Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 22.05.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати  
Автор Helena Christensen (top model)
Публикувано16.03.12 23:15



Здравейте на всички!

Аз съм се мотивирала страхотно, след като изчетох разни стари теми в този форум и си припомних как преди няколко години свалих 4 килограма на Дюкан, тогава не ми и трябваха повече и после просто си продължих с умерено хранене и промяна на навиците. Знаете обаче, че има хора, които свалят по 30 килограма на Дюкан, това не е мит, вижте само снимките на дамите в този форум:



Сега искам отново да вляза в топ форма за лятото и с тази тема искам да поканя всички, които имат желание, да започнат с мен или да се включат на по-късен етап - всички са добре дошли. Идеята е да пишем ежедневно в тази тема какво ядем и какви резултати постигаме, защото резултатите винаги идват с Дюкан. Не казвам, че е лесно. Има дни, в които ти се струва, че ще изядеш цялата продукция на Нестле, но затова е тази тема - като се почувстваме изкушени да дойдем тук и да намерим подкрепа, да се мотивираме взаимно, докато постигнем целите си.

Аз лично си направих нов ник по случая в чест на новото начало. Разбира се вие може да участвате с настоящия си ник, но за по-ексцентричните и тези, които имат нужда да знаят, че вече правят някаква положителна промяна, ги каня да си направят нов ник задължително с име на фотомодел. Ние тук всички сме манекенки и ще имаме манекенски тела, нали така. Затова нека от днес започнем да визуализираме телата си по начина, по който искаме да изглеждат. Позитивното мислене и мотивацията са много важни за спазването на един хранителен режим. Ето, сега изяждам последния шоколадов бонбон и утре сутринта като се събудя, ще се радвам да видя други, които искат да започнат тяхната промяна към един по-добър живот.

Ето и линк към стара тема от форума, която аз лично счетох за много мотивираща:


Моля, мъжете да не се чувстват игнорирани. Те също са добре дошли. Очаквам в тази тема поне един Брад Пит.

Редактирано от Helena Christensen на 16.03.12 23:24.



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Helena Christensen]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано17.03.12 01:54



Кажи какво смяташ да ядеш през първата седмица?
Аз винаго издържам само по толкова;)



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Monica123]  
Автор Helena Christensen (top model)
Публикувано17.03.12 02:32



Здрасти, Моника!
Започвай с мен от утре! Ще видиш, че ще ти е по-лесно и ще издържиш повече. Много е важно да ядеш разнообразно и на всеки 4 часа.

Аз днес си напазарувах пушена сьомга, миди, рулца от раци, пиле, шунка, филе, яйца и кисело мляко. Това ще ям в различни комбинации в следващите пет дни.

Със ставането трябва да се закусва, за да се активира метаболизма. Аз смятам да ям кисело мляко с две лъжици овесени трици и подсладител. Някои си правят палачинки по Дюкан с овесени трици, но аз нямам време и ще ям предимно неща, които не изискват усилия и време за приготвяне. Също не смятам да ям след 19:00 ч., но това е защото си знам, че моят метаболизъм се забавя много вечер. Ще пиша тук какво съм яла ежедневно.

Кой друг започва с мен?



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Helena Christensen]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано04.05.12 04:45



Хелена,
как вървят нещата? Ако все още си на диетата би трябвало да си отслабнала доста?
Вчета видях една приятелка - отслабнала 7 кила за 1 месец, направо се амбицирах...



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Monica123]  
Автор Фakличka (fuego)
Публикувано13.05.12 12:19



Стига бе хора, не разбрахте ли че Дюкан е вреден за организма и здравето ви?

Редактирано от Фakличka на 13.05.12 12:19.



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Фakличka]  
Автор Monica123 (пристрастен)
Публикувано18.06.12 09:53



Не мисля, че е вреден.......Са, че немога изкарам повече от седмица:((
Пустите въглехидрати, много ги обичам:)))))))))



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултатинови [re: Helena Christensen]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано08.07.12 13:04



преди няколко години свалих 4 килограма на Дюкан

Горкият Дюкан, дето си му свалила 4 кила...а другите, дето са му свалили пък по 30...




Сега - сериозно. Тази диета е ДОКАЗАНО вредна, доколкото четох. Четох някъде дори, че самият Дюкан се бил извинявал на последователките си...

Прочети за Ивана, например


А тук за надебеляването й


Абе - пазете се...По-добре с 90-дневната пробвай. Тя поне не лишава организма от нищо, а е също много ефикасна.



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултатинови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Windows98 SE (Windows9x №1)
Публикувано08.07.12 19:45



чудеса.нет
клюки.бг

наистина реномирани и специализирани източници на информация ползваш :)

а беше време:

В отговор на:

TAC 15/04/2004 Super sam. Taman si napravih 20 000 mnenie v dira !

Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: Windows98 SE]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано09.07.12 07:06



В отговор на:
--------------------------------------------------------------------------------
TAC 15/04/2004 Super sam. Taman si napravih 20 000 mnenie v dira !



Това безумие откъде го излюпи?
----------------------------------------------
Източниците ми са си мой проблем. Вероятно очакваш за съдбата на Ивана да пише в "Работническо дело"?



Дадох лично мнение на ДюкЯнките. Сигурна съм, че е правилно, каквито и да са ми източниците.

Ето и други източници. Харесай си някой.







Ти да не си някой таен агент на Пиерчо?



Тема Re: Дюкан - мотивационна тема, съвети, резултати [re: УниKaлнaтa]  
Автор Windows98 SE (Windows9x №1)
Публикувано09.07.12 09:21



за червеното - очевидно е че това ми е сигнатурата. от стари архиви.

не отричам правото да имаш свое мнение - просто ми е странно жълтата преса, да бъде взимана за авторитетен източник. Вярно че живеем в България (страната на блажено вярващите в 800те дни) но все пак!

Да, таен агент съм му на Дюкан. Регистрирах се много отдавна и пиша в много клубове, но единствената ми цел е да пиша тук по едно мнение на три месеца! А сега след като ти се разкрих, ще трябва да те убия!



а беше време:
В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.