Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:16 26.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема LIPOVON ?  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано23.05.10 17:29



Здравейте,
искам да ви попитам за Липовон? Някой пил ли е и има ли някакъв ефект (трябва да подтиска апетита)? Моят фитнес-инструктор ми го препоръча, а едн от момчетата в залата ми каза, че това е единственото лекарство, което има ефект!?



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: stoyanov]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано25.05.10 17:40



Не е единственото. Лида има страхотен ефект. Друг е въпроса какви още страхотни неща може да ти причини. Разучи малко тоя Липовон с Гугъл, преди да го почнеш.

Аз не бих го взел.



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Ognen_Demon]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано26.05.10 00:52



Благодаря ти за отговора. Ами аз погледнах с Гугъл, но има различни мнения за продукта - и много доволни хора и такива, които са нямали никакъв ефект...





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: stoyanov]  
Автор vankata_ot_bankata ()
Публикувано27.05.10 09:59



е то винаги е така. На един организъм ще повлияе Ок на друг няма въобще. Без да пробваш няма как да разбереш

. Ама хапченца и аз не бих поркал.



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: vankata_ot_bankata]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано27.05.10 12:57



Аз по принцип не съм дебел, а атлетичен... имам съвсем малко излишно около талията... Трябва ми да поизчистя малко и да разкарам 8-10 кг. за да бъда перфектен (преди го постигах с фитнеса, но сега не става)... Та затова питам за тези хапченца (все пак ми ги препоръчват).





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: stoyanov]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано28.05.10 10:17



Как така не става?
Няма такива филми, всичко става с хранителен режим и спорт, зарежи хапченцата





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Wildberry]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано28.05.10 11:27



Може да не става, всичко може...
Ето аз например, в момента ям сигурно поне два пъти по-малко от миналата година (да не говорим и че ям и по-полезни и качествени неща), и си седя на едни и същи килограми вече втори месец.
Иначе, преди години си купих велоергометър, въртях като хамав месец и половина всеки ден по 30 и повече км, резултат НУЛА. Да, не смъкнах нито грам!!!
Просто организма е келеш и като си каже "няма пък" и не става и не става работата...



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Blake]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано28.05.10 14:55



Абсолютно си прав.... Като реши организма, че "не става" и така става. Сега ми казаха за "Липозан" и си го взех (по-евтин е) и ще видя резултата. Доста е трудно да се сваля излишното... а само как лесно се качват килца... Аз съм си на диета и ходя интензивно на фитнес, на сауна... Ами все си стоя на едни и същи килограми...





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: stoyanov]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано30.05.10 10:23



Признавам си, че не разбирам хора като теб. В никакъв случай не те критикувам обаче (това е много важно уточнение). Просто се чудя. Здрав си. Нямаш никакви физически притеснения. Защо един здрав човек би прибягнал до хапчета, пластични операции (не ти, принципно говоря) без да има физическата нужда от тях? Ти вече ИМАШ най-голямото богатство - здрав си!

Няма да се сърдя ако модката ме изтрие.



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: *Paл*]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано30.05.10 18:04



Да, права си, здрав съм... Но сигурно съм от хората, които все нещо не харсват в себе си и искат да изглеждат още по-добре... и аз не мога точно да определя...





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Blake]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано30.05.10 18:32



Говоря за общия случай, в който приемаме, че организмът е здрав и всичко му е в стандартни норми - кръв, хормони и пр.
Когато е налице калориен дефицит и спорт при такъв организъм - има загуба на тегло, ако няма - се търси причината и тогава може хапчета - но такива, които да я лекуват.

Ти такъв ли си?

Велоергометър има значение как се кара - ако не е интервално - забрави да свалиш.
Полезно и качествено не значи нискокалорично.





Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Wildberry]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано31.05.10 01:24



ъъъ, не ми се заяжда, да не ме разбереш накриво, ама да си кажа...

Когато е налице калориен дефицит и спорт при такъв организъм - има загуба на тегло

Какво значи калориен дефицит? Ако заменим първо-второ-трето+половин хляб на ядене с една салата с пилешка пържола това води ли се дефицит? А и имам друг пример - бивш колега /вегетарианец/ общо взето ядеше по около 1 пакетче фъстъци на ден, спортува редовно, и не сваля...

Велоергометър има значение как се кара - ако не е интервално - забрави да свалиш.

