Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема И какво стана,нови  
Автор Olli (натурална)
Публикувано18.12.09 14:52



всички ли отслабнахте вече? или стягате коледната трапеза със "забранени" храни?

Я се обадете, похвалете се нещо, оплачете се, кажете някоя диетична рецепта за Коледа. Абе раздвижето го кубчето
П.П. Безподобна, да не замина на някое нечувано място без интернет



Тема Re: И какво стана,нови [re: Olli]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.12.09 17:05



Ошафче.

Но със захар брои ли се диетично? Щото за мен всичко, което не е тлъста пържола е диетично.

Радвам се да те "видя".



Тема Re: И какво стана,нови [re: *Paл*]  
Автор Olli (натурална)
Публикувано20.12.09 11:29



Хехе, сега е моментът да се намеси Безподобна и да ти обясни, че от тлъсти пържоли не се дебелее


И аз се радвам, че се обади Нещо секнаха разговорите тука, изчезнаха хората



Тема Re: И какво стана,нови [re: Olli]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано20.12.09 12:20



О, да! Къде е това момиче? Писна ми от овесени ядки!



Май покрай празниците на никой не му се говори за гастрономически ограничения...



Тема Re: И какво стана,нови [re: *Paл*]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано22.12.09 08:30



Или като мен, четат и си мълчат

. Защото като гледам хората какви килограми топят пък аз с мойте 6-7 се боря и ме е срам да се оплаквам. Непрекъснато ги свалям и качвам и още обмислям на какъв режим да мина след празниците. Но това след празниците Айде весела Коледа на всички!



Тема Re: И какво стана,нови [re: Olli]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано22.12.09 16:31



Matchless watching you



Дамммммм сега е момента за прасешките истории... И естествено не се пълнее, но САМО, ако не ядете и торта за десерт :)

Та рецепти за тези, които са на прасети: пържола с гъби завита с зелев лист под фолио, сапата от пиле с домашна майонеза и кис. краставички - за десерт - крем Милена (цедено кисело мляко със степче)

За другите те си знаят...
Аз за останалите слабушковци от семейството дено не дебелят каквото и колкото и да ядат - пълнена тиква с пресни и сушени плодове, ядки и локум.



Тема Re: И какво стана,нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Olli (натурална)
Публикувано24.12.09 10:08





Весели празници желая

и да се обаждаш



Тема Re: И какво стана,нови [re: Olli]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано25.12.09 13:53



Мен много ме изнервя празничното тъпкане и си карам на варени картофки и моркови. Хич не ми пука какви са традициите, аз си празнувам нискокалорично.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: И какво стана,нови [re: lili_belqta]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано25.12.09 16:58



И аз съм така. Снощи почти не ядох, днес също. Но се чувствам страхотно. Да не говорим, че никога не приготвям нищо "традиционно". Защо такива празници винаги са синоним на безумно тъпкане.



Тема Re: И какво стана, [re: вeceлyшka]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано25.12.09 17:30



Че снощната трапеза си беше направо диетична!






*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.