Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:09 19.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Отслабване при дефицитно временови  
Автор nOmOr3 (непознат)
Публикувано10.10.09 02:14



Здравейте, първо моля прочетете всичко, което съм написал, преди да отговорите.

Имам следния проблем. На 19 години съм, студент, висок съм 170 см. и тежа 116кг.

. Винаги съм имал проблем с килограмите, но никога не съм стигал сегашното си положение. Само преди 2 години бях 75 кг. (след невероятната диета на Огнян Симеонов), но уви преместих се в друг град, съответно няма кой да ми готви (а аз нямам никакви познания по готварство), ям каквото ми падне и когато ми падне, освен това съм от сутрин до следобед на лекции и след това ходя на работа. Съответно като се прибера единственото нещо, което мога да направя е да се тръшна на леглото.

Пробвал съм много неща с течение на годините. Всякакви "бабини отвари", някви дивотий с ластици, Sauna Massage и още много, много неща.

Доста съм отчаян вече и честно казано съм готов този път да стигна по-далеч, тъй като започвам да си мисля, че този проблем започва да поражда и някакви психически проблеми в мен

Препоръчайте ми някакви медикаменти, било то и вредни за организма, било то и по-скъпи, но нещо което НАИСТИНА ДЕЙСТВА!
Писна ми от продукти, на които всеки път разчитам и след това оставам разочарован !

МОЛЯ ВСЕКИ, КОЙТО НЕЗНАЕ ТАКЪВ МЕДИКАМЕНТ ПРОСТО ДА НЕ ОТГОВАРЯ. Наистина не ми се четат мнения за това, колко е глупаро да се постъпва така с организма и здравето и т.н. Хората, които ще препоръчват спорт също да не пишат. Спортът изисква време и постоянство,а аз немога да отделя нито 1 от 2те

Мерси предварително

Редактирано от nOmOr3 на 10.10.09 02:20.



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: nOmOr3]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано10.10.09 15:08



Извинете каква е тая диета на Огнян Симеонов??
Бихте ли я написали,ако вече сте писали за това,пуснете ми я на бележка??
предварително "благодаря"..



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: vyyh]  
Автор nOmOr3 (непознат)
Публикувано10.10.09 15:55



Огнян Симеонов е професионален диетолог и се занимава с изготвяне на индивидуални хранителни диети, които включват 5 хранения на ден. Ако напишеш в Google "Огнян Симеонов" съм сигурен, че ще намериш негови координати. Лошото е че при неговата диета (която обаче е безотказна! Каза сваляш по 300 грама на ден и толкова беше наистина!) всяка храна се яде на точен грамаж. Т.е. трябва да си теглиш всичко преди да го изядеш! А аз не се прибирам вкъщи, камо ли да си тегля това което ям !



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: nOmOr3]  
Автор Изyмeн (Магистър)
Публикувано10.10.09 20:01



Такива хапове няма. Е, може да пробваш с хероин, казват че дебел наркоман няма.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: nOmOr3]  
Автор ognen_kon ()
Публикувано10.10.09 20:50



За спорт нямаш време, а за ядене имаш.Ами спортувай каквото ти падне и когато ти падне вместо да ядеш.Вълшено хапче няма.Не си губи времето да търсиш.



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: Изyмeн]  
Автор yмницa (непознат )
Публикувано11.10.09 22:03



като се замисля и богат наркоман няма





Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: nOmOr3]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано12.10.09 10:51



Гледай сега, и аз като тебе бях едно време надъхан да намеря някоя химия, която да ми реши проблема. Е, след около година и половина вече знам, че такава работя не съществува.
За сметка на това обаче, мисля че открих точния си режим на хранене, а и вече посвикнах на намалени дажби. Не съм постигнал чудеса с килограмите, но поне спрях да качвам, а и от време на време свалям по маалко...
Номера е да не ядеш глупости и боклуци, и да не прекаляваш с някои неща. Гледам си студент, и ще ти е малко трудно, щото при студентстванията алкохола е по много, а парите по малко, ама няма друг начин.
Освен това, не му се плаши на готвенето, "полезните" манджи са елементарни за правене - например печеното месо изисква само измиване, лека "обработка" с подправки и час-час и нещо печене във фурна. Има и пилета на грил и всякакви други неща, които можеш да си купиш вместо пици и хамбургери. Рибата също се приготвя лесно и бързо (почти аналогично на печеното месо). За салатите - всеки може да нареже и настърже 2-3 зеленчука. Отделно - намаляш картофите, ориза и хляба до минимум, и спираш с вафлите и това е. Внимателно и с алкохола. Освен това трябва да усискаш 2 месеца на намален хранителен режим, за да почнеш да ядеш по-малко, а и ще посвикнеш с новия хранителен режим и ще го приемаш за нормален.

