Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:17 30.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Запознай се с храната си!нови  
Автор izit (изследовател)
Публикувано29.06.09 10:33





!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Редактирано от izit на 29.06.09 10:33.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: izit]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 12:31



Ще си хапваме пържолки, а? Тъкмо си мисля, че в близките 2 месеца ще хапвам доста месо. Животните са създадени за да служат за храна на човека, за справка може да ползваш библията. Грях е да не ядеш храната, която Бог е определил за тебе. Замисли се и защо Каин уби Авела?

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: Изyмeн]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано29.06.09 16:05



хапвай си хапвай......те така и динозаврите са си похапвали
кръвожадно, ама изчезнаха...........



!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!

Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: izit]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 16:56



Изчезнали са, понеже големият метеорит ги отнесъл. Останали са само малките пухкави пернати динозавърчета, които редовно си хапвам. Аз не съм кръвожаден, само мръвки хапвам. Като бивш вегетарианец разбирам хората, които не ядат месо, но не разбирам тези, които пречат на останалите да го ядат. Ако ми дадеш добри предложения, с които да заменя 150-200 грама протеин дневно, без да приемам с тях въглехидрати - много ще се радвам. За момента наблягам на яйца, месо, риба, извара и соев протеин.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: izit]  
Автор Blake (старо куче)
Публикувано29.06.09 16:56



А знаеш ли че част от динозаврите, дето са изчезнали, са били растителноядни? И са изчезнали, защото се е налагало по 23 часав денонощието да рупат листа и трева с ужасяващо ниска хранителна стойност, унищожавайки природата след себе си?

Филма го изгледах, няма да ме направи вегетарианец, поради простата причина, че е най-малкото изключително манипулативно направен.

Само между другото, нали знаеш защо някои животни (между другото и човелка) имат способността да обработват информация, да мислят, и т.н.? Защото са ХИЩНИЦИ (ядат месо). Месото е ефективен начин да си заредиш батериите, отнема малко време да се нахраниш, и имаш предостатъчно време за други дейности, несвързани с храненето. Я да видим, кои са сравнително "интелигенте" животни, заобграждащи човека? Кучета, котки, а не крави и кози...

Мога да продължавам дълго, но няма смисъл, това няма да промени твоите хранителни навици. Не за друго, а защото 95% от вегетарианците са фундаменталисти, стремящи се всячески да наложат начина си на живот на останалите хора. Също като религиозните фанатици и сектанти. Включително и със зле скалъпени филми като този, който пробутваш.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: Blake]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 17:06



Аз разказвах ли, че гледах клип, на който дерат едно животно живо, за да му вземат кожата? Освен това по една телевизия даваха как се готви и яде жива риба.

С такива неща не съм съгласен, отдавна не ми се е случвало да убия животно без причина. Последното, което убих беше една муха, която все ме кацаше и реших да се отърва от нея. Преди това убих и един комар, който ме ухапа. Нямам никакви угризения относно двете убийства.
За сметка на това съм вършил ужасни неща като малък, точно по времето, когато бях вегетарианец - доколкото си спомням отрязах очите на един охлюв с ножицата, освен това съм избил безброй буболечки, но без никаква злоба. Най-големите същества, които съм убивал са били бозайник и птица - убих една мишка, освен това убих и едно врабче (не беше нарочно, мислех си че няма да го уцеля). Бях на училище, та после всяко междучасие проверявах дали няма да се оправи. Е, не се оправи, но се утеших, понеже някаква котка го беше изяла после.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: izit]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано29.06.09 20:06



Те динозаврите са изчезнали от липса на храна, защото повечето са били тревопасни. Хищниците са изчезнали последни, а някои от тях още плуват в реките и езерата по света!!!

Тъй, че не ни мисли нас месоядните!



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано29.06.09 20:13



Всъщност доказано е, че тия дето плуват нямат много общо с динозаврите, а по-скоро тия, дето кудкудякат.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: izit]  
Автор ostatak ()
Публикувано30.06.09 15:52



- Приятно ми е,Манджа с картофи, казвам се Мира.



I did it myyyyyyyy waaaaaaaay!

Тема Re: Запознай се с храната си!нови [re: Изyмeн]  
Автор izit (изследовател)
Публикувано01.07.09 01:18



даа

!...Времето е Ограниченото Лице на БезВремиетО...!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.