Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:34 28.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Холивуд слим"- мнения?нови  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано09.07.09 12:52



Здравейте, искам да попитам за мнения относно препарата за отслабване "Холивуд слим"- използват го много звезди за поддръжка? Ако някой го пие от известно време нека сподели има ли ефект?

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"


Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: Stoyanov]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано09.07.09 16:58



Време е модераторката да сложи още една важна тема за тези "продукти". Не действат.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: "Холивуд слим"- мнения? [re: Изyмeн]  
Автор Stoyanov (добрият)
Публикувано16.07.09 15:35



Благодаря, аз си знаех, че не действат, но човек като гледа рекламите се връзва... Значи от месец април започнах да пия разни добавки за отслабване "Калорекс, "Захир", "Кларинол", сега "Холивуд", абсолютно никакъв ефект, даже апетита ти се увеличава повече. А Л-карнитин пия от 1 година, понеже ходя на фитнес. Така че заключението - не се връзвайте на рекламите за добавките за отслабване!



П.П. нека наистина модератора пусне отделна такава тема.

"Животът е като един филм... Доброто и любовта винаги побеждават!"

Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: Stoyanov]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано16.07.09 17:07



Чудя се как има хора, които вярват, че ще се отслабне с хапче или добавка. Ако беше така земята щеше да бъде населена само с манекени.
Отслабва се с глад, не абсолютен де...





Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: вeceлyшka]  
Автор skalla (непознат)
Публикувано16.07.09 17:59



И...спорт,задължително





Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: вeceлyшka]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано17.07.09 11:02



Може и с операция

.
Нали режат там стомаси, балони разни, липосукции...



Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор landing ()
Публикувано22.08.09 08:09



вземи 15лв и ги запали със запалка-точно толкова ще отслабнеш, но поне няма да се тровиш.



Тема какви са ти резултатитенови [re: Stoyanov]  
Автор Ognen_Demon ()
Публикувано22.08.09 12:27



Стоянов, ти като ходиш на фитнес, какви са ти резултатите? колко кг беше като почна (и колко см си висок), колко време вече ходиш, с инструктор/програма ли си и колко кг си в момента?

това че ходиш на фитнес незначи задължително да пиеш карнитина. и моя инструктор ме врънкаше за карнитин и фетбърнъри, но аз така и не взех. половин година бях с инструктор много тежки тренировки по час, от ноември 2007, 89кг (177см ръст), до някъде май 2008, 3 пъти в седмица, обаче през март 2008 започнах да тренирам и бягане на дълги разстояния и оттогава не съм го спирал. имаше едни 2-3 месеца в които програмата ми беше - 3 дни фитнес, 2-3 дни бягане. на бягането 2км ни беше само загрявката. смятай.

както казах добавки - никакви не съм взимал. една моя позната отслабна само с Лида, но аз съм леко противник.

първите 2 месеца лиготия - почти не си промених яденето но и инструктора каза че болшинството му клиенти първите 3 месеца немогат да намалят сладкото. тогава ходех по 2 пъти в седмица. януари 2008 рязко смених яденето и вдигнах тренировките на 3 пъти в седмица. тогава взех да отслабвам.

верно не беше никак лесно. отслабнах някъде 15кг до есента на 2008 бях около 75. оттам надолу ми беше най-трудно. резултата дойде с още една лека промяна в яденето. тогава вече не ходех на фитнес.

да кажа също - щом ходиш на фитнес, нали се сещаш че и леко си качил мускулната маса. аз квото бях качил от кръста нагоре вече почти цялото спадна щото не съм стъпвал в зала, но мисля пак да почна малко (1-2 пъти в седмица) за стягане само.

сега се занимавам с бягането почти всеки ден. тежа 71-72кг (варират според хапването).

мога да ти кажа от опит следното - отслабването е нещо много просто , което се постига много трудно но не защото изисква кански усилия а:

1. хората незнаят как рекламите които гледат всеки ден ги приучват да ядат вредни неща

2. много е трудно да откажеш или намалиш яденето на неща които или са ти много вкусни
или са (още по-лошото) свързани с приятни спомени, или "ти служат" за отдушник от стрес

3. изисква се воля за да си станеш от задника и да се раздвижиш

3.1. много килограми се смъкват с много движение. който си е внушил че само с йога или диета става е мързел

точки 1 и 2 се отнасят до културата на хранене, която пък идва от родителите докато си малък, а после от потребителската култура като голям. донякъде и пари но винаги може да стане и с малко пари. трудното е заради потребителската култура щото различни глупаци се напреварват да ти кажат как примерно сникърс те зарежда с енергия, ама не ти казва колко калории ти идват. дребните плющят Милка и Нестле. наблюдавам все повече хора по улиците на София не просто с наднормено тегло а истински затлъстяли. глупаците ядат МкДоналдс и Бъргър Кинг и си мислят че са гъзари. по-зле финансовите пък тъпчат банички с боза и боклучави кренвирши. нацията е тръгнала на много зле. аз много бях изненадан когато започнах да разбирам какво ни продават всъщност и как ние си го плащаме и с пари и със здраве

точка 3 се отнася до двигателната култура. няма начин без него или поне няма да е същото

както казах отслабването е нещо много просто. всичко идва от едно просто уравнение:

тегло = енергоприход + енергоразход

докато ходех на фитнес не спирах да се удивлявам на мързели които си казваха "оу не това изисква прекалено много усилия" или "оу не това е опасно - ще си повредя това или онова" . има и диетоманияци дето си мислят че само с диета също става. има и такива дето казват - "оу аз отслабнах но по-трудното е да задържиш, йойо ефект има оу много е трудно" и оп - пак дебели. верно - неможе да идеш в парка да тичаш ако си над 100кг - за коленете няма да е добре. но можеш да си в залата с тежести. или с тежести у вас ако нямаш пари. а слезнеш ли под 90кг - газ до дупка. изход винаги има. въпроса е колко си силен духовно

аз съм пример за себе си - поисках - можах - направих. и мен ми се хапва сладко, хапвам си. но внимавам как. а и после го горя. никакви добавки. това си е редовния номер на инструкторите.

от вчерашната ми тренировка съм изгорил около 650-700 калории (меря ги с пулсомер). онзи ден пак тренирах, преди това през ден. към 5км са мои от офиса до нас. утре пак съм в парка. 10-ина км ще ме чакат.

така че зарежи добавките - тренирай и внимавай какво ядеш. когато превърнеш това в начина си на живот ще си слаб наистина

но и не те знам колко всъщност си, ако въобще си дебел. може да си само с малко отгоре



Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: landing]  
Автор thai_amethyst (непознат )
Публикувано29.08.09 16:06



ее, ще отслабне, но няма да се подриска като от холивуд слим. друго си е да дадеш 15 лв, за да стоиш по 5-6 пъти на ден в тоалетната.



Тема Re: "Холивуд слим"- мнения?нови [re: Stoyanov]  
Автор drishko (The Greatest)
Публикувано11.09.09 11:59



Въпросният продукт е най-свежо, че се рекламира с Райна, която стопила с него... АХАХАХАХАХ, тя винаги си е била слабичка и стегната, може да е свалила откъм главата.

Stoyanov, понеже прочетох, че пиеш от една година л-карнитин и не действал.
1. Много е важно производство - марката!
2. Няма смисъл да го пиеш нон-стоп цяла година.
3. Пие се ударно 2-3-4 седмици и после 1-2 почивка
4. В тия една 2-3-4 седмици не се пие, както пише на етикет, а в доста по-големи количества.
5. Без диета и движение ефект няма да има
6. Не е най-мощното средство за сваляне





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.