Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:44 03.07.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ne ste li mislili po vyprosa.....  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано06.11.01 15:34



da zakrivate malkoposeshtavanite klubove? Ima klubove , syshtestvuvashti ot 1 godina , w koito ima obshto 5 -6 temi............qvno e, che syshtestvuvaneto im e izlishno. Izlishnite zaglaviq samo syzdavat sumatoha w spisyka na klubowete. Wyprosa e da opredelite minimuma poseshteniq/postvaniq za da syshtestwuwa daden klub !

izvinqvam se za latinicata ,tq e poradi lipsa na kirilica





Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: ne ste li mislili po vyprosa.....нови [re: TEDDA]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано07.11.01 18:00



Ako sa malko pose6taemi zna4i se pose6tavat samo ot xora, koito prqko gi interesuva tazi tema i ne mislq 4e trqbva da se zakrivat. Tova naistina sa klubove s tesen profil i sa mnogo po-priqtni mestentza ot sbir6tinite v nqkoi klubove, za6toto te predrazpolagat da kaje6 ne6to naistina smisleno...
Taka 4e ne e nujno da se zakrivat.....
Az mislq to4no obratnoto - da se zakriqt klubove s golqma pose6taemost, no s nikakva prakti4eska naso4enost /t.e. edno pi6e v zaglavieto - savsem drugo v cluba.../
Taka 4e ostavete tezi klub4eta na mira - tam ima cenni ne6ta i tova 4e ne se pi6at po 100 glupavi mneniq na den, vmesto edno naistina xubavo mnenie na mesec ne e pri4ina da se iztrivat/ Pak i kakvo ti pre4at na teb? Ili nqma kak da se namesi6 i tam i ti e ma4no?

se kogato mi e


Тема Re: ne ste li mislili po vyprosa.....нови [re: Virgo]  
Автор TEDDA (femalka)
Публикувано08.11.01 10:05



Tova , che me presledvash makar i s negativni mneniq e znak che si usetila che ima kakvo da se stremish da postignesh.............trygnala si po greshen pyt obache.........Poveche nqma da ti otgovarqm ,kakto ti kazah moqta osoba ne e na nivo " ulichen boj ". Prodyljavaj da hodish po mene , moje osven v klub lubov i na drugi mesta da razebrat kolko ti e umstveniq potencial.


Teda izliza ot staqta ,zakluchva q i hvyrlq klucha v moreto........................



Най-много сълзи се проливат за сбъднатите мечти

TEDDA


Тема Re: ne ste li mislili po vyprosa.....нови [re: TEDDA]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано08.11.01 13:22



Teda Teda ........

tova 4e ne ni savpadat mneniqta ne zna4i 4e si po umna, za6toto universalno mnenie po nqkoi problem ne moje da ima, za6toto istinata se rajda v spora...
Pak i kakvo da ti kaja - obiknoveno az se izkazvam po temite. koito sa zadadeni, a ne personalno kam teb i nqmam personalno otno6enie kam teb, a prosto se izkazvam po mneniqta ti, koeto e i moe li4no pravo kato potrebitel na dir.bg i za koeto vsa6tnost sa sazdadeni klubovete....
A pak koi kolko e umen tova ostavi drugite da precenqt....
Pak i mislq 4e 6te e po-interesno da pi6e6 konkretno po vaprosite, koito zadava6, a ne takiva bezrazborni i bezotgovorni dumi4ki sre6tu nqkogo - za poreden pat ti kazvam, 4e tova ne e interesno i priqtno na nikogo osven teb....
/Imenno zaradi takiva mneniq kato tvoeto po-gore sam protiv pose6taemite klubove s po 500-600 temi na mesetz, ot koito samo 2-3 imat nqkakva stoinost/

Kolkoto konkretno do temata naistina e interesna - az sam ZA malkite i slabo pose6taemi klubove, a sam PROTIV silno pose6taemite, no izpalneni s prostotii klubove i tova nqma ni6to ob6to, s koito i da e ot klubovete, a si e li4no moe mnenie. Interesno 6te e da ima i drugi mneniq, za6toto naistina e golqm Vavilon....

se kogato mi e


Тема Janni kum virgaнови [re: Virgo]  
АвторJanni (Нерегистриран)
Публикувано08.11.01 19:19



abe ti verno si samo naopaki na momicheto!
ebati predlojenieto:" da zakriat klubovete s goliama poseshtaemost"???
ti triabva da si ebati debila da kajesh podobno neshto!
da suberesh horata da si lafiat i kato vidish che si lafiat da im kajesh:"stiga ste si lafili"
za tva e toia net be!



Тема Re: Janni kum virgaнови [re: Janni]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано08.11.01 19:35



Skapa tova vse pak ne e 4at da si lafim gluposti i da se obijdame /tova imam vpredvid/, a sa klubove s opredelena tematika, kadeto tzelta e da se saberat xora s opredeleni interesi, a ne tzeliq narod .........Moje i da gre6a, no ne e priqtno da si napi6e6 nqkakva temi4ka i da po4nat razni bezdelnitzi da ti se ligavqt...
Tova ne e IRC vse pak a klubove s opredelena tzel i oporo4avaneto im e nelogi4no....

Pozdravi VirgO

se kogato mi e


Тема Re: Janni kum virgaнови [re: Janni]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано10.11.01 20:36



между другото ако на някое място се събират престъпници и убийци не трябва да минат куките и да го разбият само защото се събирали много хора и си лафели(например обменят опит как се разбиват най-лесно блиндирани врати)

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: Janni kum virgaнови [re: Virgo]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано10.11.01 20:38



Няма смисъл да седят тъпи клубове, а да има добри предложения, които да не се реализират..... пример: тъпите кучешки клубове. Всички имат по 20-30 постинга.... спокойно може да е един клуб и да си има теми за породите...

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: ne ste li mislili po vyprosa.....нови [re: TEDDA]  
Автор SURVElLLANCE ()
Публикувано13.11.01 00:18



ti komplexi li imash ili si stanala na krivo?

There is no security in this crazy world.


Тема Re: Janni kum virgaнови [re: тeлekoм]  
Автор Virgo (Ljubopitnata)
Публикувано13.11.01 20:58



Ne sam xodila tam ... Pak i ne obi4am ku4eta
No 6tom kazva6 ...

Pak kato ne vi se xaresvat - razkaraite gi ili gi obedinete ....

Светът се върти около буквата "П" ...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.