Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 20.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Диета при инсулинова резистентностнови [re: oklisko@gmail.com]  
Автор Sol y Sombra (Muggle-born)
Публикувано15.02.14 10:41



Collard greens няма нищо общо с алабаш, а май е нещо като спанак. Алабашът е kohlrabi и определено е много вкусна нисковъглехидратна храна.

Kale също не е алабаш (абе, ти слагаш етикет алабаш на всичко с листа май), а е къдраво зеле. Не се продава в България.

http://cioccolatascorner.blogspot.com/


Тема Re: Диета при инсулинова резистентностнови [re: oklisko@gmail.com]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано19.02.14 13:38



Статията съм я превеждал набързо с моите познания по английски, т.е. не претендирам за 100% точност.
Иначе, не е изключено различни растителни видове, макар и то едно семейство, да (не) съдържат някакви определени вещества, което да води до възможността за употреба на едното и нежелателната употреба на другото.



Тема Re: Диета при инсулинова резистентностнови [re: Blake]  
Автор firrst (BIG)
Публикувано28.03.15 23:53



В отговор на:


В отговор на:
Автор: Blake
Тема: Re: Диета при инсулинова резистентност

Най-вероятно има такава, но не я пише конкретно.
Мога да ти дам пример с друго - понеже имам някакъв проблем с краката на нервно ниво (може би е невропатия или от сорта - досега никой не ми е казал какво е) в резултат вероятно на инсулиновата резистентност, съм забелязал, че определени храни ми влияят много негативно на текущото състояние - например тиквички и патладжани - наглед невинни зеленчуци, но като ги ям знам какво ще стане, и гледам да ги избягвам.




Д-р Гайдурков дава диета ,за която твърди ,че диабета е лечим без лекарства.





Тема Re: Диета при инсулинова резистентностнови [re: yниKaлнa]  
Автор neznam_petia1@abv.bg (непознат )
Публикувано08.03.17 14:18



Здравейте,нова съм тук в страницата,на мен също ми откриха висок инсулин,казаха ми да остана известно време на диета.Ще съм много благодарна ако някой от Вас ми предостави неговата диета,за да ме улесни,тъй като изобщо не разбрах,по колко трябва да ям,колко калории трябва да набавям през деня и т.н приемам и лекарство,но ще съм благодарна ако някой има примерни менюта



Тема Re: Диета при инсулинова резистентностнови [re: neznam_petia1@abv.bg]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано19.04.17 12:14






- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.