Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 24.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема пихтенови  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано28.10.09 01:06



пробвахте ли едни китайски хапчета, заради едно вещество има забрана в аптеките, но се продава по принцип и се слабее
значи по едно хапче на ден и около 10 кг на месец без никакви усилия, вредни били ма се свалят...
аз ги пия когато искам да сваля 3-4 кг, без диети и без спорт, ако спортувам повече се свалят, пак казвам вредни са, моя амига и беше лошо и ги спря, но аз примерно ги пия ве4е втора година и съм ок...
Вие бихте ли пили такива хапчета? и ако ви каже някой като мен бихте ли повярвали?

Не съм толкова лоша колкото си мислите. По лоша съм!



Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkъдe, Hяkora (калинка)
Публикувано28.10.09 05:26



Само доста мръднал човек (доста такива ги има, де) може да ти се хване на акъла. Ти луда ли си да пиеш хапчета, за които знаеш че са вредни (а колко още странични действия имат, един Господ знае) само заради едната суета? После след 5-6-10 години, ама защо имам алергия, астма, болки в ставите, недай си боже рак - зашото безотговорни хора като тебе се тъпчат с химия, затова!!!



Блаженни са Невежите! Ама си плащат за невежеството, рано.. или ... късно..



Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано28.10.09 09:52



Надявам се, че се шегуваш.

То и водката не е полезна де... но все пак... Ежедневно се тровим достатъчно, че и допълнителни отрови да хапваме. Аз например качих доста като спрях да пуша. Но се чувствам много по-добре физически. Елиминирах една отрова. Не бих вкарала друга заради предишната си фигура (да де, липсва ми ) но предпочитам да поработя за резултатите, не да се тровя с нова отрова. Тук признавам, че решаваща роля играе изключително толерантният ми партньор.



Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор eilerris (ethereal)
Публикувано28.10.09 13:50



За 3-4 килца и хапчета!


Хапчетата приемам (с големи резерви) само при много тежки затлъстявания. И не, не бих пила нещо, за което е доказано, че е вредно, обичам си се твърде много, за да си причинявам подобни издевателства над организма.



Тема Re: пихтенови [re: eilerris]  
Автор Глaдeн (непознат )
Публикувано28.10.09 19:10



Хапчетата и диетите за отслабване се дело на лукавия.

В гладът е истината. Той е естествен. Той е необходим.
В нашия географски ареал едва ли има умрял от глад през последните няколко десетки години. Но от ядене и от хапчета - прекалено много са.





Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано05.11.09 20:58



Откъде знаеш че не ти вредят? На въпроса ти- не бих пила. Предпочитам някакво балансирано хранене. Сега ще кажеш кое е балансирано? Спорен въпрос, но по добре намали тестено и сладко от колкото да пиеш хапчета. Аз съм доволна от разделното хранене, макар и да не съм толкова стриктна, но при мен има най добър ефект от всичко изпробвано до сега. Въпрос на личен избор.



Тема Re: пихтенови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.11.09 12:38



сори за късния отговор


ми сигурно не съм у ред да ги пия, ама защо да си тормозя психиката с диети, като ако имам нужда си отслабвам без усилия
плюс това на мен не ми действат лошо по никакъв начин



Тема Re: пихтенови [re: *Paл*]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.11.09 12:39



е, аз не съм праволинейна, тялото си е мое, и си решавам какво да пия или не





Тема Re: пихтенови [re: eilerris]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.11.09 12:40



а като кихнеш веднага посягаш към антибиотика, нали?
това са хапчета на билкова основа, и ако бяха чак толкова вредни колкото се говори, тогава защо навсякъде се предлагат хапчета за отслабване?



Тема Re: пихтенови [re: _belladonna_]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.11.09 12:42



аз тестено не ям, сладко ми се прияжда два пъти в годината, така че нямам какво да спирам


знам че не ми вредят, вече три пъти съм ги пила и още съм жива и здрава




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.