Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 27.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Здравословното хранене е...нови  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано31.08.10 17:37





Анджелина Джоли разби на пух и прах всички митове за здравословното хранене и как то се отразява на физическата красота. Сексапилната актриса заяви, че тайната на перфектния й външен вид се крие в яденето на червено месо.

Анджелина Джоли заяви, че вегетариантството едва не я е довело до смърт и вече за нищо на света няма да се откаже от вкусните късчета месо.

Джоли най-много обича да хапва телешко и свинско.

Звездата от "Агент Солт" казва, че й харесва да яде червено месо и когато изключила всички животински продукти от хранителния си режим, това се отразило зле на здравето й.

35-годишната звезда признава, че й харесва да вижда как ръцете й "остаряват"

защото това е знак, че е пораснала и е станала по-зряла като майка на шест деца - Мадокс, Пакс, Захара, Шайло и близнаците Нокс и Вивиан, които отглежда с любимия си, Брад Пит.



Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Blake]  
Автор veceлyшka ()
Публикувано31.08.10 18:02



Подозирам какво намекваш и съм съгласна с тебе





Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: veceлyшka]  
Автор Milley ()
Публикувано01.09.10 09:18



Подкрепям Анджелина!

За да те уважават, трябва да си нагаждач, ако ли не - и сам войнът е войн.


Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Blake]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано02.09.10 09:00



Здравейте

, използвам темата, за да се представя.

Имам 12-15 кг качени повече, поради депресия. Когато човек е в депресия, единственото му успокоително, освен медикаментите, са вафлите, бонбоните, и т.н.

Та сега трябва да ги сваля тези кг. От 68-70, да стана пак 55.

Месото винаги съм го обичала, въпросът ми е, сега като изключих хляба и сладкишите, се налага да увеличавам белтъчините.
(Плодове и зеленчуци ям в огромни количества, много обичам. )
А пък месата от магазина са бъкани с хормони.

Нещо да ме посъветвате.

Безкрайни ягодови полета.

Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Poзмapи]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано02.09.10 09:35



Рибата е добра алтернатива. Освен това, не мога да се съглася с подобни обобщения като "А пък месата от магазина са бъкани с хормони"... Сигурно има и такива, но...



Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Blake]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано02.09.10 16:26



В рибата пък има живак.

Но това е отделен въпрос.




Allons-y, Alonso

Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Doctor Who]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано02.09.10 17:07



Айде сега, не се ли превръщате в ужасяващи хипохондрици? Всичко ви е отровно и скапано?!?
То и във въздуха има кви ли не гадости, що дишате?





Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Blake]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано02.09.10 17:27



Е, аз не казвам, че не ям риба. Само казвам, че като алтернатива на хормони предлагаш живак. Информирам.






Allons-y, Alonso

Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Blake]  
Автор Poзмapи (жилава)
Публикувано03.09.10 09:22



Питам се, дали при термичната обработка, т.е. при готвенето на месото, хормоните не се разрушават? И следователно да стават безопасни?

Д-р Who, а живакът няма как да се разруши, той си остава натрупан в мазнините на рибите

.
Консумирам в огромни количества риба, много обичам.

А да питам и нещо друго, моля за извинение, ако вече сте го обсъждали.

Ако напълно се изключат захарите от диетата, мозъкът не губи ли от това? Доколкото знам, въглехидратите подхранват мозъчната дейност, в смисъл подпомага овладяването на депресивни състояния?

Безкрайни ягодови полета.

Тема Re: Здравословното хранене е...нови [re: Poзмapи]  
Автор Doctor Who (?!?!?)
Публикувано03.09.10 10:25



Ами не трябва да се изключват напълно въглехидратите, просто е хубаво да не се прекалява с простите и да се предпочитат сложните. Но наистина една диета при депресия трябва да е преди всичко здравословна + разходки на слънце, лек спорт по-скоро за тонус и т.н., т.е. здравословен начин на живот, който да поддържа добро ниво на хормоните и добро ниво на енергия в организма. И при такъв режим вероятно ще се получи по-бавно, но пък неусетно отслабване.




Allons-y, Alonso




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.