Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:59 31.05.24 
dir.bg
   >> Предложения
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема kakvo e tova sigurnost?  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано31.05.01 15:11



Kak hubavo uspiavat da vi haknat i to vse po edin i sasht nachin, ili pone chovekat e edin i sasht. Ne mojete li da napravite neshto? I kakvo doverie moje da ima chovek za poshta, lichni belejki, registratzia, sled kato vtori den ima problemi sas vlizaneto? kakvo obiasniavate na reklamodatelite, mejdu drugoto, zashtoto po logikata, che za men i lafcheto, i klubovete sa bezplatni, ne mi daljite obiasnenie. Ili sponsorite s internet ne se zanimavat? Ne mi se viarva.



Тема Re: kakvo e tova sigurnost?нови [re: SummerSon]  
Автор GeorgeАдминистратор ()
Публикувано31.05.01 15:41



Не ни хакват, ако мога така да се изразя
причината е прозаична: проблеми със сървара с базата данни за клубовете
толкова е голяма, тя че при аварийно спиране отнема около 40 минути за да се възстанови работоспособността му
а колкото до преблемите с млизането
тази нощ имаше проблеми с достъпа до Дир.БГ не проблем с данните а с достъпа което е различно



Тема moje biнови [re: SummerSon]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано03.06.01 16:21



stavam banalen, obache ne moga da shvana kak sled kato imate pretentzii za nai-dobar balgarski sait (koeto po printzip e taka) uspiavate da se srivate po pet pati na den? I zashto stoi tova Seeya!, pri polojenie, che servara vi e DOWN?



Тема IIIнови [re: SummerSon]  
Автор SummerSon (чудещ се)
Публикувано10.06.01 16:44



a za dnes kakvo shte kajete?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.