Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 29.06.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ужасно съм недоволна :-(нови  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано11.04.01 02:55



Търсенето!!!! Търся нещо, което знам, че го има!!! Защото аз съм го писала. И го търся във Всички клубове, период - 1 година. Дира търси само в Полове и ми вика, че няма резултати. И освен това в полето за Клубове, излизат само Всички клубове, и Женски и Мъжки клуб.
Вижте какво! Много ми е мъчно, че няма нормални архиви! Освен това, като търся нещо, което го ИМА, пак не мога да го намеря! Мисля, че крайно време беше да оправите това! :-((((
Защо пък не може да има нормални архиви ??? В смисъл - да си кликваме назад, и всичко да е по хронологичен ред? А не да се търси по нещо си??? Често искам да прочета теми, които знам, че ги има, но не помня стринг за търсене, нито пък имам възможност да ги търся във Всички клубове, защото не ми се дава такава от полето за търсене!!!!!!!!!!!!!!! Бррррррррррррр!
Е направете нещо, де! Хаха! Като в автобуса!



Тема Spetz ;))нови [re: BИ]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано11.04.01 15:31



ami ako iskash da tarsish vav vsichki klubove parvo triabva da shtraknesh na Dir.bg Клубове i sled tova da natisnesh Дирене. Togava se poluchava (lichen opit)
Shte si opraviat bubolechkite vse niakoi den, nadiavam se...



Тема Re: Spetz ;))нови [re: SummerSon]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано11.04.01 21:41



Искам да търся в един точно определен клуб.



Тема Re: Ужасно съм недоволна :-(нови [re: BИ]  
Автор И.ИвaнoвАдминистратор (Дираджия)
Публикувано12.04.01 11:07



Ама не е така.
Ако си в някой клуб или пък директория с клубове търсенето ти се извършва там и в падащият списък ти излизат тези клубове
Ако си в ДИРБГ клубове в падащият списък ги има всички клубове.
Кажи какво си търсила и в кой клуб за да пробвам но не виждам проблем, честно...



Тема OK :-)нови [re: И.Ивaнoв]  
Автор (-: Спец! :-)
Публикувано15.04.01 00:09



Ще кажа :-)))
Значи седя си в Психология на страницата с всички теми и ми хрумва да търся нещо старо. От Психология кликвам на Дирене и виждам - http://clubs.dir.bg/search.php?Cat=164
На тази страница няма всичките клубове в списъка. Искам да търся нещо в архивите на клуб Психология, но понеже него го няма в падащия списък, решавам да търся във Всички клубове. Търся едно заглавие на тема, което знам, че го има, и го търся От последната една година. Но не ми го намира. Вика ми - йок, Няма резултати.
Та такива ми ти брат, дела.
Весел Великден!



П.С. Пък и в www.dir.bg/Клубове наистина има всички клубове в списъка, но не са по азбучен ред. И да, оттам си намирам търсеното нещо :-) Но не го намирам ако отида на Дирене от страницата на клуб Психология.

Редактирано от BИ на 15.04.01 00:16.



Тема Re: OK :-)нови [re: BИ]  
Автор И.ИвaнoвАдминистратор (Дираджия)
Публикувано17.04.01 09:08



Направо не зная, какво да ти кажа. Ходих в психология, кликнах върху дирене и по дифолт ми се показа дирене в Психология. Дали би могла да провериш още веднъж? Ако пак не ти се показва да търсим причината.



Тема Neshto drugoнови [re: И.Ивaнoв]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано21.04.01 16:50



ia probvai da kliknesh varhu nika mi, moje i varhu tvoia i posle varhu 'pokaji vsichki mnenia na potrebitelia' - pokazva samo mneniata, koito sa v dadenia klub/razdel, tova narochno li e ili e niakoi BUG? I drugi promeni ste napravili - predi kato napishesh niakoi nik v poleto za tarsene i mu pokazvashe mneniata, a sega tova ne stava... zashto?



Тема Re: Neshto drugoнови [re: SummerSon]  
Автор Бeзcъннa (лунна пътека)
Публикувано29.04.01 17:02



Добре, че минах насам, за да видя, че си питал за същото, което ме интересува и мен. Защо не може да се търсят мнения по автор и то - във всички клубове? Това някакъв вид анонимност ли е, какво? Клубовете са толкова много, че не бих могла да отделям време да влизам във всеки...
Моля някой да ми обясни - възможно ли е такова дирене изобщо (по автор) или не?






Тема Re: Neshto drugoнови [re: Бeзcъннa]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано03.05.01 18:03



silno podoziram, che niama da poluchim otgovor i oshte neshto mi se struva, pak niakoi se opitva da hakne klubovete





Тема За Безсъннанови [re: Бeзcъннa]  
Автор ГPAФИHЯTA (зрителка)
Публикувано01.06.01 04:12



Ако искаш да търсиш постинги по автор, кликваш горене на "дирене". От там вече си избираш опциите. Има по автор, по цяла фраза, от последният ден до последната една година и т.н. Разгледай и ако нещо не ти е ясно, ако мога ще ти го обясня.

Който говори каквото си иска, ще слуша каквото не иска



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.