Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:02 24.09.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Тема Zasto spored vas Dir.bg veche go niama....нови  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано15.10.01 16:08



....sred nagradenite nai dobri balgarski saitove i portali? :))))


http://www.bgsite.org/win.htm

Zaradi madroto rakovodstvo i pravilnoto otnoshenie kam klientite nai veroiatno...

Komentarat e izlishen g.n Chavdarov



Тема Re: Zasto spored vas Dir.bg veche go niama....нови [re: Alfa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано15.10.01 19:17



Понеже не се казвам Чавдаров - сигурно може да кажа нещо :)

Dir.bg не е награден, защото не е участвал.
А не е участвал, защото няма вече къде да си подрежда статуетките.
А няма къде да си ги подрежда, защото витринката е пълна.
А витринката е пълна, защото винаги е бил и ще бъде най-добрия портал.
Капичи ?



Тема Oooooo.....нови [re: LeoS]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано16.10.01 00:07



....kakav primer samo kak se pada ot visoko:))))) Klasicheski....
Zeliazna logika....e tvoiata...mnogo vi e malka vitrinkata..a nagradite ne vizdash li che sa pokriti s prah?
Eto za tova govoreh.....blagodaria ti...pokaza na praktika kakvo otnoshenie imash kam rabotata si..:) I sled 10 godini li ste mislish taka?



Тема Re: Oooooo.....нови [re: Alfa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано16.10.01 11:17



Определено пак ще мисля така.
Защото не само гледам, а и виждам. И защото по природа съм оптимист.
Намини тук след 10 год. пак да се чуем :))

А откъде-накъде пък реши, че работя в Dir.bg ?!



Тема Re: Oooooo.....нови [re: LeoS]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 02:21



Optimizma e hubavo nesto.....no slepia optimizam e strashno...

A reshih che rabotih v dir...poneze proiavi zavidna palnota na informaciata po otnoshenie zasto dir ne e uchastval v nagradite i kolichestvoto na statuetkite.

A hubavo e da vizdash...oste po hubavo da RAZBIRASH kakvo vizdash.



Тема Re: Oooooo.....нови [re: Alfa]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано17.10.01 10:58



Хубаво. Изяснихме се.
Информацията в Мрежата е отворена за всички. Така че, който чете и мисли, а като гледа - вижда - той ще разбере за статуетките.
Аз разбрах, че ти се чувстваш като ощипана госпожица (или поне се държиш така) от въвеждането на платените услуги. Само дето изпускаш един дребен факт - който плаща, той поръчва музиката. До сега дирчето плащаше, а ние само слушахме каква музика ни пускат. Ееее - отсега нататък (ако си платиш) вече ще имаш реалната възможност и да ИСКАШ, а като не те устройва - няма да плащаш, ама няма пък да може да искаш. Всичко друго е преливане от пусто в празно ...
Хайде, ще се чуем пак след 10 години :)))
И тогава пак ще си говорим "кой кум, кой сват и кой на булката брат" :)
И кой портал ще е ПАК на върха тогава ...
Аз съм до тук по темата.



Тема Re: Oooooo.....нови [re: LeoS]  
АвторAlfa (Нерегистриран)
Публикувано17.10.01 15:38



Niamam prichina da se darza .....kakto ti se izrazi...kato ostipana gospozica:)priatelio.....kazvam tova koeto mislia...izkazvam moe mnenie....ne angaziram teb ili koito i da e bilo drug s nego sasto taka. Ne me zasiaga vavezdaneto na platenata posta v dir lichno...zastoto kakto kazah mnogo pati...az ne polzvam taia usluga ot mnogo vreme na sam...i tova e pak Lichen izbor...s koito ne angaziram nikogo otnovo. Zasto sam go napravil mislia e iasno....
Otkrovenno kazano se vazmustavam ot podhoda i nachina na vaezdaneto na takava...i zatova kogato imam vreme izkazvam mnenieto si. VAzmostavam se i ot nedalnovidnosta na upravliavashtite Dir. i lipsata im na elementaren podhod....no prosto se vazmustavam ..niamam lichni interesi nito smiatam che ste zagubia nesto. Opitvam se sasto taka da vi posocha elementarni nesta koiato smiatam za glupost. Vsichko razbira se e vapros na lichen izbor v tova niama samnenie...no az imam dosta poznati...bez da sam provezdal "agitacia" pod nikavkva forma obstoto mnenie na vsichki e podobno s moeto...a tova sa bivshi potrebiteli na dir.bg vav vremeto kogato toi e poluchaval statuetki. Rabira se ti si dovolen...plastash si...problema e nikakav..prodalzavash da si dovolen. Az ne sam dovolen...ne plastam.....i govoria vsichko tova za da te nakarm da se zamislish..da opitash druga niakakva posta..da vidish interfeis..barzina..udobstvo...nachin na organizacia....i nai veche udobstvo za rabota sas sastata koeo spored men za momenta v dir e losho. Sled tova da se zamislish.....ako prodalzava da ti haresva Dir...vse pak vkusovete sa razlichni...plastash i prodalzavash...ako li ne...moze nisto da ne kazesh i da se premestish ako imash vreme moze da napishesh mnenie
Sega..verno e che novata platena usluga moze naistina da e dobra...no koi ni e pokazal kolko dobra e?
Eto tova e osnovnia problem.....
Inache da sme zivi zdravi pak ostanaloto.....ste se operavi



