Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:08 20.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано02.01.12 20:38



Аз мисля да почвам 90 дневната от края на януари. За първи път ще я правя, имам за сваляне 6-7 кг. А вие?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.01.12 11:50



А, малко ще повнимавам с яденето и пиенето, че нещо 3 кила качих последната седмица... Ама с тези тежки маси, мазни салати, мръвки (барбекю) и литри червени вина и ракии така става





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано03.01.12 12:01



6 или 7?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор inlove (romance)
Публикувано03.01.12 12:07



Освен с глад, не виждам друг начин да се отслабне... Като начало- прилагам едно прочистване на организма и после фитнес с някаква нискокалорична диета. То и за мен горе долу 90 дни ще се навъртят, но при мен твоите килограми х 3 за сваляне

. Така,че успех за една наистина "слаба" година!

If you love something let it go! If it comes it's yours, if not - it never was!

Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано03.01.12 12:37



По добре 7, но и 6 да успея да смъкна ще съм ОК. Интересно ми е за какво ти е това уточнение?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: inlove]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано03.01.12 12:45



С глад съм отслабвала, но разбрах че това не е моя начин. Ефекта е поразителен но за кратко. И друг път съм писала тук че за мен начина е разделно хранене, но нещо не мога да се хвана. Пък и то дава по бавни резултати. Тъй че до март, април най късно ще гледам да съм във форма. 90 дневната даде добри резултати при мои колежки и после ако продължа с разделно лятото ще съм добре. Пък есента и зимата се отпускам знам си аз. Всяка година свалям поне 5 кг. Минах почти всички режими и доста съм си изтормозила метаболизма. Дано успея и този път. Успех и на теб





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: inlove]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.01.12 13:45



Точно с глад не се отслабва... Отслабва се, ама за малко, докато гладуваш. После си връщаш килограмите плюс горница



Отслабването е най-ефективно като си наложиш хранителен режим с леко понижение на количеството храна/калории спрямо текущото, подобряване качеството на храната (имам предвид да се ограничиш откъм вредните храни), плюс евентуално повишена физическа активност. Просто това трябва да ти стане начина на живот. Сваля се по малко, но първо така е по-полезно, второ е по-сигурно.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.01.12 19:51



Ако я правиш за пръв път, 90-дневната, и си стриктна - вярвам, че ще успееш.

И ти го пожелавам искрено!





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате? [re: _belladonna_]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано05.01.12 09:29



С намаляване на количеството, нищо друго.





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате? [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано05.01.12 21:30



Аз, ако съм на 90-дневна диета ще ми остане само ник-а в клубовете бе!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.