Иначе мога да ти спомена малко от "миналото" ми на хапчета (Редуктил) - почнах миналата година април някъде, отначало беше добре (като резултат) - първия месец - минус 7 кг, втория - минус 2, после резултат НУЛА. Иначе - от хапчетата - високо кръвно, главоболие и прочее. Спрях хачпетата след месец нулев резултат. След още 2 месеца свалените килограми - обратно. Втори "курс" хапчета - първия месец - минус 2 кг, втория - НУЛА, пак ги спрях. От декември внимателно изпробвах няколко диети, и така с леки комбинации досега съм свалил над 10 кг и вече си позволявам да си похапвам и екстри от време на време (вчера например 2 парчета торта - ултрасладка), без да ми се отразяват особено.

За справка - висок съм 1.93, в момента съм около 130 кг, миналия април бях 146. Ходя на работа и въпреки всичко успявам да си намеря "нормална" храна за през деня (пилешки пържоли, риба, печено месо, консерви риба тон, салати). Верно е малко скъпичко, ама и хапчетата за "отслабване" не са евтини



М/у другото - само за справка - Редуктил бяха единствените хапчета, от които имах НЯКАКЪВ ефект, ама отрицателните ефекти са зверски. Пробвал съм иначе поне 4-5 вида различни илачи - без резултат.



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: nOmOr3]  
Автор did_hr (знаещ)
Публикувано14.10.09 10:43



За да не си губиме взаимно времето: ми отговори на въпроса - Имаш ли проблем с щитовидната жлеза, като евентуална причина за напълняването ти.
Аз миналата година направих две програми на чистене /детоксикация/ на организма - 14 дена. Първия път свалих 6, втория - 8 кг. Преди седмица - още веднъж - и още 5 кг изчезнаха. От 78 кг - стигнах до 61 кг
Много леко се прави и не ти ограничава ежедневните занимания.
Ако искаш можеш и на е-майл: deh@abv.bg да напишеш и ще ти изпратя подробности



Тема Re: Отслабване при дефицитно временови [re: did_hr]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано14.10.09 12:21



ъъъ, т.нар. "програма за детоксикация" да не би да представлява 14 дена на пост и молитва (чай и ябълки)?



Тема probwai LIDAнови [re: Blake]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано14.10.09 14:42



nOmOr3 - пробвай ЛИДА. пълното име на хаповете е Лида Дайдайхуа или нещо подобно беше.

*--- НО ---*

да знаеш - вредно е! на твоя отговорност! една позната отслабна с Лида макар че още не се е оплакала. незнам. аз НИКОГА не бих пробвал

да сме наясно:

аз съм един от тия дето по принцип биха те оплюли за това че се вайкаш че нямаш време за спорт. но нещо ми лъхаш на прекалено отчаян, затова ти казвам за лидата. иначе както вече ти писаха - нямаш оправдания за готвенето и спорта.

аз мразех да готвя и още немога. но дотук мога 3 неща които ич не са зле и са ужасно бързи - салати (това не го броим ), 1. яйца (варени/на очи) - протеини за минути, 2. котлети - мяташ в тиган леко намазан с масло да не залепнат - след минути си готов, 3. спагети - пак минути (но това са въглехидрати, ям ги за друго). дори взе да ми харесва, правя гъдели на жена ми



илюзия - качествената храна не е по-скъпа от боклучавата. това е плод на лоша потребителска култура и добра маркетингова кампания от страна на дистрибуторите и производителите. млякото , както в момента тече рекламата на Нескуик, не е в пакетчето Нескуик 3в1 и никога не е било там както и калция който рекламират - само калориите се увеличават но това го пише със ситен шрифт.

изглеждаш прекалено отчаян, и ако само химии са ти в главата - пий ЛИДА.

вълшебно хапче обаче няма, аз отслабнах без абсолютно никаква химия - само на спорт и по-регулирано ядене. така че за всеки лош резултат досега, сега и отсега - виновника е в огледалото

защото има един лаф - победителите тренират, а губещите се оправдават.

успех




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.