Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:50 24.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Прасците...  
Автор bloody sunday ()
Публикувано26.05.09 16:28



ми са топчести,
а не вертикален овал


(дебелината не я коментирам )

Какво да правим да за да стане крака по-женствен?



Тема Re: Прасците...нови [re: bloody sunday]  
Автор kotence777 (новак)
Публикувано26.05.09 17:57



:) Хем имаш проблем,хем нямаш :) Щом са ти такива,значи структурата ти е такава и по-бързо се стягаш и правиш мускули от спорт :) И аз съм така :) За това не тичам и що годе ми са нормални пръсците :) Иначе плюса е,че веднага си личи кто спортувам :) и съм стегната даже без спорт. Просто не ги натоварвай много и го гледай като преимущество :) ;) (поне аз така се самоуспокоявам) ;)



Тема Re: Прасците...нови [re: bloody sunday]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано27.05.09 17:14



Понеже и аз съм със същия проблем... доколкото си спомням, когато се борех срещу това навсякъде по форумите се казваше, че можеш да свалиш прасци само и единствено с интензивно кардо - препоръчваха тичане и вело... При мен от тичането наистина се повлиаха.... определено, колкото и противно на логиката да звучи това.


Дано обаче някой по-вещ да се включи...

Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Прасците...нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор kotence777 (минаващ)
Публикувано27.05.09 17:24



О ужас...... аз пък не тичам,че иначе си мисля,че ще заприличам на футболист.... Имам си очертани пръсци и без тичане,представям си к'во ще стане ако тичам....... не знам.... Какво имаш предвид???Какви пръсци имаше??? Моите си имат мускул и като си стегна крака се вижда целия очертан.Не ми харесва,че се вижда :( ама няма начин.



Тема Re: Прасците...нови [re: bloody sunday]  
Автор вeceлyшka ()
Публикувано27.05.09 17:43



Абе мацки, през панталона не се вижда



Аз от два месеца правя всекидневни упражнения, по 15 минути, понякога два пъти дневно. Ненавиждам всякаква такава активност и затова ги правя по най-мързеливия възможен начин - легнала по гръб на килимче на пода, понякога вечер гледайки телевизия. Натоварвам ханша, краката и коремната област (не са коремни преси, изцяло в легнало положение). Прасците ми са по-скоро слаби, но забелязах (о, чудо), че като цяло краката и д-то ми спихнаха. И странно, свикнах с това и всеки ден имам нужда да си изработя 15-те минути.



Тема Re: Прасците...нови [re: вeceлyшka]  
Автор kotence777 (минаващ)
Публикувано27.05.09 18:04



О да,то като свикнеш..... аз ходих 2 месеца и нещо на фитнес 5 или 6 пъти седмично.Кардио главно.Та резултата беше незабележим за мен (3 килограма) при все,че лятото свалям без да се насилвам само от движението и факта,че карам главно на салати.....Отказах за сега от фитнеса,нямам време.Но като свикнеш да тренираш,на мен ми се е случвало в деня,който ми е почивка вечер да сънувам,че тичам и да ме избива на ходене нагоре-надлу из стаята :) А иначе сега си правя само някакви разтягания от йога,мостове,лотуси,шпагати и т.н.,че съм се хванала на бас,че ще се науча да правя шпагат

и още малко ми остава :) общо взето и движението си е много хубаво,но и мързеливата ако може,най-добре



Тема Re: Прасците...нови [re: kotence777]  
Автор Cлънчeвoтo зaйчe (непокорна)
Публикувано27.05.09 18:37



Ами аз съм спортист... нищо, че съм на 30, продължавам интензивно да спортувам - професионално. Съответно имах доста по-развити прасци. Стараех се да не бягам извън необходимото, но дори когато се подложих на зверската диета и станах 49 килограма, прасците пак ми бяха големи. След това ходих да чета по форумите... оказа се, че съм правила всичко наопаки, защото независимо от всичко, в прасците има мазнина... колкото и набити и мускулести да сме...
За да те накарам да се позамислиш: погледни как изглеждат прасците на маратонците и спринтьорите.
Надявам се и кардиото да си го правила правилно... Ами това е...



Ъ-ъ-ъ ... не разбрах ...

Тема Re: Прасците...нови [re: Cлънчeвoтo зaйчe]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.05.09 19:02



Ехееее,професионално

Как звучи само Аз обичам професионалните спортисти особено волейболистите са ми любими
Ами на крос тренажор особено наблягах..... пътеката само за бързо ходене,не тичане (заради пръсците естествено)...... По час и нещо,до час и половина. 3 дни на 1 почивка. Ама без да ограничавам храната..... явно няма да стане само така.....



Тема A...нови [re: kotence777]  
Автор bloody sunday ()
Публикувано27.05.09 20:13



степер-а става ли?

нямам време зафитнес а имам степер в къщи. от време на време го използвам, но си мисля да не би пък да се полъчи обратен ефект?





Тема Re: A...нови [re: bloody sunday]  
Автор kotence777 (заек)
Публикувано27.05.09 20:23



Не съм много коНпетентна със спорта

Не мога да ти дам адекватен съвет.... Аз правя неща,които чувствам,че ми се отразяват добре :) на този принцип съм :)

[image]http://www.definedirective.org/kitten.gif [/image]


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.