Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 07.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моделинанови  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано12.07.09 08:07



Вчера в аптеката ми попадна брошура за програма Моделина. Някой вече да се е обаждал и интересувал? Мисля, че се изследва метаболизма.





Тема Re: Моделинанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано12.07.09 20:19



Аз ще ходя в сряда /15.07./ и след това ще кажа! Казаха ми, че се правят пълни кръвни и някои хормонални изследвания. В зависимост от резултатите се прави индивудуална програма - хранителен и двигателен режим. Това удоволствие струва 30 /тридесет/ лв. Информацията ми е от телефона даден в брошурата. Записах се при д-р Мариета Лазарова, ендокринолог, Майчин дом, 1431 - София, ул."Здраве" 2, тел: 0888219651.

Редактирано от Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) на 12.07.09 20:24.



Тема Re: Моделинанови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано13.07.09 10:10



Това е вече нещо друго! Заслужава си, щом се правят изследвания и особено хормонални.
Да взема да звънна, макар моето едва ли е от нарушен метаболизъм, а просто вълчи апетит :).



Тема Re: Моделинанови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано16.07.09 10:35



Мече, бързо докладвай :).
В сайта пишеше, че ти дават и № на виртуална карта за достъп до интернет?



Тема Re: Моделина [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор dolori (непознат )
Публикувано16.07.09 17:54



в брошурата пише че са безплатни иследванията,какви 30 лв.сега...

пак зарибяване....



Тема Re: Моделинанови [re: dolori]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано17.07.09 10:54



30 лева е прегледа :)



Тема Re: Моделинанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано17.07.09 11:08



Като ми излязат резултатите следващата седмица ще рапортувам. За сега съм в очакване.

Тогава ще се види за какво иде реч, какво се случва с тялото ми и защо запецнах с Дюкан. Не, че имам оплаквания от него, даже съм му много благодарна - все пак ми помогна да се отърва 47 килца. Тогава ще ми дадат регистрационна карта и "...допълнителни указания!" А до тогава, а най-вероятно и след това ще продължа с третата фаза на Дюкан. За сега задържам без никакви усилия и особени лишения постигнатото за 1г. 4 м.
Изследванията са безплатни. 30 лв. /еднократно/ е прегледа!!!

Редактирано от Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) на 17.07.09 11:11.



Тема Re: Моделинанови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано17.07.09 11:12



Оки, ще чакаме тогава.
Мисля си дали и аз да не си запиша час. Все пак сигурно е нормално за годините ми да имам някакви хормонални промени, а от там и може би желанието за похапване.



Тема Re: Моделинанови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано17.07.09 11:16



Определено! И моите годинки не са малко - с 2 повече от свалените килограми, но не се оплаквам /вече/. Била съм и по-зле! Така, че ще почакам да видя какво ще покажат изследванията и ще го мисля после.



Тема Re: Моделинанови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор bloody sunday ()
Публикувано20.07.09 20:00



извинете предварително за глупавия ? но само кръв ли взимат за изследването или...
какъв точно е прегледа

мерси.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.