Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:18 20.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Канела и меднови  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано04.06.10 15:37



Някой пробвал ли е тази диета?
Звучи ми точно като са мързеливи хора като мен.



Половин лъжица канела се залива с чаша гореща вода, като изстине водата се добава лъжица мед. Пие се сутрин и вечер на гладно.



Тема Re: Канела и меднови [re: Пъpпъл]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано05.06.10 14:22



Какво се яде иначе? Тая диета ми прилича малко на лекарство за нещо си. Яде се и друго, нали?





Тема Re: Канела и меднови [re: *Paл*]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано05.06.10 18:47



Ето какво намерих по въпроса


Ако някой е пробвал, нека сподели!



Тема Re: Канела и меднови [re: iva_nova]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано05.06.10 19:13



Звучи много вкусно!

Ще я пробвам със сигурност. Но меда няма да го загрявам. Нали му се разрушавало нещо си над 40 градуса? Чудя се и дали да го вземам сутрин първото или на обяд... сутрин "закусвам" с няколко кафета. Благодаря за сладкото инфо, момичета.



Тема още за канелатанови [re: *Paл*]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано06.06.10 14:20





ма тя много полезна била...



Тема Re: Канела и меднови [re: iva_nova]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано07.06.10 15:59



Аз я пробвам вече цяла седмица. Със сигурност не съм свалила 2 килограма, но като положителен ефект усещам, че засища всякакво желание за сладко при мен. (което обикновено е много силно)
На четвъртия ден си дадох сметка, че не ми се започва дена с вафла, както обикновено. Мислех да разделя течността на три приема, така съвсем нищо сладко няма да ми се прияде цял ден. А в крайна сметка става въпрос за половин лъжица канела и малка лъжица мед:)



Тема Re: Канела и мед [re: Пъpпъл]  
Автор amiga ()
Публикувано07.06.10 16:24



само да отбележа, че не мога да понасям канела.



и понеже различните хора имат различни вкусови рецептори - на какво има вкус тя според вас? ще ми обясните ли?

понеже ме черпиха кекс с канела и от една хапка щях да се издрайфам. и имам предвид буквално

Редактирано от amiga на 07.06.10 16:25.



Тема Re: Канела и меднови [re: *Paл*]  
Автор Пъpпъл (марципанена)
Публикувано07.06.10 16:32



Нали ме знаеш...:)
Следващата диета, която ще намеря сигурно ще е шоколадов сладолед сутрин, бадемов на обяд, ванилия с крокан за вечеря-гарантиран ефект.





Тема Re: Канела и меднови [re: *Paл*]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано07.06.10 17:27



Аз обожавам канела! Дори си я бъркам с кисело мляко за десерт като съм в калориен борд :(.
Иначе ммммммм мляко с ориз и канела! Или медено руло с крем ванилия....

Ох окапах се!



Тема Re: Канела и меднови [re: Пъpпъл]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано07.06.10 19:15



Аз запо4нах от събота ве4ер.
Mного приятен вкус, обожаваm


Забелязвам 4е като изпия примерно ве4ер и ме заси6та, колкото и до късно да стоя след това, не 4увстваm глад.
Ина4е сладко не ям, на режим съм от няколко месеца и ми е интересно да видя как 6те ми подейства канела и мед в допълнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.