Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 08.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: вeceлyшka]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано01.09.09 10:52



и аз така бях в началото като си купих велоергометъра - спуквах се от каране на голяма трудност и по много... резултат откъм тегло - 0



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: Blake]  
Автор ognen_kon ()
Публикувано01.09.09 11:41



А от към обиколки?



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: ognen_kon]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано01.09.09 15:56



понеже мускулите не ме интересуват, мерих само коремната обиколка - намаля с малко, но недостатъчно





Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: Blake]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.09.09 17:14



Но иначе като цяло чувстваше ли се по-добре?

Кога е подходящо да се правят упражнения? Сутрин?



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: *Paл*]  
Автор Olli (минаващ)
Публикувано01.09.09 17:26



Рал, понеже имам проблем с коляното и се чудя от къде да започна, би ли ми казала как се сдоби с тази диагноза - износване на хрущяла и ошипяване. И ми е чудно, че предпочиташ велоаргометър пред ходенето, не трябва ли да се ходи или просто ти е трудно?
Може и на лични да ми пишеш, че темата, та дори и клуба са далеч от въпроса ми





Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: Olli]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.09.09 17:48



С луксация на тазобедрените стави съм. Операции, пластики, дълга и широка. Но ми е от бебе, та ограниченията не ми пречат много - свикнала съм. А и външно нищо не ми личи. Нямам аномалии. Велоалгометър има съседката ми.

Не, странно ми е с него. Не го предпочитам пред ходенето. Теглото е важно. Много. Пия добавки за хрущялната тъкан. Четох за упражнения за стягане на мускулите чрез волеви мускулни свивания. Силната мускулатура е плюс. Но пък не бива да се натоварват ставите. Абе голяма мешаница. Дано все пак да съм била полезна. Без малко да забравя - никакви болкоуспокояващи, диклофенаци, волтарени, ала-бала. Само в суперкраен случай.



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: *Paл*]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано01.09.09 18:06



Ами ако правиш упражнения, които с нищо не натоварват проблемните ти области ? За корем например, от изходно положение тилен лег. Аз правя такива, признавам си, че ме мързи да правя друго и за 5 месеца има ефект. Особено ако се съчетае и с намалени дажби, ще видиш осезаема разлика. Дори по петнайсетина минути дневно ще ти се отразят добре. Потърси в нета, има много сайтове с упражнения и снимки към тях, да си харесаш нещо.
Това с гиричките също не е лошо.

Редактирано от вeceлyшka на 01.09.09 18:07.



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: вeceлyшka]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.09.09 18:24



Ще разгледам, наистина.





Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: *Paл*]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано01.09.09 18:38



абе щом не трябва да товариш ставите а само мускулите - що не ходиш да плуваш? верно ако си редовна не даваш пари ама поне е перфектен вариант мисля....

ако неможеш да плуваш тъкмо ще се научиш



Тема Re: Проблем с отслабването...нови [re: Ognen_Demon]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.09.09 19:02



О, става но при мен няма басейни.

Плувам като ... половин ютия.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.