Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:33 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема 90-dnevna dieta  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано08.10.09 17:44



Здравейте!
Много четох за тая диета,дори ми донесоха от Русия въпросната книжка...изглежда доста обещаващо-според мен е някаква компилация от разделно хранене,монодиета,гладуването на Л.КОвачева-т.е. плодовия ден...някой пробвал ли е,,моля споделете..трябва да сваля поне 30 кг...:((( и от всичко,което прочетох тая диета е най-подходяща за мен имам пред вид моите вкусове...само не ми е ясно защо се казва,че не трябва да се смесват белтъчини в 1 ден,а в рецептите се смесват по няколко белтъчини??





Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: vyyh]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано09.10.09 13:43



ако искаш да свалиш сериозно - иди на фитнес и спортувай активно.
ако искаш да вярваш в някого/нещо - вярвай в себе си (не в книжката).
ако не отслабнеш или пак качиш - виновника се крие в огледалото.

успех



Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: vyyh]  
Автор vyyh (непознат )
Публикувано10.10.09 15:05



..аз помолих ,ако някой е чел или пробвал тая диета да напише нещо...
иначе благодаря за съветите..
явно никой не я е изпробвал...ако трябва ще я напиша...



Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: vyyh]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано12.10.09 09:53



С риска да ти порежа ентусиазма, ще кажа, че намирам диетата за глупава и недомислена.
Това с плодовете до обяд, както и да е, ще го преживея, години наред съм яла до обяд само плодове..
Но да причислиш кашкавала към белтъчните храни е смешно, за зелето и доматите пък да не говорим.
Ориза не е бобова храна, нито картофите


Третият ден пък направо е нонсенс!
Изобщо цялата диета е нонсенс, със сигурност се отслабва от нея, то няма начин, но поне да не се заблуждават хората коя храна каква е.

"На края е задължително 1-2 парчета шоколад! "




Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: Wildberry]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано12.10.09 10:53



бе как го правите това с плодовете - не мога да разбера. Например като хапна 1-2 ябълки, след 10 минути съм ЗВЕРСКИ гладен и трябва да ям нещо ВЕДНАГА!!!
Същото е и с гроздето, предполагам и с други неща...



Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: Blake]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано12.10.09 11:01



Контрол, воля, инат, мазохизъм ако щеш.. Такива работи.

Бе аз и вегетарианка съм била, не е една беля





Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: Blake]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано12.10.09 11:29



Синът ми като малък беше "злояд".Лекар от Медицинска академия ми препоръча,на закуска,преди всичко, да му давам ябълка.От тогава....не мога да го изхраня...





Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: Blake]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано15.10.09 18:29



По отношение на ябълките специално - потвърждавам! Ябълките ме изстъргват и се чувствам така, като че ли не съм яла една седмица! Другите плодове - не чак толкова, но със сигурност - не могат да ми заместят пълноценно едно ядене (като усещане за ситост).

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано16.10.09 10:18



а, кой ти говори за ситост? и 5 кила ябълки/плодове да изям, ефекта никога не може да бъде като от мешана скара с биричка





Тема Re: 90-dnevna dietaнови [re: Blake]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано16.10.09 20:43



Това го обясни на диетолозите...



Вчера чух друг абсурд. ЕЖК, че човек трябва ло да яде 3-4 пъти на ден такова количество храна КОЛКОТО Е ГОЛЯМ СВИТИЯТ МУ ЮМРЮК! Защото толкова бил голям стомахът, и всяка хапка повече го разширявала... Леле, какво юмручище трябва да имам, за да ме засити количеството!

"""Винаги има поне още една гледна точка... """


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.