Тема Re: Zasto spored vas Dir.bg veche go niama.... [re: LeoS]  
Автор тeлekoм (старо куче)
Публикувано17.10.01 18:02



Леос, малка вметка - не отнемам правото на първенство на дира, обаче:
- специално миналата година раздаването на статуетките беше пълен цирк, това даже тези, които не присъстваха го разбраха
- незнам какви са подбудите да не се участва тази година, но това е само минус..... отстрани погледнато дир-а се държи като попрекалил с алкохола и със силно некоординирани действия :)))
- винаги е бил, а дали ще бъде и завбъдеще - е..... това зависи не само от админите и уебдизайнерите

"Meтодиевицата е едно разширение на кирилицата"
Вени Марковски, 24 май 2001


Тема Re: Zasto spored vas Dir.bg veche go niama....нови [re: Alfa]  
Автор Г. ЧaвдapoвАдминистратор ()
Публикувано18.10.01 08:12



Честно казано не виждам какво общо имам аз с участието на Дир.бг в тези награди.



Тема Re: Ето защо.нови [re: тeлekoм]  
Автор LeoS (прахосмукач)
Публикувано18.10.01 13:57



Телекоме, не съм настроен за спор :)
Ама колкото да не е без нищо, ще ти кажа моето мнение.
За минали статуетки не ми се говори, особено след тазгодишните :)
Не знам за подбудите - не съм врачка. Но знам, че ако участваха, не им мърдаше нова статуетка в раздел "Портални сайтове". Защото знам какво мислехме в журито, а и Жустин Томс си го каза на онлайн пресконференцията.
"Зависи не само от админите и уебдизайнерите" е вярно, но още по-вярно е, че зависи най-вече от тях. Защото останалите минаваме и заминаваме ...
Има и още нещо, за което не си даваме сметка понякога.
Дира винаги е пръв - в смисъл не само на върха, а като "първопроходци". Да ти е хрумвало кой от кого преписва? Да си видял нещо, което Dir.bg да е взаимствал от други български сайтове? А що народ преписва от тях, просто не ми се мисли. Даже и сериозни портали черпят опит оттук. Кой пусна пръв безплатните услуги и се закрепи на върха?
Еее, братле, не може да разбиваш пъртината и да не са ти мокри краката. И да не мръзнеш повече от тези след теб. Нема начин просто - ма'ал съм гащи по баирите и го знам от личен опит. И поради тази причина се дразня, като чета изхвърляния от типа "тея се усраха с тия платени услуги и отиват на кино от 5 до 4". Защото не зацепваме една проста истина.
Първият в редичката е осъден да стигне пръв до върха !
Всички останали го достигат, но след това - по пътечката...
Но и няма планинар, който да качи някой връх и да остане да дреме там. Слиза спокойно, като само гледа да не заспи от умората и да налети в някое дере, а след това тръгва да катери нов !
Такива ми ти работи, Телекоме ... Разписах се нещо ...
Последно.
Момчетата от дирчето ги познавам. От години. И ги познавам като абсолютни работохолици. Знам, че се съобразяват с тези от вас, които им показвате по-прекия път. Но знам и че не обръщат внимание на кучетата в храстите, които само лаят. Повярвай ми, те знаят накъде са тръгнали и че хич няма да им е лесно. Нека ги оставим да разбиват пъртината, а не да разлайваме кучетата. И да ги разсейваме от посоката ...
Телекоме, не съм настроен за спор :)





*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.