Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:44 25.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема 90 дневната диетанови  
Автор владимира (непознат )
Публикувано08.06.10 17:44



Получавам оттук-оттам някаква информация,но непълна,а и резултатите май не са много успешни...Някой успял ли е с нея,споделете ако обичате свой опит-както се казва да е от извора...И най-вече как е ефекта йо-йо ??!



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: владимира]  
Автор pticasprujina ()
Публикувано08.06.10 19:09



Моя приятелка я спазва, но още не я е приключила, за два месеца е свалила 8 кг, което ми се вижда съвсем нормално.



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: владимира]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано08.06.10 20:29



Йо-йо ефект винаги има при 90 дневна, 30 дневна, 10 дневна. Когато приключиш всичко се връща. Конкретно на въпроса ти 90 дневната е ефективна ако след приключванети и се храниш разделно, иначе няма смисъл. Не се ли придържаш към хранителен режим, няма как да задържиш постигнатото. Не знам на колко си години, но аз такива диети правих на 20 години. Сега съм убедена че с диета за N-брой дни не става.



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: _belladonna_]  
Автор владимира (непознат )
Публикувано08.06.10 21:09



Благодаря ви момичета,точно и аз се чудех и тази ли диета е "доживотна" както Дюкан?? Но си задавам едни такива въпроси, дали само за тези 90 дни организмът е способен да си извоюва и метаболизма и правилното хранене и разнообразието, което предлага 90- дневната...Иначе това за мен си е един много олекотен модел диета Вярно е,че колкото хора,толкова вкусове,но аз поне предпочитам по-дълго във времето да "бавя" резултата,но да задържа максимално дълго постигнатото, ако не се случи нещо непредвидено-наложащ прием на лекарства примерно,менопауза и т.н. Впрочем на 50 г. съм,вече в менопауза,167 висока, 80-82 кг,не спортувам освен вечерни разходки след хранене -час, час и половина/ докато наобиколя родителите по понятни причини и то в бързо темпо на отиване и връщане/ Уж не ми пречат повечето кг. , но нямам нужното самочувствие в бутика, на плажа, а и на улицата...Ех,суета...Дано по-младичките не се разсмеят...



Тема Re: 90 дневната диета [re: владимира]  
Автор LuLu13 (непознат )
Публикувано12.06.10 09:31



Да в момента съм на нея от 31.05., както бях писала в темата "някой правил ли е тази диета".

Пробвай - според мен диетите имат ефект, когато се спазват, а разнообразието им позволява да не се изтощаваш от монотонния режим на една или друга диета.

При мен има ефект, но за него ще говоря в края на месеца, за да съм сигурна, че и аз съм издържала. За сега съм примерна.



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: владимира]  
Автор LuLu13 (непознат )
Публикувано12.06.10 09:35



А по отношение на йо-йо, да, ако не се храни човек безразборно както преди, ще има такъв.

Можеш да си правиш разтоварващи дни по 1 на седмица след това или храниш разделно, за да си поддържаш килограмите. Общо взето с разтоварващия режим се редуцира натрупаното през седмицата или поне не се позволява да се натрупа.



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: LuLu13]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано21.06.10 16:32



аз го писах сто пъти сигурон вече

, за което се извинявам. Свърших я сега съм с 2 отгоре след като я свърших. Но откакто започна световното ям толкова боклуци покрай биричката че направо .......



Тема Re: 90 дневната диетанови [re: LuLu13]  
Автор Sofia231 ()
Публикувано11.08.10 22:09



Здравейте! Почнах тази диета преди 1 седмица, навсякъде където четях за нея,пишеше че мога да ям през 4 или 2 часа,зависи от деня..... но какво мога да ям..аз бях разбрала,че примерно: обядвам пиле със салата в 12, в 4 мога да си хапна сирене с домат и после вечерям в 8.... или ям спагети,след 2 часа си ги дояждам,след още 3 часа хапвам крекери и вечерям 1 мъфин или подобно.... сега чета други неща.... вече тотално се обърках! само плодове ли мога да ям,освен основния обяд и вечеря или пък може да си дояждам остатъците от обяда?
Иначе се чувствам добре,не съм се мерила,но поне ми е по-леко просто,не се тъпча, но сега просто вече тотално се обърках в тези междинни хранения какво да ям и правя хихиххихи
Ако някой знае,ще се радвам ,ако сподели! Мерси :))))




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.