Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:53 02.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема знае ли някой?нови  
Автор sanista (непознат )
Публикувано16.08.11 00:03



Все по-често чета реклами за Център-Гарабитов.Но всичко е написано толкова неясно.Искам да попитам: този сироп
MADAL BAL,
за който казват ,че бил рецептата на Бионсе и може всеки да си поръча по Интернет срещу 60 лв. за 10 дена ,наистина ли работи така-10 дена -20 кг смъкваш??Като не ядеш нищо разбира се,само пиеш от тоя сироп?И най-важното-никъде не пише после захранваш ли се? То иначе според мен тия кг си се връщат за нула време ,ако не и в повече??
Моля ви ,който знае нещо по въпроса по-подробно или знае къде е описан целия този процес да постне нещо??
..че този път кг-те станаха твърде многоооооооооооо





Тема Re: знае ли някой?нови [re: sanista]  
Автор p73 (непознат )
Публикувано16.08.11 11:11



Аз го ползвах тази пролет. Успях да издържа 7 дни на сиропа, свалих 6-7 кг. Започнах 84 , накрая след захранването, което също беше 7 дни , бях 77 кг. От тогава до сега не съм качела. Старая се да се храня разделно и се чувствам добре.
Има много теми в нета за този сироп, така че поразрови. Сиропа се продава с книжка с упътване за захранването и за различните варианти за пиенето на сиропа.



Тема Re: знае ли някой?нови [re: p73]  
Автор sanista (непознат )
Публикувано16.08.11 19:22



Защо пишеш-"издържах"??? Кое е трудно-да пиеш сиропа или глада,сиропа не подтиска ли този глад? Може ли да се пие вода в по-големи количества?
А аз трябва да отслабна поне 30 кг????





Тема Re: знае ли някой?нови [re: sanista]  
Автор p73 (непознат )
Публикувано17.08.11 12:05



"Издържах" , защото последния ден се чувства физически изтощена . Иначе глад не съм изпитвала през повечето време / с малки изключения, като готвех за семейството любими за мен храни/ . Сиропа засища, ако не се налагаше до готвя щеше да е супер. Вода може да пиеш колкото искаш, дори повече вода е по-добре.
И аз трябва да отслабна 15 кг.





Тема Re: знае ли някой?нови [re: p73]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано17.08.11 19:19



нормално да си изтощена - всичко което се постига с диета е изтощение на организма, отслабване на имунната система и прецакване на организма.

сипи си сладолед в резервоара на колата, после опитвай да сипваш веро да отмиеш сладоледа, пък чакай колата да върви като преди

препоръчвам ви да разровите китайските магазини и за Лида. продава се незаконно разбира се. отслабва се много бързо и лесно - това сериозно, щото една позната отслабна с Лида и не е единствена. черния дроб ще ви бъде приятно, безболезнено, бързо и трайно увреден до живот, но това не го броим, както и ефектите от сиропа за който питаш. също очаквай и йо-йо ефект след година.

приятно бързо и качествено отслабване и да сте живи и "здрави"!



Тема Re: знае ли някой?нови [re: sanista]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано18.08.11 16:01



и аз го пих преди няколко месеца, но си ядох, не съм била на пълен глад, имаше резултат, и междудругото не се чустваш изтощен, сиропа ти дава енергия. И струва 95 лева за 1 литър. Като го поръчваш ти дават и книжка с различни програми за начина на пиене и какво трябва да правиш.
Пиеш 10 дена и после чак след 6 месеца повтаряш програмата.
и за 10 дена ти трябват поне 2 литра



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема Re: знае ли някой? [re: OgnenDemon]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано18.08.11 16:04



Кленовия сироп няма нищо общо с ментето Лида! И Лидата си се продава абсолютно свободно по нета, имаше едни подобни на Лида, те бяха забранени и се продаваха на черно, но свършиха, ефекта беше много добър, бързо отслабване, кипиш от енергия, но след 1 година връщаш яко кила, дори и да спазваш режим. Докато кленовия сироп е друго нещо, първо опитай и тогава се изказвай неподготвен



Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!

Тема ти го опитай, аз ще ти гедам сеира посленови [re: !!ФAKЛИЧKA!!]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано18.08.11 17:34



Факли, те ако загледаш внимателно всички реклами по ТВ на "фитнес уредите" и "чудодейните сиропи" показват същото - първата половина от рекламата показва как всички досегашни не струват и са неефективни а сегашното "нещо" е супер. След месец и половина рекламата на новото "нещо" ще ти приказва как "нещото" чиято реклама гледаш сега пък не струва



А колкото до подготовлението, първо ти се подготви че си неподготвена. Сиропа не е кленов, а палмов. Кленовата съставка е една малка част. Ей на:



Второ, 2000г ходих на презентации за хранителни добавки, където по абсолютно същия начин опитваха да хващат балами как тяхната добавка се използва от световни спортни отбори и дори космонавти от НАСА!!!

Е какво да говорим.

А енергията мили иде от клена да ви кажа. Какъв е ефекта на палмовите съставки незнам, но за клена знам чудесно, понеже тук кленовите сиропи се продават във всеки супермаркет и магазин за сувенири. Тук (Канада) това е традиционен продукт, използвал се е дълги години като подсладител вместо захар.



Това обаче за истинския кленов сироп, дето го произвеждат тук. Всеки кададец ще ви каже че разликата с това което се продава извън Канада (включително в Метро в моловете в Сф) е доста разредено от оригинала (по същия начин както ние Българите можем да отсъдим разликата между истинското кисело мляко и всяко друго).

Та незнам точно какво от кленовия сироп има в Мадал Бал. Още повече като гледам индийското име на "доктора" никога не бих си купил някакво съмнително нещо , защото "нещо" е точната дума за тия продукти.

А колкото до кленовия сироп, както вече сте видяли в Уикипедия - 67.09г въглехидрати на 100г сироп, както казах принципно енергията е от тук. Какво ще ви предизвикат останалите съставки не искам да мисля.

После да няма предаването "докторе защо"



Тема Re: ти го опитай, аз ще ти гедам сеира посленови [re: OgnenDemon]  
Автор !!ФAKЛИЧKA!! (fuego)
Публикувано18.08.11 21:39



Подобни реклами не гледам

Колкото до мадал бал го пих, както вече казах, не с цел диета, а за прочистване, и съм доволна, иначе съм наясно че навсякъде искат да ни вземат парите. Тия дни научих че мой познат също продава такъв сироп, само че за 45 лева литъра?! Смятай за какво става въпрос

Искам да съм мисълта,която те кара да се усмихваш!


*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.