Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:40 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Wildberry]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано10.03.09 16:57



Момичета, имам един въпрос. Има ли значение дали трета фаза се стартира след П или ПЗ? По логика мисля че би следвало да е след ПЗ, някак по хронологично е, но все пак има ли значение? Аз достигнах 53 кг. Чувствам се добре, мога да продължа до поставената цел 50, но изглеждам добре така, мисля че ако сваля още три кг ще съм малко кльощава. А и калкулатора на Дюкан показва оптимални кг 53. Тъй че обмислям варианта да вляза в трета вече.
Успех на всички!



Редактирано от _belladonna_ на 10.03.09 16:58.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _belladonna_]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.03.09 17:04



Брех, караш ме да се размисля. Така не е бил поставян тоя въпрос до днес



Обикновено хората чакат кантара два-три последователни да показва желаното тегло и тогава започват с третата фаза. Така или иначе, покачването идва след галата

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор jaddis (непознат )
Публикувано10.03.09 18:56



Здравейте, искам да попитам все пак дали правилно съм схванала от книгата. На първо място е мотивацията за да успееш трябва стриктно да спазваш режима, но СТРИКТНО.Защото той казва, че и най малкото отклонение е като игла в балон. Което значи, че щом е П значи е П-вода + протеини+лимонов сок/за рибата/+ някакъв витамин и нищо друго. Без портокалови сокчета, лукчета макар и в малки количества. А когато си е ПЗ ТОГАВА СЕ ПОЛЗВАТ ВСИЧКИ РАЗРЕШЕНИ ЗЕЛЕНЧУЦИ, а не плодове/сокове/. До тук добре, но сега искам да ви кажа нещо и аз за водата, тя е вдинственното вещество което отмива от организма шлаките натрупани в него, но водата го прави, а другото е мъртва субстанция вьв вид на кола, бульони и какво ли не още. Да , те служат за да работят бъбреците , но не ни помагат в отслабването. Защо сме дебели, защото сме натрупали токсини в организма и той не може да се справи сам с тях, затова ние трябва да му помогнем. Също така като се почне с ПЗ всички зеленчуци трябва да се киснат вьв вода за поняколко часа, като се сменя водата няколко пъти. За съжаление ние ядем отровна храна и от там ни идват проблемите. И още нещо което мисля ,че е по правилно-палачинката да се яде сутринта като закуска, но само една разбирасе за деня. Извинявам се, че пиша тези неща , но нали затова сме тук взаимно да си помагаме. И така утре ще се премеря и почвам диетата и дано да успея.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: jaddis]  
Автор jennifer_ (zagada4na)
Публикувано10.03.09 20:08



А като става дума за вода, тогава може ли чай? Аз по принцип пия чай, миналата седмица бях малко хремава и пих около 15 чая за 3 дни и си мисля че това е спомогнало за губенето на теглото. А и не е по добре топлата вода? Затопля ми тялото, изпотявам се малко и от организма се изхвърлят токсини. Да, зная че студената топи калории, съвсем се обърках вече.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано10.03.09 22:01



Моя кантар цяла седмица почти показва 53 кг. Но...не ми харесва ако в трета фаза се качва, нали тя е за задължане. Ако ще си качвам ще си карам до 50 кг. поне да имам 2-3 кг аванс, което обаче според книгата е неправилно. Практиката все пак какво показва, задържат ли се кг от втора фаза в трета? Разбира се при спазване на правилата





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _belladonna_]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (А маце!)
Публикувано11.03.09 15:17



Здравей _belladonna_!
Не се шашкай чак толкова, че се качва в трета фаза. Не се качва по много - по малко и то след гала вечерите, ако хапнеш повечко. Белтъчния ден много помага да си върнеш постигнатото, водата също. Не преставай да пиеш вода, без нея не става.
Аз съм в 3 фаза вече 2 месеца и нищо лошо не ми се е случило - напротив, даже свалих още 1,2 кг.. Спазвам си третата като по учебник, не се отказвам от нищо, но и с нищо не прекалявам. Единствената разлика е, че спазвам не един, а два протеинови дни - понеделник и четвъртък. Аз така си го реших, чувствам се добре и не ми пречи! Понеделник - почивка след гала хапване, четвъртък - подготовка за петъчно-съботните купони с приятели!!!


Това е от мен за сега! Успешно слабеене и "Няма невъзможни мечти"!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: asenova_61]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано11.03.09 15:22



Здравейте милички,
Най-после се появихте Сани и неМечето, Рада е по-редовна във форума.
Много ви се радвам. Мече, кога ще качиш снимките от срещата? То идва хубаво време и пак трябва да се видим. Лошото е, че и аз имам много работа и никакво свободно време.
Аз действително вече съм в четвърта с едно килце отгоре /от края на втора/, но нали знаете, че винаги може да контролираш теглото си, стига да искаш.
Поздрави на Дорчето и всички новички и ветеранки!
Целувам Ви



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (А маце!)
Публикувано11.03.09 16:06



Корсичка, здравей!
Слава Богу, вече съм на линия! Снимките са при Дорчето, чакам да ги качи!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано11.03.09 23:27



Ей сега се захващам с тази благородна задача!!!


Да предупредя, има леко замазани, ама пак са хубави - абе нашите момичета са върха, да знаете!!!



Ето


РАДА, КОРСИЧКА, САНИ, НЕ-МЕЧЕ


и пак

ето още






Редактирано от Dorchester на 11.03.09 23:40.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано12.03.09 08:47



Добро утро на всички!
Дорче, благодаря ти.
Голям срам за качеството на снимките, не мога да си обясня защо така се е получило. Виждате ли какви сладурки сме, моя милост е с късата руса коса, Рада- най-голямата романтичка е с бяло поло и черно сако, Сани - най-елегантната е дамата с дълга коса и неМечето се е барнало в бяло. Разликата е покъртителна, уверявам ви защото видях предишните им снимки.
Искам да ви уверя, че в действителност сме много по-красивички, освен слабички /в сравнение с това което сме били/.
Да се пооправи времето и пак ще се видим.
Успех на всички!

............................
в четвърта, но с два протеинови дни
аз ги правех поредни дни, но мисля че е по-удачно както го прави неМечето понеделник и четвартък

Редактирано от corsichka на 12.03.09 08:52.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.