Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Следпразнична тема, как ще отслабвате?  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано02.01.12 20:38



Аз мисля да почвам 90 дневната от края на януари. За първи път ще я правя, имам за сваляне 6-7 кг. А вие?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.01.12 11:50



А, малко ще повнимавам с яденето и пиенето, че нещо 3 кила качих последната седмица... Ама с тези тежки маси, мазни салати, мръвки (барбекю) и литри червени вина и ракии така става





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано03.01.12 12:01



6 или 7?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор inlove (romance)
Публикувано03.01.12 12:07



Освен с глад, не виждам друг начин да се отслабне... Като начало- прилагам едно прочистване на организма и после фитнес с някаква нискокалорична диета. То и за мен горе долу 90 дни ще се навъртят, но при мен твоите килограми х 3 за сваляне

. Така,че успех за една наистина "слаба" година!

If you love something let it go! If it comes it's yours, if not - it never was!

Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано03.01.12 12:37



По добре 7, но и 6 да успея да смъкна ще съм ОК. Интересно ми е за какво ти е това уточнение?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: inlove]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано03.01.12 12:45



С глад съм отслабвала, но разбрах че това не е моя начин. Ефекта е поразителен но за кратко. И друг път съм писала тук че за мен начина е разделно хранене, но нещо не мога да се хвана. Пък и то дава по бавни резултати. Тъй че до март, април най късно ще гледам да съм във форма. 90 дневната даде добри резултати при мои колежки и после ако продължа с разделно лятото ще съм добре. Пък есента и зимата се отпускам знам си аз. Всяка година свалям поне 5 кг. Минах почти всички режими и доста съм си изтормозила метаболизма. Дано успея и този път. Успех и на теб





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: inlove]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано03.01.12 13:45



Точно с глад не се отслабва... Отслабва се, ама за малко, докато гладуваш. После си връщаш килограмите плюс горница



Отслабването е най-ефективно като си наложиш хранителен режим с леко понижение на количеството храна/калории спрямо текущото, подобряване качеството на храната (имам предвид да се ограничиш откъм вредните храни), плюс евентуално повишена физическа активност. Просто това трябва да ти стане начина на живот. Сваля се по малко, но първо така е по-полезно, второ е по-сигурно.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.01.12 19:51



Ако я правиш за пръв път, 90-дневната, и си стриктна - вярвам, че ще успееш.

И ти го пожелавам искрено!





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано05.01.12 09:29



С намаляване на количеството, нищо друго.





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано05.01.12 21:30



Аз, ако съм на 90-дневна диета ще ми остане само ник-а в клубовете бе!





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано06.01.12 09:45



Ето няколко дена след празниците, връщайки се на нормалния си начин на хранене, съм вече 2.5 кила надолу. А не е като да не си хапвам юнашката





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.01.12 18:31



Охххх....не мога да спра да ти завиждам!

Я повтори пак, плийз, ако не те мързи де, в какво се изразяваше твоят режим на хранене?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано06.01.12 20:41



Блейк спортува, мила



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано06.01.12 20:44



А освен това е мъж два метра и 120 кила.





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано06.01.12 22:12



Да бе, спортувал...



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано07.01.12 20:19



Тъпото отрицание не гори калории. Научно доказано



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.01.12 10:48



Тъпото отрицание не гори калории. Научно доказано


А острото отрицание?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано09.01.12 10:03



Хаха, не спортувам, спокойно...
Просто няма време.
Иначе, след работа като се прибера, спортувам гледане на деца 3 часа, мисля, че върши работа.
За яденето - просто гледам да ям разумно и внимателно - това значи предимно полезни неща, и в предимно полезни количества. Нарочно използвам "предимно", щото напоследък изключенията зачестяват



Иначе, номера е не да спазваш някоя диета Х дена, а да си придобиеш правилен режим на хранене, който да ти стане навик...



