Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 11.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Как да отслабна....?нови  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано26.05.09 15:54



Здравейте,
Отварям нова тема, защото имам малко по-различен проблем, според мен ...
Имам излишни 7-8-9 килограма, с които много трудно се преборвам. В момента се храня съобразно режима на Дюкан, защото протеиновата диета при мен дава резултат, но... остават паласките около корема. На 30 години съм и напоследък все по-трудно свалям мазнините от там.
За разлика от повечето посетители във форума, аз спортувам. Тренирам бейзбол.... но този спорт съвсем не ми е достатъчен. Не посещавам фитнес, но ходя в "кардио клуб", където 2 пъти седмично си правя по минимум 1 час кардио и после ползвам Пауър Плейт - това е онзи уред с вибрациите, за които преди известно време тук се говореше.
Въпреки това, нещата не ми се получават. Това ми влияе на самочувствието и съответно се появяват проблеми в личния ми живот.
Не знам къде бъркам.


Аз имам добре развита мускулатура, покрита със сланинки, които са концентрирани в корема и бедрата. Непрекъснато чета по форуми и се интересувам, но в повечето случаи нищо от съветите не проработва в моя случай.
Ще се радвам на всякакви съвети. Благодаря за вниманието ви!

Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано26.05.09 17:59



Аз имам добре развита мускулатура, покрита със сланинки, които са концентрирани в корема и бедрата.

И аз!



На 30 години съм и напоследък все по-трудно свалям мазнините от там.

И аз! Особено след 40+!

Ще се радвам на всякакви съвети.

Не можеш да махнеш паласките със спорт, то мускули си имаме, ама и сланинки отгоре.
Не можеш да отслабнеш само на конкретно място.
С проблема можеш да се справиш само, ако свалиш излишните килограми, при локализирани натрупвания, дори може да се наложи и да се свалят малко повече. Ако можеш естествено

Дерзай, аз май няма да успея, ама и тези килограми да си запазя ще се радвам.



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор kotence777 (новак)
Публикувано26.05.09 18:11



Убавице,можеш :) Но единственото такова място са циците

;) Изглежда и аз съм се примирила и искам да си остана така поне на 30+ и 40+, което ако стане ще е направо супер :)



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: kotence777]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано26.05.09 18:45



Но единственото такова място са циците.

А! И там зор, незнайно защо при свалени 30 кг, от чашка Д, на С и то може би от общата обиколка.

Виж там няма как да направиш мускул.



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор kotence777 (новак)
Публикувано26.05.09 18:56



А цици дали има как да направиш ако не се включва дупето? ;) :) то чашка С не е кой знае к'во :) аз съм малко С :) (демек има нек'ви цици....за сега) ;) :) Ако има банички само на цици да се лепят....тичам на опашката ;) :)



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано26.05.09 23:57



Ами ясно... Диета. Засега съм се спряла на протеиновата диета, която в последствие мисля да превърна в НВД. Просто при мен НВД-то не води до сваляне на килограми, а само до поддржането им.
Чудя се дали ще мога да си водя нещо като дневник на мъченията... Така може би ще получа някой ценен съвет, защото напоследък тотално се обърквам.
Според мен възрастта е оправдание донякъде... Наскоро гледах снимки на една мацка на 45 години.... имаше превъзходно тяло... Може и с химия да го е постигнала... знае ли човек, но бе достойна за Мис Олимпия или там каквото е най-престижно сред фитнес маниаците.


Аз не искам да ставам като нея, а само да изчистя сланинките.
И така ден три от моята диета се състоеше в следното хранене:
Закуска: кекс с овесени трици, яйца и кисело мляко
Обяд 300 гр. шунка с 2 процента мазнина
Следобяд: 250 гр обезмаслена извара с един степ вътре...
Вечеря: пилешки дробчета в микровълновата без олио... и половин кофичка обезмаслено мляко.
Вода: над 2 л. плюс 3-4 чая.
Спорт: никакъв... само разходка към 1 час
Допълнително пия някакъв фетбърнър, който ми дадоха в аптеката.
Fat Direct на Нютренд.
Мога да ходя доплнително на тае бо, което си е доста интензивно кардио, ама още се чудя... Та така.... Докладвах си... Ако някой се включи със съвет - ще се радвам.
П.П. за какви Ц-та и Д-та говорите бе мацки, аз пълня едвам Б ....
По тоя повод мълча и козирувам - хахаха

Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: kotence777]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано27.05.09 09:57



то чашка С не е кой знае к'во :)



Чакай бе мацка, то от Д нагоре минаваш Преслава и Деси Слава, че и Памела. Незнам, аз бих се радвала на В, някак по спортно и нормално е, а и по-елегантно. Въпрос на вкус, незнам, имаше едно интервю с пластичен хирург и той каза, че само ние на балканите сме слагали 350-400 кубика силикон, а не нормалните 200.

Незнам какво е малко, голямо С. Аз ползвам само една марка и то 2 модела минимайзера от всички цветове.



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор Бeзпoдoбнa (Убавица)
Публикувано27.05.09 10:05



Не съм много веща по Дюкан, макар естествено да съм прочела книгата.

Мисля, че режима ти е ОК. Има забележителни резултати с него, а колкото до спорта той не препоръчва много интензивни тренировки, докато си на тази фаза.

Предполагам, че белтъчната диета не предполага много енергия за трениране, така че остави за после, като включиш мазнини и въглехидрати, макар по себе си като съдя, зарежа ли спорта да речем за месец и после трудно влизам във форма.



Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано27.05.09 12:41



Ха.... това за тренировките не съм го знаела определено.


Значи ще си пасувам кротичко и нищо ново няма да се чудя откъде да измислям. Все пак основната цел е да сваля тези излишъци... а след това да се оформям...
Успоредно с всичко това, мисля да намаля драстично кафето. Предполагам 2 кафета на ден - аз пия нескафе, доста разредено, няма да ми навредят. Газираното,т.е. Кока Кола Лайт съм я намалила до минимум... , а сол почти не употребявам.
Имам у дома някакъв протеин... чудя се дали да не го пия... въпреки... че донякъде точно в момента ми се вижда безмислено.
Благодаря Безподобна за мнението, аз много го ценя.

Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Как да отслабна....?нови [re: Бeзпoдoбнa]  
Автор kotence777 (минаващ)
Публикувано27.05.09 14:25



Чакай малко само....може и да съм объркала с чашките ми

Това е щото никога не съм си търсила сутиени по чашките Малки са ми "чашките", 2рите или 3тите по размер....демек има и по-злУе ;) Май те заблудих :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.