Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 30.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търсянови  
Автор дeбeлaнkoтo (непознат )
Публикувано29.10.09 00:27



Ами какво да ви кажа за себе си,обичам да си хапвам то ми и личи де 130кг.
Отдавна съм се примирил с това,и нека който е сродна душа да пише :)





Тема Re: Търся [re: дeбeлaнkoтo]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано29.10.09 09:54



По-добре сподели опит - как успя да се примириш?



"""Винаги има поне още една гледна точка... """

Тема Re: Търсянови [re: дeбeлaнkoтo]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано29.10.09 10:28



Хех, все едно сме близнаци



Това в кръга на майтапа де...
Аз също съм 130 кг, ама на почти 2 метра ръст, така че не ми личи чак толкова. Иначе ОБОЖАВАМ да ям вкусни неща, храната я приемам като удоволствие, а не като начин да не умра от глад. ОБАЧЕ! Не съм се примирил с положението, и напоследък водя средно-активна борба с него. Средно активна, демек полагам усилия за намаляване на килограмите, но това не ми е мания или идея-фикс. Като ми се яде нещо "забранено", просто си го ям, ама гледам да е по малко. Не съм от "талибаните", които грам сладко не вкарват в устата си, ходят като призраци и т.н.
Резултати определено има, за година и половина съм смъкнал трайно малко над 15 кг., и мога да твърдя, че вече знам как да ги задържам. Е, резултатите не идват толкова бързо, колкото ми се иска (имам мечта да стана 110 кг, но няма да си прецакам живота и здравето за да я постигна), но пък се чувствам отлично както физически, така и психически (за разлика от строго спазващите диети ).
С две думи - лошо е да се примиряваш със ситуацията. Вземи мерки. Но УМЕРЕНИ. Всъщност, ако искаш да отслабнеш, трябва да намериш своя собствен начин. Вече се убедих, че универсално средство за отслабване няма. Само дето намирането на начина отнема дълго време и е на метода на пробите и грешките.



Тема Re: Търсянови [re: Blake]  
Автор дeбeлaнkoтo (непознат )
Публикувано29.10.09 11:26



Книгата "Методът на Гейбриъл" ми показа верният път





Тема Re: Търсянови [re: дeбeлaнkoтo]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано29.10.09 12:33



Хвърлих едно око за какво става въпрос - при мене е абсолютно неприложим - няма начин да ям за последно преди 18 часа, по простата причина, че до 18 съм на работа, а вкъщи - след 19. Допълнително, фактът, че лягам обикновено около 1 часа утежнява нещата - от 18 до 1 са си 7 часа активно време, абсурд е да не ям нищо през този период.



Тема лоша работа другари, лошанови [re: Blake]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано29.10.09 14:04



лоша работа другари, не се примирявайте, борете се. лошо лошо много



Тема Re: лоша работа другари, лошанови [re: Ognen_Demon]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано30.10.09 09:53



ааа, борим се, няма страшно...
днес съм доволен и щастлив от живота - за пръв път от 2005-та насам съм под 130 кг (129.6)





Тема Re: лоша работа другари, лошанови [re: Blake]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано30.10.09 11:12



Поздравления Blake, радвам си за теб друже!





Тема Re: лоша работа другари, лошанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано30.10.09 11:51



мерсиии, мерсиии...
сега се целя в 125-те





Тема Re: лоша работа другари, лошанови [re: Blake]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано30.10.09 13:12



И те ще дойдат...






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.