Искаш да кажеш че едни -1000 калории на ден, съпроводени с никакво сладко и намалена наполовин храна и да забравя да свалям?

Просто нещата не са толкова линейни...



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Blake]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано31.05.10 11:17



Блейк - в основата на изказването ми седи идеята за физическото здраве на човек - то трябва да е на ниво, за да важат линейните правила за сваляне.


Всеки организъм реагира различно на различните групи храни - един сваля, като ограничи въглените, друг - мазнините и пр.

Аз съм седяла на едни кг 15 - 20 - 30 дни и не съм мърдала и разбрах, че ми трябва промяна - пробвам различни неща , докато открия какво ще подритне килограмите отново надолу..
Вкл. съм си правила и високо-въглехидратни дни.
Както и съм въртяла педалите в едно темпо по 2 часа, гледайки сериали и съм се чудела защо не свалям..



Тема Re: LIPOVON ?нови [re: Wildberry]  
Автор amiga ()
Публикувано31.05.10 12:08



Интервалното каране сутрин на гладно е това, от което се сваля тук и сега. Т.е. провеждайки интервална аеробна тренировка, ти в самия момент на тренировката изгаряш мазнини, както и при поддържане на определен пулс се случва същото. Но въпросът ми е колко килограма човек може да свали така? Директно изгаряйки мазнини? Освен това едва след 40тата минута се случва това горене.
От друга страна карането 2 часа в нормално темпо ускорява общия метаболизъм, както по време на упражнението, така и часове след края му и по този начин допринася за калориен дефицит. Дори много треньори препоръчват вървене пеша 2 часа на ден, пред интензивна тренировка половин час. Т.е. карайки в умерено темпо, ти не изгаряш мазнини на момента, но повишаваш разхода си на калории. И като намалиш приема им чрез храненето, каква е логиката да не се случва сваляне, опосредствано и от тренировката, макар и не случващо се по време на нея.

Редактирано от amiga на 31.05.10 12:10.



Тема Един цитатнови [re: amiga]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано31.05.10 12:46



ЗАЩО бавното, монотонно кардио се препоръчва
1. лесно е
2. почти всеки може да го прави
3. използва по-голям процент мазнини отколкото гликоген
4. правени са много изследвания с него (виж 1 и 2)

ЗАЩО се препоръчва интервалното
1. трудно е (бори се с адаптацията, никога не стигаш комфортен пулс)
2. пести време
3. гори повече калории след тренировката
4. използва по-голям процент гликоген отколкото мазнини (след което в покой тялото може да използва повече мазнини, както и предпочита, особено ако сме на НВД)
5. гори повече калории за единица време сравнено с монотонното


Логиката на някои е, че видите ли, аеробното дълго натоварване с постоянен пулс гори повече мазнини. Погледнете горе по-голям % мазнини. Това е % от по-малко калории сравнено с интервалното (което гори повече калории по време на самата тренировка и след нея).

А адаптацията е най-големият противник в отслабването. Правете една и съща тренировка ден след ден, не променяйте нищо в нея и чакайте резултати..



Тема Re: Един цитатнови [re: Wildberry]  
Автор amiga ()
Публикувано31.05.10 13:13



От интервалното се изразходват повече калории в сравнение с умереното, ако се правят еднакво време. Т.е. 2 часа интервално каране е за предпочитане пред 2 часа умерено. Но 40 минути интервално не изразходва повече от 2 часа и половина умерено. Примерни са цифрите, но ме разбираш.
И разбира се, идва моментът с личните възможности. Но 2 часа умерено темпо е за предпочитане през никакво. А ти казваш, че едва ли не със или без него - все тая, няма начин да се отслабне.


Другото е, че дали организмът ще привикне или не, все ще му е от полза да се движи по какъвто и да е начин и все ще е по-добре от никакво движение. А и един човек над 100 кг ще му е трудно да прави интервални тренировки според мен. Много ще си натовари сърцето.
Другото е, че много бързото каране или това при увеличено съпротивление (защото друг вариант за интервална тренировка е тичане по баири нагоре надолу) преминава на моменти в АНАеробно, т.е. директно тренира мускулите и ги прави по-яки. Което за едни структури е добре, но примерно за и без това набити не е.



Тема Re: Един цитатнови [re: amiga]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано31.05.10 17:44



Да, всяко движение е от полза за организма - но нали говорим за такова, което подпомага свалянето?
Високо интензивната, интервална кардио тренировка е свързана с увеличеното производсто на антиоксиданти в организма, както и с антивъзпалителния му имунитет.
Кардио тренировката с постояно темпо тренира само сърцето на едни и същи стойности на пулса, докато при интервалната тренировка това не е така.

