Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.01.12 20:12



Аз винаги си мисля, че не съм изпълнявала едно определено условие , което е предписано в тази диета и затова не ме хваща ефективно... а те гледам, и ти си от "моя отбор"...



Имам предвид предписанието "На обяд ядеш "еди-какво си", а на вечеря - СЪЩОТО, НО ДВА ПЪТИ ПО-МАЛКО"!

Пробвай!

А за плодовия ден - обърни внимание, че докато в останалите дни имаш право да ядеш през 4 часа - в него можеш да гризеш плодове ПРЕЗ 2 ЧАСА. Улеснява!

Редактирано от Oщe пo yниKaлнa на 14.01.12 21:31.



Тема оффнови [re: ha!]  
Автор Oщe пo yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.01.12 22:17



Да попитам, не че е важно - къФ ти е полът?





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: maliniq]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано16.01.12 10:43



Ако имам нужда от месце-ще си взема 2-3 кренвирша или ...биренки-за производителя-по-късно ще пиша, но са вкусни,сякаш са пушени и не миришат на пилешки остатъци...

Странна идея имаш за това кое е месо и кое - не


Ако ми се яде месо - ям месо, а не смлени боклуци с консерванти и други химии (от типа "течен пушек")



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано18.03.12 19:00



Прекрасна жено

(belladonna), какво стана с твоите 90 дни??



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.03.12 21:03



Скарсдейл. Разтоварващия режим. (привърженик съм на медицинската на Скарсдейл, но съм голяма лигла за това импровизирам с разтоварващия).





Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: Униkaлнaтa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано29.03.12 13:42



Вече съм на приключване- до 10.04. Добре щеше да е ако по 8 март не се олях с банкетите- 3 на брой. И за седмица си върнах 2 кг. До тука свалени реално 6 кг, а щяха да са 8... След приключването минавам на разделно- твърдо съм решила, допада ми този режим. Имайте предвид факта че цял ден седя на бюро и изобщо не се движа, за няма 3 месеца с нарушения свалих 6 кг а ако спазвах всичко и малко поне спорт или ходене пеша да включа, резултатите щяха да са отлични. А беладона освен хубава жена е и една отровна билка

Тъй че спорен е въпроса кое от двете преобладава



Тема Re: Следпразнична тема, как ще отслабвате?нови [re: _belladonna_]  
Автор Униkaлнaтa (Заядница)
Публикувано29.03.12 17:28



О, знам за билката, но съм сигурна, че случаят не е такъв!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.