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.01.12 15:00



Ей ама си стиснат!!

Пазиш си диетата за себе си, да не отслабне и някой друг!!

гледам да ям разумно и внимателно - това значи предимно полезни неща, и в предимно полезни количества. - по йезуитски отговор от това не съм чела!

Напиши, например, в рамките на 5 дни какво точно ядеш - от сутрин до нощем. Хайде, нали ще си ВЗАИМОПОМАГАМЕ?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано09.01.12 15:58



Ако ти напишеш в рамките на 5 дни какво точно ядеш - от сутрин до нощем, ще ти направя личната диета. Безплатна и успешна. Ако я спазваш



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано09.01.12 17:51



Не ми се сърди, ама наистина спазвам точно това правило. Е, с изключения де...
Миналата седмица вечерите бях на кръчма (пон., запечени картофки с пилешко, + свински дроб с праз + 2 бири), индийски ресторант (вт, разни неща + бира), рибна кръчма (ср. пържен сафрид + картофи соте + 4 бири), кръчма (четв., пилешки дробчета + яйца по панагюрски)., в къщи (пет. пиле на грил). Закуската ми беше 3 дена топли хлебчета + филе + малко руска салата, 2 дена банички с боза. Обедите - 2 дена супа с десерт, 2 дена мръвки на скара, 1 ден пица. Нещо такова. Урежда ли те? Принципно не е от най-полезните храни, ама смятай как съм плюскал и пил по празниците, за да сваля две кила и нещо с подобна "диета" :)
Ако толкова държиш да отслабнеш, ориентирай се към меню БЕЗ следните неща:
- ориз
- картофи
- всякакви тестени
- всякакви сладки (вкл. и плодовете намали)
- всякакви неща със съдържание на нишесте
- алкохол
и предимно СЪС следните неща:
- месо (нетлъсто)
- салати
- риба (предимно печена)
- супи
и най-вече наблегни на леко към средно намаляне на количеството. Първите дни ще ти е кофти, ама се свиква. Със сладкото - същата работа - ако издържи 1-2 седмици без него, после няма да ти се иска толкова много. Аналогично и с хляба.

Като говорих за полезните количества, визирам една твоя реплика, че изяждаш по половин диня само за десерт





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.01.12 18:39



Като говорих за полезните количества, визирам една твоя реплика, че изяждаш по половин диня само за десерт

ГОЛЯМА диня, с половин кило сирене.





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.01.12 18:40



Бих се потрудила, ама не ти знам препоръките...бива ли те за диетолог или си някой самозванец!


---------------------------------------------------------
Ако толкова искаш - ето ти.

Обикновено закусвам или 2 тънки, може препечени филии хляб с някакво готино сирене (бри или някаква такава глезотия) и прясно мляко, може и шунка да сложа (филе), или - две парчета козунак с прясно мляко, или може едно парче баница (може 2 пържени филии със захар) с айрян. Обаче се случва да НЕ закуся, ако имам работа, или да изям някакъв плод.

На обяд и вечеря - вариации, обаче при всички случаи - минимум 2 филии хляб, някаква манджа, или месо с гарнитура, задължително салата или туршия и поне половин кофичка кисело мляко. Десерт - ако има - не му прощавам, ама в 70% от случаите мога да мина и без него.

Извън тези храни - по 1 шоколад 100 гр - с някой филм. Или нещо друго за гризане - фъстъци, кашу и пр - като се заплесна - поне по 250 гр отиват.

Айде, ти си на ред.
-----------------------------------------------
Само нека някой не ми казва, че няма 2 милиона българи (например) които ядат ПОНЕ по толкова и са като манекени на тегло. Без да спортуват. Аз лично познавам стотина такива.

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 09.01.12 18:53.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано09.01.12 20:33



Не се стърпях, и аз да се обадя, прочитайки дневното ти меню - двете филийки сутрин добре, но после прекрасно можеш да минеш и с по една на обяд и вечеря. Свиква се, повярвай ми.

