Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 28.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Има ли възможност...нови  
Автор Medea_forever ()
Публикувано01.06.01 08:23



да се направи достъпа на МОДЕРАТОРИТЕ само с един и същи НИК
и без ПРАВОТО да участват НЕрегистрирани ???

Така ще се повиши
ДОВЕРИЕТО ни в тях ,
РЕСПЕКТА към тях,
и ще се намали ВЪЗМОЖНОСТТА да влизат в безмислени спорове с потребителите.

medea


Тема Re: Има ли възможност... [re: Medea_forever]  
Автор Бeзcъннa (КриваШапка)
Публикувано01.06.01 11:33



Не съм съгласна с теб! И модераторите са хора! Тук е място където всеки може да говори за което го вълнува, не може за всичко да се знае кой го е писал. А глупости и с регистрация могат да се драскат. Доколкото ми е известно, модераторството не е служба, а поето по желание задължение. Да се откажат да ползват клубовете за разговор ли искаш? Сигурна съм, че лично на теб такова ограничение не би ти допаднало, ако беше модератор.
Колкото до доверието - то се гради въз основа на писаното от дадения човек.


~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
A smile, a tear, a hope, a fear -
just me...


Тема Re: Има ли възможност...нови [re: Бeзcъннa]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано01.06.01 17:18



Da ,no dokato sa na rabota (sa koeto poluchavat pone honorar) bi moglo da ima malko ogranichenie.
I te sa hora ,verno i te islisat isvan kogata si,chovechko e ...no taka chte gi predpasjat ot chesto pati bessmislenite ataki na nesnajni NIKOVE...ne mislich li?

Vjarvach li che sa tova im buduvane , sagubeno srenie , nervi i intelektualen trud sa samo sa slava ili edin besplatren internet dostap...ne NE mi se vjarva...

I nie se saobrasjvame s uslovijata v nachite slugbi (rabotni mesta)...
OSVEN tova pitam- samnjavam se che techn. e vasmogno...?!?!

medea


Тема Re: Има ли възможност...нови [re: Medea_forever]  
Автор phpGuruАдминистратор (минаващ)
Публикувано01.06.01 18:51



raziasnenie

Moderatorite ne sa nito na honorar nito na neshto takova, tova koeto praviat e na dobra volia i nie sme im mnogo blagodarni.

tova che vlizat neregistrirani ne go razbrah savsem. Iskate da se zabrani pisanoto ot neregistriran nick savpadasht s takav na moderatora, taka li ?? ne e nevazmojno, no po-skoro si mislia che e nenujno (ako ima mnenie ot neregistriran takav nick go priemaite s nedoverie i tova e)

Редактирано от phpGuru на 01.06.01 18:52.



Тема Re: Има ли възможност...нови [re: phpGuru]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано01.06.01 19:56



Това, което Медея намекна, а аз ще го кажа директно е, че някои модератори трябват да бъдат модерирани.

Който говори каквото си иска, ще слуша каквото не иска


Тема Eh ,mnogo milo...нови [re: phpGuru]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано01.06.01 23:35



sa parvi pat ...(ot 10 meseza) da mi otgovori moderator.
BLAGODARJA TI !
nasitina li , rabotite sa bes PARI???
Ami sigurno pone dostapa vi plachtat..ili?
Ami to togava ne mogat da isiskvat nito kachestvo, nito kolichestvo RABOTA ot vas?!?!
Ami SRENIETO ???
oh, ti me obarka... no ako vsichko tova e verno vsichki idei sa "chastni klubove " stvat bespredmetni:-(((
Sachtoto edva li njakoj ot vas , chte se naeme s tegkata MISIJA da realisira tova.
Oh SIATAL , opitaj ,molja te vse pak !
MOGE pak s nachi obchti usilija da uspeem!


PRIJATNA sabota i nedelja !

Blagodarja!

medea


Тема Re: Има ли възможност...нови [re: ГPAФИHЯTA]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано01.06.01 23:49



Sdravejte MNOGO UVAGAEMA GRAFINJO !
Otdavn ane sam Vi "vigdala" ...
Sled kato sa na "sobstvena dobra volja" ...rasgovorite gubjat vsjakakav smisal.

i vse pak me osadachava...sachto ?!?!
NIMA sega v BG njakoj pravi nechto taka ???
No njamam osnovanie da ne mu vjarvam na milija MODERATOR ...

