Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема защо?  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано21.08.11 19:07



Чета тук,интересно ми е,кой какво и как и от известно време( може би месец) в мен се оформи следния въпрос-защо трябва да отслабваме зорлям??
Едно време в концентрационните лагери са си умирали хората от глад,а сега ние да се мъчим с глад заради едната хубава фигура?? и безброй средновековни мъчения са с глад,нали така?
Е,ако от това зависи нашето здраве-да,но внимателно,постепенно без стресове,а тук-гладувай-само плод и чай,храни се разделно-не можело хляб със сирене,Дюкан тъй казал-е,да де,ама го осъдиха тоя Дюкан..то човек се обърква.и аз трябва да отслабна,защото кг ми са много и не изглеждам добре,но пък се чувствам добре и съм си здрав??? ха сега де???
е,ако ми отговори някой умно на тоя въпрос ще съм му благодарен!






Тема Re: защо?нови [re: vyyh]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано21.08.11 19:59



Мога да кажа за себе си, за другите не знам. Качих 17 кг за около 2 години. Имам здравословен проблем по рождение, който се задълбочи. Много. ТРЯБВА да сваля, а така ми е вкусно да си хапвам... Май в крайна сметка ще се откажа от опитите.



Тема Re: защо?нови [re: vyyh]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.08.11 09:54



Е па ако не държиш да изглеждаш добре и килата не застрашават здравето ти, кой изобщо те бие по главата да отслабваш?





Тема Re: защо?нови [re: Mиpa_M]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано22.08.11 11:40



Там е то работата,че искам да си изглеждам както преди 4-5 години,ама като си ми е вкусно? И като гледам по тв-то всички там слаби??? и не разбирам кой го измисли това-да си слаб е равнозначно на красив?? сега зорлям да се разболявам от анорексия ли? Не съм ли прав-едно време са измъчвали с глад-а сега трябва да се самоизмъчваш ,за де се харесваш и да те харесват...
айде холън,нещо не ми харесва тая работа..



Тема Re: защо?нови [re: vyyh]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано22.08.11 19:12



Между анорексик/чка и добре сложен човек, дори с няколко кг над така наречената норма, има голяма разлика. Сега дори да не ти тежат кг, ще дойде време, ще ти дотежат, и проблеми може да ти докарат. Естествено изборът е единствено твой, зорлем никой не те кара

. Зависи и колко са ти излишните кг, ако са до десетина, пък не се мъчи



Тема "слаб" не е "красив"нови [re: veceлyшka]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано22.08.11 22:15



обърка понятията обаче. да си слаб незначи да си красив. може да си грозен като каквото се сетиш но със сладко дупе. просто "слаб" е "секси" което е и "желан" (съответно приведете думите и в женски род, всеки да си го чете за него си)

а "анорексичен" си е гадно. но и то не е "слаб" а "кльощав". не че няма хора дето си падат по такива, ма има и хора дето си падат и по дебели. само дето болшинството си падат по слаби или сочни, което пък е със съвсем леко отгоре, но не "дебел".

тъй че има разлика. щото и в обратния случай може да си се освинил колкото за свиня пред заколение и да си супер красив и никой да не те поглежда. пък и ако се наддаде чак толкова и лицето се променя, та и "красив" изчезва като прилагателно, но то друга тема

в общи линии ако наистина не си наддал чак толкова и ако си щастлив в килограмите си не се тормози.

и мен ми писна да се лишавам от разни неща и ефекта е налице. почти се наситих и пак ще отслабвам. шоколада го отказах преди около 3 месеца и веднага дръпнах килограм надолу, после още няколко успешно, ама сладолед не бях взимал камара време и тук намерихме един много готин та не издържах да взема само един вид. резултата е че се прибрахме с 3 кофи от по 2кг. единия вид е с орех ама и кленов сироп, тежък е и нещо не ме кефи но пък ванилията като и добавя и 1 чаена лъжичка ром в чашката и става една такава палава леко щипцива и припарва на връхчето на езика и после докато задържаш преди да го хапнеш и леко затопля върха на гърлото, докато ледените кристалчета те гъделичкат по върха на езика. ако си сипал от по-хубавия и силния ром към края на чашката усещаш и серии от леки като бриз топли и студени вълни да ти се разливат заедно с лекото отпускане на тялото като след секс и неангажиращото настроение от алкохола, което ако си съчетал и с любима музика, особено Ерос Рамацоти си е чиста нирвана върху облачета от бели череши с роса от шампанско

и така

ех знаех си че трябваше да си намеря работа в рекламата. я да каже сега кой устоя да не се хвърли за сладолед?



ПС: предполагам някой ще попита кой е сладоледа, ето този:



Редактирано от OgnenDemon на 22.08.11 22:17.



Тема Re: "слаб" не е "красив"нови [re: OgnenDemon]  
Автор Mиpa_M (мацка)
Публикувано22.08.11 23:08



Аз пък трети ден правя една простотия. Що простотия - защото е много тежко и мазно ядене, но пък вкусно.
В събота си накупих няколко вида сиренета (знам, че правилно е "сирена") - овче, моцарела и някакво "тип халуми". Започнах да правя експерименти, като ги смесвам и топя на котлона в различни съотношения. Един вид сирене, пържено в собствен сос. Получи се неочаквано добре, неочаквано за мен, де - хваща коричка отвън и става едно апетитно и пикантно. И трети ден си го изяждам като добро прасе. Отделно от вечерята, разбира се.


Утре дали да не съм само на сладолед?

Редактирано от Mиpa_M на 22.08.11 23:11.



Тема Re: защо?нови [re: veceлyшka]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано23.08.11 11:09



Там е работата,че трябва да сваля 35 кг..:( и каквото и да започна като режим на хранене веднага дава резултати,но не мога да се мотивирам и да продължа и...пак се отпускам..и тъй като се изтощих в тая надпревара със себе си реших да постна това тук..дали пък не съм си за психиатър? но вече мисълта да ме присвива стомаха от глад ме изприщва??/ може ли да стъпят на Луната,а да не измислят да си глътнеш 3 хапченца и хоп-теглото ти се нормализира?:(





Тема Re: защо?нови [re: vyyh]  
Автор ha! (дрисльо)
Публикувано23.08.11 19:14



Спокойно, глезотенето н е за психиатър.
След като винаги имаш бърз и видим резултат, какво повече искаш за подсилване на мотивацията? Купи си нови дрехи, сложи голямо огледало на удобно място и си повтаряй колко по-добре изглеждаш и колко по-леко се движиш.
Няма да коментирам :-) сравнението с луната :-)))



Тема има мотивация бренови [re: ha!]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано23.08.11 19:50



харесай си някой колега с 10ина години по-млад и да е снажен и се опитай да му се харесаш и да сложиш по-къси полички и по рязани блузки, да видиш как ще отслабнеш че няма и да разбереш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.