За шоколада и ядките, това всеки ден ли е ? Защото само от това са поне 2000 калории допълнително дневно, като изключим това, което вече си яла. Ако ги хапваш вечер, е това са ти 2000 калории директно качени по формите, директно превърнати в мазнина

за бога, намали малко.

Аз те съветвам намали в началото много малко всичко, което ядеш. Ако не можеш да минеш само с едно редче шоколад и с шепичка ядки, по-добре изобщо не ги яж, поне на първо време. Но не компенсирай с други сладкиши. Най-трудното е в началото, но устискай няколко седмици. Ще видиш резултат и сама ще се мотивираш.
Аз съм го казвала и друг път - в началото като почнах да слабея, намалявайки като цяло храната, вечер изяждах лъжица мед и се засищах моментално. Трябваше да избирам - мед или да си продължа по стария начин, упорствах малко и се получи.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: veceлyшka]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.01.12 20:52



За шоколада и ядките, това всеки ден ли е ?

Ами какво да я правя, пуста телевизия - ВСЯКА ВЕЧЕР я излъчват!!



При мен е като рефлекс. Не мога да гледам, без да ям. И обратното. А не мога все пак да се изолирам от целия свят, за да си спечеля една лъжица мед... никаква мотивация не е!

А сериозно - Благодаря ти , приемам всякакви съвети, наистина... Разликата между мен и теб обаче е, че ти сигурно е трябвало да свалиш 5-6 кила... аз трябва да сваля 30! Със сигурност медът няма да помогне...

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 09.01.12 20:54.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано09.01.12 21:14



Свалих 24 кг за 16 месеца (!), средна скорост на сваляне - 1,5 месечно и не спрях абсолютно никаква храна. Просто се въоръжих с търпение. И не качих никакви килограми оттогава, поддържам 57 кг от август 2010. Обаче вкарах и малко движение наред с гимнастиката - един път седмично ходя пеш 12-15 км по гори, полета и дерета.
Ти си упорита обаче, не искаш да се откажеш от нищо

Защо не пробваш само една седмица, хайде обещай. И вечер се отчитай тук. Сериозна съм.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: veceлyшka]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано09.01.12 21:54



Ндам, упорита е. Ех ако можеше да я обърне тая упорист надругаде!
Уникална, няма справедливост, момиче, няма и никой не ти е обещавал. Толкоз по рефренът ти "другите"
Първо - без вниманието ти, ез твоето участие няма да се получи. За всяко механично безмозъчно немислено мушване ан нещо в устата си удари шамарче. Шегувам се, но наистина трябва да се храниш съзна\телно. Ще го можеш ли?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: veceлyшka]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.01.12 06:13



Това с 24-те кг съм го правила... за 8 месеца. САМО зеленчуци и месо, никаква сол (освен диетична), а два пъти седмично - КАЧЕСТВЕН репинг и масажи.

Върнах ги за 6 месеца и после бавно но сигурно качих още 10 за 2 години.... Обаче - беше "нормалното" мое ядене след като спрях отслабването...

Скоро бях решила да повторя процедурата, но като си представя задаващите се мръвки и салати - нямам сили да започна...Пък и вече съм подозрителна към толкова дълго лишаване на организма от важни неща.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.01.12 06:17



Това с шамарчето много ми хареса. Обаче надали ще стигне само шамарче. Направо по един бой трябва да си хвърлям... Е, ще трябва да ходя денонощно в синини, ама като е за каузата...


--------------------------------------------------------
Мога да се храня "съзнателно", стига да е в достатъчни количества - толкова, че да "покрива" новините на обяд и 1-2 филма вечер...

