиз, после на това място има права линия.

предполагам че много хора го знаят това, а който не го знае може да си го добави сам, или да се постави в help-a на дир.бг



рибата е в тигана, а тигана е на дъното на океана...

Тема за твое сведениенови [re: Бeзcъннa]  
АвторБиpkoф (Нерегистриран)
Публикувано05.03.03 09:56



Здравей!
Само искам да ти кажа че този форум е купен, и дир.бг само са го превели на български, така че твоите предложения и да са хубави не са лесни за изпълнение и с вероятност 99,9% няма да бъдат осъществени...
Ако искаш попитай г-н Цветан Цветков и ще ти каже и версията на форума.



Тема Re: за твое сведениенови [re: Биpkoф]  
Автор Бeзcъннa (fragile)
Публикувано11.03.03 10:21



Тук постоянно се правят промени. Според мен нямаш наблюдения, за да твърдиш, че преводът е единственото, което са пипнали в софтуера. Смятам, че ако нещо им хареса и го намерят за полезно, няма да бъде проблем да го направят.

"Никога не обяснявай. Пред приятели не се налага, а враговете няма да повярват."



Тема Важно!нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Meйджъp™ (дреме ми на ...)
Публикувано11.03.03 20:10



И в Администрация вече писах по този въпрос:
1. Когато дадена тема виси статична известно време и след това бъде разкачена, се сортира не по датата на последното мнение, ами по времето на закачването или от последното мнение преди закачването... Въпросните теми изчезват на втора-трета страница при разкачане, въпреки че минута по-рано някой е отговарял в тях. И започват едни въпроси - "Къде изчезна темата", "Защо я изтри" и пр... Много неприятно.
2. Когато някой отговори в дадена тема и след това изтрие мнението си темата не се връща на старото си място, ами се сортира по датата на вече изтритото мнение. Една колежка модераторка вече обърна внимание на някои мизерии, които възникват заради този малък недостатък.

Ако има техническа възможност, нека админите оправят тези досадни недостатъци на клубовете. Виждам, че работят доста по-сериозно напоследък.


Гласовете би трябвало да се прeтеглят, а не да се преброяват /Шилер/



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2025 Dir.bg Всички права запазени.