Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:23 23.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема какво да правя?нови  
Автор dietariq (непознат )
Публикувано07.04.10 17:01



Над 50 г. съм..първо бях 90 кг,после 97,после 100,сега вече 105кг..:(((
критичната ми възраст е в пълна сила...
нормалното ми тегло е 65 кг-67 кг..
след като изпробвах много диети накрая се озовах при диетолог и за месец и половина отслабнах наистина както той искаше-по 3-4 кг на месец..но после заминах за чужбина и всичко се развали...:(
сега искам отново да се погрижа за себе си-
посъветвайте ме,да започна отново диетата препоръчана ми от диетолога или някаква друга..
не понесох тая на Дюкан..
сега си измислих някаква моя-2 дена само мюсли с мляко и 1плод.
2 дена по 2 салатки на ден с извара...
1 ден плодов..и пак така..с това дали ще издържа поне месец и дали ви се вижда добра...в салатите след седмица -2 ще слагам и риба тон.
здравословна ли е тая диета?
всеки ден изяждам по един плод...
и все пак за мен си остава най-вярното ВЕГА-тест..
объркана съм,моля дайте съвет...



Тема Re: какво да правя?нови [re: dietariq]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано07.04.10 20:58



Трябва ти режим, който да следваш - с мюсли, плодове и салата може и да отслабнеш, но нямаш ли схема - няма последователност и ще се объркваш още повече.
Направи си схема за деня и си организирай продуктите - какво за закуска, обяд и вечеря и така за всеки ден от седмицата.
Въглехидратите ограничени до минимум и изтеглени сутрин, стабилен, но разумен обяд, ранна вечеря.

И много важно - да имаш стимул и винаги да ти е в съзнанието





Тема Re: какво да правя?нови [re: Wildberry]  
Автор dietariq (непознат )
Публикувано07.04.10 22:44



ОК,мерси за разбирането,така е ,трябва да си знам кое е за закуска и обед,защото аз много често пропускам обеда и после съм толкова прегладняла...но какъв да е този стимул...сега съм на точка -минус...просто не ме интересува как изглеждам..лятото работя,не ме очаква море...:( само ми е жал за хубавите ми дрехи,които не мога да си облека,но..това не ми е достатъчно..
идея за стимул???





Тема Re: какво да правя?нови [re: dietariq]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано07.04.10 23:16



Ами здраве и добра форма заради теб самата, това малък стимул ли е ?
И аз си препрограмирах мозъка и за една година до сега съм свалила 17 кг, без особени усилия. Без глад и без лишения, разумно, може да се успее.



Тема Re: какво да правя?нови [re: вeceлyшka]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано08.04.10 10:41



И малко повече движение във всекидневието. Не казвам задължително фитнес но си трябва повечко движение.



Тема Re: какво да правя?нови [re: dietariq]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано08.04.10 14:04



В отговор на:

идея за стимул???




Не зная нищо за теб, не мога ти да дам идея, нито да влизам в лично пространство.
Щом си се замислила за диета, значи не е хич да не те интересува как изглеждаш.
Ако започнеш да спортуваш ще си повишиш настроението, оттам и ще ти дойдат много идеи и някак по-ведро ще запонеш да гледаш на света.
Нямам предвид някакво вманиачено блъскане в залата, а обикновен домашен фитнес, аеробика, тае бо..

Пък и хубавите дрехи не са безобидна причина - току виж се огледаш във възхитените очи на някой мъж



Тема Re: какво да правя?нови [re: dietariq]  
Автор veni224 (непознат )
Публикувано29.06.10 11:36



Направи си пак вега тест. Организма се мени два пъти годишно. Ще разбереш с какво да се храниш, защото и от салатките може да си стоиш на тия килограми. Но преди това се изследвай хормонално. Има едно много злобно хормонче, което кара една жлеза да отглежда друго злобно хормонче, и ако го няма ти просто си дебелееш. Дебелееш и подуваш.



Тема Re: какво да правя?нови [re: Wildberry]  
Автор stani__m (новак)
Публикувано04.07.10 15:36



ама вие по 3 пъти на ден ли ядете!



Тема Re: какво да правя?нови [re: stani__m]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано04.07.10 20:52



Аз ям по 5 пъти.



Тема Re: какво да правя?нови [re: veni224]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано05.07.10 00:05



ъ? кви са тия злобни хормончета ако не е тайна???




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.