Moment , GRAFINJO koj beche sega tuk MODERATOR ili ADMINISTRATOR?
Eh, chte me pensionirate tuk i ochte ne sam na jasno...
KOJ brat , KOJ svat ???
POMOCHT !!!
Rasjasnete mi raslikite!

medea


Тема Re: Има ли възможност...нови [re: Medea_forever]  
Автор Xapви ()
Публикувано02.06.01 00:13



Администраторите са с буквичката А след ника. Те са тези, които изграждат портала и от тях зависи появата на нови клубове или други промени в съдържанието и работата на портала дир.бг, както и, предполагам, на страничките и e-mail-ите в дир.бг. Те печелят пари от това. Мястото дир.бг клубове, дир.бг e за различни предложения към тях и информация от тях. За по-кратко - админи.

Модераторите се бележат с буквичката М след ника. Те са тези, които работят по клубовете. Не във всички клубове има модератори. Броят им варира, но обикновено един върши работата. Задължението им е да изтриват темите, които не са за техния клуб. Могат да редактират мнение, което намерят за недобро. Имат по-разширен достъп до своя си клуб, но само в него. Те НЕ получават нищо за това. Работят по свое усмотрение на доброволни начала. Извън своя клуб те са обикновени потребители.


Нет товарищи...
Кое, кое?
Културата, брат...


Тема BLAGODARJA HARVI!....нови [re: Xapви]  
Автор Medea_forever ()
Публикувано02.06.01 11:56



MOETO UVAGENIE pred truda, sagubenoeto srenie, vreme i nervi na MODERATORITE.
VEDNAGA vasnikva vaprosa...sled kato e "neplaten"-
SADALGENIJATA avtomaticheski ichesvat - ostavat SAMO PRAVATA...??? !!!
Chovechka priroda, ne mislich li?
Dobre , chte mi otgovorich
"sasnanie", no kakvo sasnanie be brat , kogato si gladen ?

ISVINI , no stranna namiram tasi firmena politika.

Ami togava kak chte tarsi DIR otgovornost ot MODERATORA, ako v njakoj klub se promakne TEXT s antidargaven harakter i moderatora ne e sabeljasal na vreme...?
TA toj ofizialno ima samo PRAVA , sadalgenija kam DIR njama (juridicheski pogledanto), t. k. e NEPLATEN.

Nabljudava li se dejnostta na moderatora i reagira li se, ako se sabelagat nerednosti ?
I nakraja iskam da kaga i mnenieto si sa dumata MODERATOR
Spored men ne e tochna.
TASI duma (profesija) , vasniknala v mediite isiskva mnogo profesionalisam i kompetentnost ...

NE e li po-umestno da se narichat
NABLJUDATELI , pasiteli na utvargdavachtija se red v klubnata dejnost na DIR.???
DA moderirach , ne osnachava SAMO da istrivach ili koregirach..., nali???
Oh, sega usechtam kolko e tegka sadachata na DIR-parvija naj-hubav balg. SEIT...BLAGODRJA na ADMINITE-naistina visok profesionalisam i barsina -neverojatno se promenja (usaverchenstva) seita sa vremneto ,otkakkto as sam TUk
BLAGODARJA VI !
ot vsichki nas koito sme sad graniza - che NI davate vasmognostta da si badem u doma i to na takova NIVO



a sa t. nar. MODERATPRI -moge ochte mnogo da se gelae,no as sam uverena che skoro i tam chbte se namerjat rechenija , sleda kato problema e vasniknal , TRJABVA njakade da ima i NEGOVOTO RECHENIE


medea


Тема Re: BLAGODARJA HARVI!....нови [re: Medea_forever]  
Автор Xapви ()
Публикувано02.06.01 14:18



Ако на хората от клуба не им харесва модератора, може да се предложи да му бъде прекратена дейността, някой друг се кандидатира за модератор, предложението се гласува и админите го сменят.

Нет товарищи...
Кое, кое?
Културата, брат...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.