Друг аргумент в ползва на високо интензивната кардио тренировка са периодите на възстановяване между отделните кардио интервали. Тези интервали са важни за тялото, тъй като през това време то гори повече калории за да възвърне нормалния пулс на организма и да възобнови дишането, отколкото при нормалното кардио с постоянно темпо.
Най-доброто качество на интервалното кардио е, че 24 часа след него метаболизмът е забързан.

Последния аргумент в полза на високо интензивната кардио тренировка е, че тя трае значително по-кратко от дългата и изтощителна тренировка с постояно темпо.


И да, не е за всеки. Човек трябва да се съобразява със здравето си.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: Wildberry]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано04.06.10 15:07



Аз все пак си го купих "Липовон"-а , ще видя дали ще има ефект и ще пиша по-нататък...



Тема Re: Аз си го купихнови [re: stoyanov]  
Автор petra_rangelova (непознат )
Публикувано27.09.10 15:33



Здравей Стоянов,

Откъде си го купи?

Аз си го взимам от фирмения сайт на продукта. Но видях един дистрибутор ли е не знам точно - да продава по форумите на по-ниска цена 50 лв. вместо 60 лв. за опаковка и това много ме усъмни и постоянно само си предлага номера за връзка. Много са ми странни тези дето продават така и аз затова не препоръчвам да взимаш от такива.

Поздрави
Петра



Тема Re: Аз си го купихнови [re: petra_rangelova]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано02.10.10 16:13



Здравей Петя,
На мен ми писаха писмо на мейла и така си купих 4 опаковки. Платих 3 броя по 60 лв. (180 лв.) и ми подариха един брой. Направи ми впечатление, че не отговарят на въпроси за продукта, а само гледат да го продадат. Писах им два пъти и също на момчето, което ми го продаде - отговор НЕ получих, което доста ме озадачи?! Реших да търся хора, които го пият... Свързах се с хора от Фейсбук, които уж са "клиенти" и харесват продукта и се оказа, че въобще не са го пили никога?! Гледам са сложили снимки на разни чужди модели и т.н. Без коментар. Друг мой познат ми каза, че този "Липовон", които се продава тук бил фалшив и като стойност не бил повече от 5-6 лв. Произвежда се в "Мексико", а в България не е бил одобрен. Не е вреден, но нямал абсолютно никакъв ефект. Не мога обаче да твърдя това на 100 %. Малко са подсилени нещата в сайта им за самия продукт и цената ( в България). Единственият ефект е, че подтиска апетита и то само първия месец. За отслабване не мога да твърдя със сигурност, защото ходя редовно на фитнес, бягам, а и на сауна често. Пия и други за отслабване (ксеникал, зелен чай, инхуа, Л-карнитин)... Реално съм махнал 4-5 кг. за 4 месеца, но ми казват, че е от начина ми на живот, а не от "Липовон"-а. Аз имам и диета (без месо, почти без мазнини и сол, консумирам леки храни и много салати). Който иска да си го купува, но да има предвид, че ако само него пие - няма нищо да се получи. Трябва и строг двигателен режим. Дано съм бил полезен.



Редактирано от stoyanov на 02.10.10 16:18.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: stoyanov]  
Автор petra_rangelova (непознат )
Публикувано08.10.10 21:41



Здравейте,

Видяхте ли новите уникални ПРОМОЦИИ, които са направили сега от фирмения сайт (опит за малоумна реклама)

Аз вече казах на няколко приятелки и се възползваха - може да е някаква есенна промоция знам ли

Успех на всички, Поздрави
Петра

Редактирано от cyrus-93580 на 06.06.14 17:10.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: petra_rangelova]  
Автор stoyanov (добрият)
Публикувано09.10.10 18:52



Именно същата промоция ми направиха и на мен преди 4 месеца, но вече писах в предния ми пост мнението си.





Тема Re: Аз си го купихнови [re: stoyanov]  
Автор petra_rangelova (непознат )
Публикувано15.12.10 16:30



А видяхте ли във фирмения им сайт новата Коледна Промоция на Липовон?