Бях чула един метод за отслабване - яде се САМО таратор. Било наистина ефикасно! (не се шегувам)



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано10.01.12 10:15



Ако не е свързан с работата ти, разкарай телевизора. Подари го на някоя баба



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.01.12 10:21



Да бе. И какво предлагаш да правя, ако не гледам ТВ? Като се познавам - ПАК ще ям през цялото време от скука, но ОЩЕ ПОВЕЧЕ. Сега поне се залисвам с интригата на филма или новините и посягам към ядките по-рядко...



ПП - Ама давай диетата де! Твоите съвети досега са все наказателни - шамари, отнемане на телевизия...

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 10.01.12 10:22.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано10.01.12 11:11



Мисля, че на тебе не ти трябва диета, а усмирителна риза, или в краен случай - белезници. Предполагам трудно се яде със завързани ръце





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.01.12 14:07



Предполагам трудно се яде със завързани ръце


Ще се справя някак, аз съм упорита! (когато става дума за удоволствията ми, разбира се...)





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано12.01.12 02:50



Предложение !
Знам за какво говориш, аз имам същите вредни навици.
Предложение -заменяш шоколада и ядките със сезонни НЕ сладки плодове - чгоди, киви, портокал, ябълка, малини, боровинки,диня, праскови....

Може и да започнеш да чоплиш семки - убива много време, а поглъщаш почти нищо.
Но наистина трябва да се спреш !

Редактирано от Monica123 на 12.01.12 02:54.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Monica123]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано12.01.12 08:43



Семките (слънчоглед) почти нищо ??
Плодовете в големи количества също не са безобидни.
Абе, никой не е казал, че ще е лесно





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано12.01.12 09:45



Вместо да се разправяте защо не почнете с мен? От днес съм на 90 дневната. Финал, по бързи сметки- 10 април. След това продължавам с разделно. Не било трудно казват хора които са я правили и имало ефект.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Monica123]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано12.01.12 09:52



Само за протокола - в 100 грама семки (малко пакетче) има към 600 ккал, което е еквивалентно на половин кило пилешко месо, или около 1/4 от средния дневен прием на храна. Направи си сметка колко "нищо" поглъщаш.
Храните се гледат не само на грамаж, а и на енергийна стойност





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.01.12 11:14



На всичкото отгоре съм я закъсала и с холестерола... 6,62. Не било много, казват оптимистите, ама си е над нормата. Дори не знам кого да попитам МНОГО ли е, или не чак толкова... Ще се наложи все пак някаква диета...май ще заключвам шоколадите...





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано12.01.12 17:31



много е... трябва да е максимум 6 (БГ) или 5.5 (май, евронормата)
моя последния път беше 5.06, което за моята особа е супер-резултат



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.01.12 18:08



Оплаках се на една докторка днес, а тя вика - голяма работа, моят е 10...





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: veceлyшka]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано12.01.12 22:08



Една купичка семки (необелени) е поне 4 пъти по-малко като количесто от същата купичка фъстъци- това не е ли очевидно?





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор Monica123 (член)
Публикувано12.01.12 22:12



В едно пакетче семки от 100 грама -НЯМА 600 калории :)
И пак повтарям от 100 грама чистото вещество е 30-40
А 100 грама фъстъци са си 100 фъстъци:)



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Monica123]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.01.12 12:07



дебела ли си? ако да,то това дето твърдиш че го знаеш ЯВНО не е баш така



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано13.01.12 12:23



хаха, вземи си смени докторката, дето ти е казала такова нещо...



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Blake]  
Автор maliniq (непознат )
Публикувано13.01.12 18:34



Нискокалорични храни-т.е. плод и зеленчук, варени яйца, картофи варени! даже- не повече от 300г на едно ядене-без масло, кашкавал, сирене и тем подобни , кисело мляко, и...зеле-прясно,сурово-във всякакви варианти и количества...Това ми е Панацеята...О.забравих рибата-обичам само и единствено скумрията--на скара, с домати във фурна, във вряща марината с кромид-лук,даф.лист,черен пипер и бахар.. Е, СВИНСКОТО го забравям поне за 3месеца...
Ако имам нужда от месце-ще си взема 2-3 кренвирша или ...биренки-за производителя-по-късно ще пиша, но са вкусни,сякаш са пушени и не миришат на пилешки остатъци...



