Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 01.07.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Персонализиран изглед на клубовете  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано31.12.01 05:21



Посещавам често клубовете с регистриран ключ, но се интересувам само от определени теми в тях. Питането ми е дали е възможно да се направи персонализация на изгледа на главната страница на клубовете така, че да се виждат само темите които желая. Друг нелош вариант е да се направи потребителска папка в, която да мога да си поставям теми по мой избор и така да имам лесен достъп до тях.



Тема шокиран съмнови [re: Илko ™]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано31.12.01 12:30



точно от теб такава добра идея не очаквах
майтапа настрана де, ама това наистина ще е хубаво ако може да стане - персонализиран static.php(dynamic.php) или папка с желаните клубове - да се направи абонамент за предпочитаните клубове....
Btw то и сега в my dir има такава възможност, ама е прекалено дървена

Всеки ритник отзад е една крачка напред


Тема Re: шокиран съмнови [re: тeлekoм]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано01.01.02 03:16



Ами остава да го направят тогава.





Между другото и аз се шокирах като прочетох, че си съгласен с мен. Дори прочетох отново какво съм написал



Тема Re: шокиран съмнови [re: Илko ™]  
Автор тeлekoм (махмурлия)
Публикувано02.01.02 17:36



Ами съществуват и такива моменти, понякога дори и на теб е възможо да ти хрумне добра идея....и това май се беше случило случайно сега....... как да не те подкрепи човек, все пак знае ли се кога ще ти дойде пак някоя добра идея.... я на Налъмоцъфтене, я на 29 фефруарий

Честита Новата За твоя радост - последна монополна

Всеки ритник отзад е една крачка напред


Тема Re: Мдамнови [re: Илko ™]  
Автор babaToHka (starilo patilo)
Публикувано04.01.02 10:21



Преди време и аз дадох подобно предложение под заглавие "Организация на предпочитанията", но ми казаха, че можело да се ползва услугата на дир-а и аз прилежно изпълнявайки указанията не постигнах нищо друго освен пълно объркване:(
Наистина е много дървена системата и подкрепям изцяло предложението за потребителска папка.

Грозно е, но го правят госпожо! Лапичките им се плъзгат по леда, а те пак и пак...


Тема Re: Персонализиран изглед на клубоветенови [re: Илko ™]  
Автор Цвeтaн ЦвeтkoвАдминистратор (Администратор)
Публикувано08.01.02 14:21



Всичко това ще го има в следващата версия на клубовете.
Но не мога да се ангажирам със срокове

...


Тема Re: Персонализиран изглед на клубоветенови [re: Цвeтaн Цвeтkoв]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано08.01.02 17:14



Благодаря за отговора.



Тема Re: Персонализиран изглед на клубоветенови [re: Илko ™]  
Автор lex (Безсмъртен)
Публикувано11.01.02 22:53



Тъкмо влизам в този клуб "Предложения" и гледам точно тема, която и аз щях да пусна
Това е много добра идея и наистина има нужда от нея.... нека се направи една персонализирана страница, където всеки може да си сложи който клуб си иска, защото така както са разпръснати клубовете минава много време докато намериш и обиколиш тези, които те интересуват.





Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.