Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:29 21.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор yмницa (непознат )
Публикувано19.11.09 18:22



Това е типично българска черта .Правим всичко да си разсипем здравето и после плюем по докторите и по здравеопазването, че не могат да ни излекуват.Трябва да се научим да ценим това което имаме , да го пазим и здравето е едно от тези неща.Като че ли стана много поучително, но аз обичам да давам "безплатни полезни съвети", както казват децата ми.





Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано19.11.09 19:19



Извинявай, че ти отговорих.



Тема Re: пихтенови [re: yмницa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано19.11.09 21:04



да чукна на дърво, нито пия лекарства, нито антибиотици, нищо, дори аспирин не пия, по доктори не ходя, тези хапове ги приех доста скептично в началото, но след резултата просто вече не ги приемам така, пък и в крайна сметка по цял свят се предфлагат хиляди видове хапчета за отслабване, та едва ли баш тия са най вредните


в края на краищата всеки сам решава, интересно ми бяха мненията тук, защото съм ги чела с какви мъки свалят по някое килце...а живеем в 21 век ..
както и да е, всеки си знае



Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkъдe, Hяkora (калинка)
Публикувано20.11.09 06:23



ООООоооо, Свещенна Простота!!





Тема Re: пихтенови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано20.11.09 08:54



е, ше се обиждаме ли сега? забрави ли че всеки човек има право на личен избор, не съм пуснала темата за да пристигнеш в целия си блясък и да обиждаш, кажи си мнението и отмини, ма не, трябва да покажеш колко си отворен/а, нали?



Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Hяkъдe, Hяkora (калинка)
Публикувано21.11.09 13:27



Факта, че се връзваш на моя коментар, означава, че се чувастваш засегната, значи, гузна... Хммм, защо ли. .. ми тя простотията по хората ходи, не по гората...





Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано21.11.09 17:34



В отговор на:

Вие бихте ли пили такива хапчета? и ако ви каже някой като мен бихте ли повярвали?



Ти сега предлагаш за продажба или анкета правиш?



Тема Re: пихтенови [re: Hяkъдe, Hяkora]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано23.11.09 08:52



Факта, че коментара ти е насочен към мен не означава че съм се засегнала, няма как да се засегна от непознати в интернет, нито пък съм гузна за нещо, не виждам за какво!
Но е факт че ти си по прост/та от мен след като в първия си отговор започваш да конкретизираш и квалифицараш хората.....





Тема Re: пихтенови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор !!Фakличka!! (fuego)
Публикувано23.11.09 08:54



Не предлагам продажба, аз лично си ги купувам от приятел, и бих взела за приятел ( за непознати демек няма да взема ), просто питам за тукашното мнение, разбрах какво е, благодаря за отговорите





Тема Re: пихтенови [re: !!Фakличka!!]  
Автор dimeco (непознат )
Публикувано27.11.09 11:31



Я кажи какви са тези хапчета!Или ми го прати на e-mail-а!Ако обичаш!
Каква е тази съставка.
Аз пия противозачатъчни и за няма десет месеца от 62 ,станах 79 кг.Никога не съм била с такива огромни размери.За спорта-спортувам-напр.по 2 часа и 20 мин/1.000ккал/.велоергометър,4-5 в седмицата,тае-бо,ходене 1 час.....но килограмите се качват,а не падат.
Така,че.....ако има нещо такова,с което мога да вляза в дрехите си.....аз съм "за"!
Само,че ..моля...напиши за какво става дума!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.