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: maliniq]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.01.12 18:56



А кисело зеле?



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано13.01.12 20:47



Кисело зеле не става за диета, задържаш вода, казвам го от опит. Макар че при 90 дневната го консумират. Като гледам хич не ми отразихте идеята, но аз да кажа, че днес ми е трети ден и имам свален 1 кг.

Може и да е успеха на начинаещия, но е добра мотивация.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано13.01.12 20:53



първите няколко дни акаш и пишкаш повечко. оттам идват първите обнадеждаващи килограми. няма да се стъжняваш като забави темпото. тогава вече е същинското отслабване. киселото зеле е с много сол, затова задържаш вода. но не завинаги нали. айде, каквато и да ти е диетата, просто я изпълнявай без отклонения и после се храни разумно и умерено



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.01.12 22:02



С 90-дневната няколко пъти съм сваляла по 3-4 кг за 2 четворки... и - до тук.

После свалянето спира и аз спирам диетата...



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Oщe пo yниKaлнa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано14.01.12 20:05



3-4 кг за 8 дни...впечатляващо. То и аз ако спра да свалям се демотивирам. Макар че до тука не съм разбрала че съм на диета. Хапвам си нормални количества, бих казала до задоволяване на апетита. Днес например на обяд ядох юфка със захар, за вечеря пица с гъби и маслини че и един ред натурален шоколад. Утре обаче ми е плодов ден, е тука вече ще усетя глад. Та и гости ще имам, трябва да готвя...трудно ще е.



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.01.12 20:12



Аз винаги си мисля, че не съм изпълнявала едно определено условие , което е предписано в тази диета и затова не ме хваща ефективно... а те гледам, и ти си от "моя отбор"...



Имам предвид предписанието "На обяд ядеш "еди-какво си", а на вечеря - СЪЩОТО, НО ДВА ПЪТИ ПО-МАЛКО"!

Пробвай!

А за плодовия ден - обърни внимание, че докато в останалите дни имаш право да ядеш през 4 часа - в него можеш да гризеш плодове ПРЕЗ 2 ЧАСА. Улеснява!

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 14.01.12 21:31.



Тема оффнови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.01.12 22:17



Да попитам, не че е важно - къФ ти е полът?





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: maliniq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано16.01.12 10:43



Ако имам нужда от месце-ще си взема 2-3 кренвирша или ...биренки-за производителя-по-късно ще пиша, но са вкусни,сякаш са пушени и не миришат на пилешки остатъци...

Странна идея имаш за това кое е месо и кое - не


Ако ми се яде месо - ям месо, а не смлени боклуци с консерванти и други химии (от типа "течен пушек")



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.03.12 19:00



Прекрасна жено

(belladonna), какво стана с твоите 90 дни??



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.03.12 21:03



Скарсдейл. Разтоварващия режим. (привърженик съм на медицинската на Скарсдейл, но съм голяма лигла за това импровизирам с разтоварващия).





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано29.03.12 13:42



Вече съм на приключване- до 10.04. Добре щеше да е ако по 8 март не се олях с банкетите- 3 на брой. И за седмица си върнах 2 кг. До тука свалени реално 6 кг, а щяха да са 8... След приключването минавам на разделно- твърдо съм решила, допада ми този режим. Имайте предвид факта че цял ден седя на бюро и изобщо не се движа, за няма 3 месеца с нарушения свалих 6 кг а ако спазвах всичко и малко поне спорт или ходене пеша да включа, резултатите щяха да са отлични. А беладона освен хубава жена е и една отровна билка

Тъй че спорен е въпроса кое от двете преобладава



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.03.12 17:28



О, знам за билката, но съм сигурна, че случаят не е такъв!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.