Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:31 25.09.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Еретично предложениенови  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано08.05.02 21:47



Осъзнавайки, че ще си навлека гнева на много хора искам да предложа нещо. Или по-скоро да поискам мнението на всички, на колкото може повече хора.
Какво ще кажете
1. Клубовете и HTML чата да бъдат достъпни ЗА ПИСАНЕ само за регистрирани потребители, а ЗА ЧЕТЕНЕ - за всички.
2. Регистрацията да става лично в офисите на DIR.bg, като да се допускат само лични снимки (без анимации...) подадени на място
3. Някои клубове като намример мъжкия и женския, тези за различните поколения да са достъпни ЗА ПИСАНЕ само за регистрирани потребители които имат място в тях - мъже или жени, хора на съответната възраст и т. н.
4. Да не се допуска регистрация на повече от едно име на един човек
И неща от този род. Разбира се това с пълна сила би могло да се иска и за чатовете.
Та интересува ме какмо мислите по тези въпроси. Умишлено избягвам темата за платена регистрация - който иска да си я повдига, аз не мога въпреки, че ми е на езика, особено за чатовете - някъде ще ме набият
ПП: Нямам нищо общо със собствениците и поддръжката на сайта и никой не ми плаща да повдигам темата... не че бих отказал

Редактирано от ДъpвeнФилocoф на 08.05.02 21:50.



Тема Re: Еретично предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано08.05.02 23:03



da produlja......
5. promqna v zakonite na BG. pri razbivane na nechiq parola dojivoten zatvor bez pravo na objalvane

abe ti lud li si be? ne vijdash li che ima 9000 registrirani choveci be? kak si predstavqsh da minat prez ofisite? tova da ne ti e hlebarnica? tiq det sa v chujbina si ostavat zavinagi read-only......

i kat si takuv otvorko shto ne si si slojil snimkata v profila?????

Редактирано от Cherniq на 08.05.02 23:04.



Тема Re: Еретично предложениенови [re: Cherniq]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано09.05.02 08:38



Благодаря за мнението. Предложението за затвора звучи приятно но е неосъществимо. Знаеш, че снимката ми няма нищо общо и предполагам само се заяждаш. Какво мислиш за платения чат? Или по-интересното е за платен ICQ номер и подобните му програми?



Тема Re: Еретично предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано09.05.02 13:18



ne se zaqjdam za snimkata. ostanah s vpechatlenie che iskash horata koito pishat da znaem koi sa i zatova se zachudih ti zashto ne si se identificiral
kato napravqt ICQ-to plateno, go uninstalvam i zabravqm za nego. ne mi e jiznenoneobhodimo



Тема Re: Еретично предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор SS Chlen1OOO (Прототип №1)
Публикувано09.05.02 21:16



1 това би намалило съдържанието на клубовете поне двойно или тройно
2 ще стане една много ама изключително дълга опашка пред дира . по дълга и когато раздават безплатна храна на пенсионери или инет карти на половин цена ..
3 ми тогава клуб 60-160 ще е напълно празен и ще трява да бъде затворен
4 това пък ограничение защо ?

Подкрепям Черния относно доживотния затвор !!!!!!!

I`m the Angel of Death and your name is on my list.Come with me


Тема Re: Еретично предложениенови [re: SS Chlen1OOO]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано09.05.02 23:09



Разбирам те.
Ако се въведе т.4 ти отпадаш директно от дира.

<... всяко нещо доведено до крайност, преминава в своята противоположност ...>


Тема Re: Еретично предложениенови [re: SS Chlen1OOO]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано10.05.02 07:12



1 Съдържанието ще се намали, вярно. И това е съществен проблем - да се предвиди колко точно и кога ще започне отново да се вдига. Всъщност това би било основна пречка.
2 Опашката - е няма да е толкова дълга де, ако сроговете са поносими. Пък и ако е толкова дълга няма да падне съдържанието на клубовете.
3 Клуб 60-160 ще е празен наистина (и не само той) и ще се закрие - супер.
4 Ей бе хора, че точно т. 4 ми е любимата. Имам предвид когато прочетеш две имена да си сигурен, че зад тях стоят различни хора. Е, едно име САМО за клубовете, друго САМО за чата е добре, но днес да чатиш с Иванчо, утре с Марийка и да се окаже че това е едно и също човече - може да има някакво очарование но на мене ми се струва тъпо.



Тема Re: Еретично предложениенови [re: Cherniq]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано10.05.02 07:18



Да, това е едно от нещата които искам - да знаем кой стои зад името. Но също и, което е малко по важно - да се разпределят и хората В СПЕЦИАЛНИТЕ СЛУЧАИ - кой в кой клуб му е мястото. Не случайно и дадох примера с поколенията и мъжете и жените.
А за ICQ-то - точно това ми е думата - на когото е жизнено необходимо - да си плати, както с телефона например, но като намалеят потребителите и се разтовари сървъра и мрежата, пък и със събраните пари да се пооправи малко качеството. Тук ICQ е само пример.



Тема Re: Еретично предложениенови [re: ДъpвeнФилocoф]  
Автор Byclops (Eye in the sky)
Публикувано10.05.02 18:06



рaзбирaм логикaтa ти, но... Еx, мечти

I am trapped...


Тема Re: Еретично предложениенови [re: Byclops]  
Автор ДъpвeнФилocoф (откачен)
Публикувано10.05.02 19:02



Май наистина ще си остана само с мечтите




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.