Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:45 16.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема 6 киланови  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 11:22



Така.

Това ще е нещо като дневник.

Имам 6 кила отгоре, от теглого в което се чувствам най-добре е 69 кг, сега съм 75, при височина 1,80 м, 29 г.

След 2 седмици на море, доста бири и узо всеки ден и не много храна, главно салати преди 3 дни спрях алкохола и минах предимно на зеленчуци и сирене.

Резултата до тук е едно кило надолу, 74 кг съм, чувствам се добре и смятам, че до края на месеца ще успея. Облогът е никакъв алкохол до 1 Октомври, никакви цигари - аз и без това не пуша особено много и без мазнотии и въглехидрати.

Басейна ми е затоврен за профилактика до 11, тъй че от 12 септември почвам сауни и плуване всекидневно - на тоя режим съм от поне 1 1/2 години.

Пожелайте ми успех, а сега като е и публично ще съм по-стриктен





Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 11:34



Освен това, може да пробвам и малко зелева чорба - напротив мненията, че е смард на мен си ми харесва, а и при мен има поразяващ ефект





Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.08.11 13:31



уфф, с това лято все така става - и аз последния месец, в следствие на много кръчми, бири и мезета, турих 4 кила отгоре, ама от тая седмица съм се взел в ръце, и за 2 дена дотук съм кило и половина надолу. Ще видим колко ще успея да устискам





Тема Re: 6 киланови [re: Blake]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 13:42



Никакви проблеми не виждам засега. Също и при теб не виждам проблем. Малко режим и после всичко е наред. 69 е магическото число





Тема Re: 6 киланови [re: Blake]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 13:43



Аз ги качвам от 2009 година, Август, тогава бях 69-70 кг, ма се отпуснах и за 2 години ги качих. Ама сигурно съм прекарал през себе си поне 2 тона бира.



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.08.11 14:46



То и аз реших, че няма смисъл да си опропастявам живота заради няколко кила в повече. Засега съм заел позиция, че по-добре да си пийна биричка с мезенце, когато ми се отвори възможност, вмсето да следя стриктно килограмите. И да ти кажа - качвам по 1-2 килца и после си ги свалям. Не съм от талибански настроените отслабващи.
Иначе, при мене магическото число е 110, сега съм 125,5. Но пък преди 3 години и малко бях поти 150... През цялото това време не съм изпадал в крайности, както откъм ограничения, така и откъм консумация...



Тема Re: 6 киланови [re: Blake]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 15:52



Е, ти ако си 190+ см, както си мисля трябва да си си толкова. 110-115

Това, което пропускам е май колелото тия дни. То много помага, с помоща на байк може спокойно да издухаш 4-5 кила за една седмица. Ма ме боли едноко коляно, че се пребих преди 4 дни и засега ще се въздържа.

И отслабването се прави с интелект, както всяко друго нещо, нали?



Аз много обичам бира да му се невиди



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 16:00



За да издухаш толкова кила тлъстини за една седмица, трябва да ги духаш

интензивно по цял ден на байка. Приема се, че 1 кг. мастна тъкан дава над 7000 ккал, тоест за тази седмица трябва да имаш 30-35 хиляди ккал преразход (разлика между изядено и изразходвано), или 4-5 хиляди ккал на ден.

Успех иначе! Ще следя темата.

Редактирано от Mиpa_M на 31.08.11 16:09.



Тема Re: 6 киланови [re: Mиpa_M]  
Автор METHOD (peppermint)
Публикувано31.08.11 16:10



Мани ги тия сметки, всико е индивидуално



Аз почна ли да не ям много ставам скелеД :P



Тема Re: 6 киланови [re: METHOD]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано31.08.11 16:10



Е, може много енергия да духаш, не знам.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.