Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:34 03.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: 90 дневната диетанови [re: loverrock]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано05.03.11 10:50



Давай! Ти избери как.



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: loverrock]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано07.03.11 15:20



Хей, защо така лично-егоистично?

Давай режима в ефир - може да помогнеш и на други кандидатки!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: 90 дневната диетанови [re: *Paл*]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.03.11 17:30



Миналата година си го измислих, храня се по пет пъти на ден и реших да пия много вода, по 4л. на ден. Като цяло трябваше да спра бирата, картофите и ориза. Ям млечни, всички видове зеленчуци, сутрин плодове, но само сутрин. Ям и пълнозърнест хляб, не мога без него, поне 4-5 филии на ден. Можеш да си правиш манджи, каквито обичаш, аз не ям месо, но зеленчуци с месо не е проблем за месоядите. Идеята ми беше, че не е нужно да ядеш по график определени неща, защото е дразнещо.Бавно свалих, за една година 21кг., интересното при този вид хранене е, че можеш да хапваш и пиеш на поводи, един път в месеца нищо не пречи. Аз без алкохол всяка седмица не мога, един литър бяло вино си го изпивам през уикенда. Сега година по-късно разбрах, че работата е да си поправиш метаболизма, когато си позволявах повече храни и по-често, започнах да свалям повече, вече съм 50кг., а бях 71

domino dancing


Тема Re: 90 дневната диетанови [re: *Paл*]  
Автор loverrock ()
Публикувано09.03.11 17:35



Не мога да ти кажа какво да ядеш, но мога да ти кажа какво НЕ трябва. Забрави за ориза, картофите, свинското, колбасите, захарта, зехтина, маргарина, белият хляб, бирата, водката, газираните напитки, плодовите сокове, мазните сосове.

domino dancing


Тема Re: 90 дневната диетанови [re: *Paл*]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано17.10.13 09:10



тази диета е абсолютна глупост, тъй като 3 дни храната е само от въглехидрати, а само 1 ден е протеини
отначало се отслабва, просто поради смяна на хранителния режим
но според мен е противопоказна за здравето и си е откровена глупост, че може с кифли да се отслабне

добри решения са да се премине на разделно хранене или на хранене в зоната
тъй като резултат има и е траен

Редактирано от holi_day на 17.10.13 09:11.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.