Тема Re: Аз си го купихнови [re: petra_rangelova]  
Автор Marina2211 (непознат )
Публикувано19.12.12 14:19



От един приятел научих че в момента Липовон е на накаква промоция от 42 лв за 30 бр и може да се закупи от сайта Lipovon-bg.com. Но чесно казано не ми се вярва да е истина, може и да е маркетингов трик. Вие какво мислите?



Тема Re: Аз си го купихнови [re: Marina2211]  
Автор lvan Petrov (непознат )
Публикувано07.01.13 21:40



Здравей понеже това е офицялния сайт за България, не вярвам да има измама. Цената е добра, даже забелязвам, че са удължили промоцията което е доста добре за тези които ползват продукта!



Тема Re: Аз си го купихнови [re: lvan Petrov]  
Автор gabriellin (непознат )
Публикувано12.07.13 09:22



Добро утро от мен, понеже съм използвал липовон и следя продукта, днес попаднах на следната информация в официалния сайт за България lipovon-bg.com:
"ВНИМАНИЕ! НА ПАЗАРА СЕ ПОЯВИ МЕНТЕ НА ПРОДУКТА ЛИПОВОН, КОЕТО Е ОПАСНО ЗА ЗДРАВЕТО!
МЕНТЕТО Е С ПО-ГОЛЯМА КУТИЯ - ВИСОКА Е 8,8 СМ. В КУТИЯТА ИМА 45 КАПСУЛИ, КОИТО СА ЗЕЛЕН ЦВЯТ!
Ментето се разпространява от сайта bio-lipovon.com"
Моля бъдете много внимателни!!!



Тема Re: Аз си го купихнови [re: gabriellin]  
Автор gordana1 (непознат )
Публикувано23.07.13 21:33



Сайта www.originalen-lipovon.com също предлага продукта менте! Много внимавайте!



Тема Re: Аз си го купихнови [re: gordana1]  
Автор Marina2211 (непознат )
Публикувано08.10.13 09:27



Привет от мен, в офицялния сайта за България на липовон " lipovon-bg.com", попаднах на информация в която гласи, че поради появили я се продукт менте, производителиете са сменили опаковката с цел да се избегне разпространяването на ментето. Също така са изнесли сайтовите които предлагат продукта менте това са :
Lipovonimport.com
My-lipovon.com
Bio-lipovon.com
Originalen-lipovon.com
Originalnalida.com
Lipovonmexico.alle.bg
Lipovononline.com
Успех



Тема Re: Аз си го купихнови [re: Marina2211]  
Автор petkomarinov (непознат)
Публикувано08.10.13 10:56



Погледнах в този сайт и видях, че това е точно така и благодаря за което. Освен това забелязах, че в цената на продукта е включена и доставката.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: petkomarinov]  
Автор donristi (непознат )
Публикувано12.11.13 14:31



Това е един страрахотен продук аз съм много доволен от него :)
_______________

,



Тема Re: Аз си го купихнови [re: donristi]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано13.11.13 10:17



Не думай!



Тема Re: Аз си го купихнови [re: petra_rangelova]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано18.11.13 12:51



Много сте елементарни с тия безумно плоски опити за реклама : )
Духайте го под вода - сори за твърдия израз, но вашите постинги са директна обида за интелекта на четящите.

Ще продължа да разговарям с теб на база Христос и Преданието


Тема Re: Аз си го купихнови [re: Киро]  
Автор granorana (непознат )
Публикувано04.06.14 14:43



Ама никой не те кара да го употребяваш. Пак и кой ти иска мнението!!!



Тема Re: Аз си го купихнови [re: granorana]  
Автор samantana@abv.bg (непознат )
Публикувано05.06.14 15:32



Някой да ми каже как да правя по-малко патетични опити за тъпя реклама на измислени шарлатански препарати?

Редактирано от cyrus-93580 на 06.06.14 17:12.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: granorana]  
Автор cyrus-93580Администратор ( )
Публикувано06.06.14 17:09



Бан. Всичките никове са от едно айпи. Тия неща, които ти тепърва учиш, аз вече съм ги забравил, тъпа бг-мамо! ЛПЖ.



Редактирано от cyrus-93580 на 06.06.14 17:14.



Тема Re: Аз си го купихнови [re: cyrus-93580]  
Автор muftata11 (непознат )
Публикувано11.06.14 09:55



Много добра тема. Липовона е много добър :)
_____________

, ,



Тема Re: Аз си го купихнови [re: muftata11]  
Автор stankura (непознат )
Публикувано06.01.15 11:24



Определено качествен продукт, лично на мен много ми помогна
_______________






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.