Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 24.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема въпроснови  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано18.03.10 18:27



Здравейте
От седмица тренирам бързо ходене на пътека. За тази седмица, като цяло съм изминала над 33 км и изгорила 2200 калории.
До преди 3 дни си хапвах както аз си знам, особено след упражненията. Та си рекох 4е така няма да стане и от няколко дни съм на диета.
Сутрин: кафе без захар, варено яйце и натурален сок.
Обяд: варено пиле - не мазно или пиле6ко филе със салата и едно кисело мляко от 125 гр
Ве4еря: Риба или пак пиле6ко със салата, сирене или кисело мляко.
Когато много огладнея, си хапвам ябълка или за ден може да изям 2 ябълки
Спрях напълно хляб, сладко всякакво, пържено.
Сега да кажа и резултата до тук - 3 кг което ме радва но незнам дали не насилвам малко не6тата.
Според вас показателите от упражненията за една седмица добре ли са, или може да намаля малко, поне да си ги правя през ден, като се има предвид и диетата?
Благодаря ви предварително и извинявайте за някои от буквите!

Редактирано от iva_nova на 18.03.10 18:29.



Тема Re: въпроснови [re: iva_nova]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано18.03.10 22:08



Бързото ходене можеш всеки ден да си го практикуваш, интензитета ти си определяш.
3 кг за три дни, ако разбирам правилно, са много.
Иначе диетата е добра, като всяка нисковъглехидратна.
Зависи и колко кг искаш да свалиш, колко си в момента и т.н.
Пий много вода.



Тема Re: въпроснови [re: Wildberry]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано19.03.10 11:44



Благодаря много за отговора!
И аз така си помислих 4е са много за 3 дни но може би за6тото съ4етавам с ходенето? Незнам, ина4е за първи път успявам да се задържа толкова дни на диета и да съм стриктна, дано не се проваля.
За килограмите, доста се отпуснах и за една година съм ка4ила 10 и стигнах 70 кг

Тази сутрин отново се притеглих и съм 67, като в4ера което е добре Висока съм 165 см и ако успея да си върна преди6ните кг 6те е супер.
Вода пия над литър за деня, тази сутрин закусих с тънко пар4е пиле6ко филе, едно кафе и портокалов сок. Най голяма слабост усе6там следобед, дори в4ера пропуснах упражненията, но днес смятам да наваксам.
Запо4ват да ми омръзват пиле, риба, яйца, незнам как да разнообразя.



Тема Re: въпроснови [re: iva_nova]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано20.03.10 21:19



Омръзват, вярно е.
Ползвай различни подправки и разнообразни методи на приготвяне.
Яж извара - много полезен продукт. Разбита на крем с малко кисело мляко и овкусена, например.
И не оставай гладна, не е добре да усещаш слабост - по-добре изяж нещо, така стимулираш метаболизма, а като гладуваш го вкарваш в състояние на стрес и той се презапасява в последствие.
Добре е вечер да не се яде, но е трудно. Поне да е нещо белтъчно и в никой случай не въглехидрат.
Салати - зелена, зелева, айсберг.


Ще успееш, щом имаш воля и контрол. Всичко е в главата, банално, ама факт.



Тема Re: въпроснови [re: Wildberry]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано25.03.10 05:14



"Яж извара - много полезен продукт. Разбита на крем с малко кисело мляко и овкусена, например. "

Овкусена с какво?



Тема Re: въпроснови [re: _maycal]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано25.03.10 23:18



Въпрос на вкус, въображение, удачност, съвместимост, съредимост...



Тема Re: въпроснови [re: _maycal]  
Автор talliia (позната)
Публикувано26.03.10 04:47



Със зелена мухоморка





Тема Re: въпрос [re: talliia]  
Автор _maycal (refab)
Публикувано27.03.10 13:44



Wildberry и talliia - нелюбезни жени!





Тема Re: въпроснови [re: iva_nova]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано27.03.10 14:28



Как ти се отразява на стомаха комбинацията от пиле и мляко? Според мен спокойно можеш да заместваш пилешкото с риба (на скара?) или варено телешко. А ако го вариш със зеленчуци още по-добре. Можеш да си ги хапваш и тях.





Тема Re: въпроснови [re: *Paл*]  
Автор iva_nova (nova)
Публикувано27.03.10 16:32



За сега нямам проблеми със стомаха. Иначе редувам, пиле, риба телешко,салати.... но от една седмица вече, не мърдам от 67 кг


Всеки ден или поне през ден изминавам около 5 км внимавам с режима но кг не помръдват.
Май по време на цикъл е нормално да е така, но ще видя след няколко дни какво ще е положението.
Много ми е трудно късно вечер но съм инат, иначе следобед като не мога да търпя до вечеря си взимам плод или пилешка шунка или обезмаслено сирене.
Та това е до момента, 12 ден на режим заедно с упражнения и само 3 кг направо се отчайвам,то хич не било лесно




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.