Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 06.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Kukita]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано14.05.09 09:25




И викам да спираме с тортените предизвикателства, че има и второфазници, дето се обллизват сега пред монитора

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано14.05.09 18:02




Така си е, затова бързо грабвайте пилешката пържолка и на вечеря. За гарнитура - прекраааасна зелена салатка с много лук и оцет, и естествено десерт - вкусно желирано кисело млекце със степче кайсия.
Чак аз се заоблизвах. Пък нека душманите викат, че било зор при Дюкан.




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано16.05.09 09:22



Здравейте, всички!

Искам да се "похваля", макар постижението ми още да не е кой-знае какво.
Днес стават 2 месеца от започването ми на режима на Дюкан.
Равносметката е (за съжаление след неколкодневно нарушение по продължителните майски празници :-( ) минус 10 кг.
Е, може да се каже, че 1/4 от поставената цел е изпълнена и повече започвам да вярвам, че крайната цел е достижима.
Но като се замислих, че резултата можеше да е още по-добър, ако бях по дисциплиниране и не бях се отпуснала така ... май вече няма да помисля за нарушение...
Времето ще покаже. Важното все пак е че съм с една крачка по-близо до целта.
За което благодаря на всички ви!

ПП.Тъй като виждам че в табличката данните ми са непълни - сега му е времето май да ги допълня - на 33 г. съм и 170 см. висока.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.05.09 09:32



Привет! Честити два месеца, честито преминаване и в клуба на двуцифрените!
Готова си в табличаката.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано18.05.09 13:33



Привет. Да докладвам как се справя един от новите членове

. Норка вече е 119. 500 кг. Ама толкоз съм горда с нея. Спазва всичко стриктно. Увеличи и водата и ето резултата не закъсня. Бавно, но славно и аз махам тъпите натрупани килограми. Очаквах, че след като се наложи да се поглезя ще ми е трудно да вляза във фаза отново, но нямам никакъв проблем. Първите 5 протеинови ми бяха зор. Сега вече нямма грижа. Чакам и кантара да отбележи по качествено. Хайде целувам ви много.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.05.09 15:32



Целувките да ти се връщат тъпкано.
Поздрави и за Нора, добро начало!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано19.05.09 10:16



Здравейте, дами!

Имам няколко въпроса, на които ми се иска да чуя мнението ви, на база опита и отличните ви резултати. Та:
1) действително ли има период на задържане и леко качване около месечния цикъл - прочетох нещо в този смисъл в книгата и ми се стори не особено оправдано. Но се сблъсквам с този феномен - вече 3-ти ден в този период качвам по 200 гр. без да променя нищо в храненето. Дали може да се отдаде на цикъла или имам по-сериозен проблем?
2) допълвахте ли режима със спорт? вероятно е по-ефективно?

Мерси за съветите ви в аванс :-)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.05.09 12:27



Ами хайде аз първа:

1) Да, преди МЦ се задържа вода. Почти всяка жена наблюдава подуване на глезените и леко обездвижване на ставите на ръцете, примерно. Това са тези грамове, че и повечко от 200 може да са!

2) Режимът може да се допълва със спорт, ако си тренираш от преди това. Не е време за начало на спортуването, обаче, това си го пише в книгата. От една страна е психологическият момент - не стига, че мислиш какво и кога да изядеш, ами трябва да започнеш да се товариш и потиш, е, колко воля трябва да има човек?

Майтапа настрана, физиологичният момент е по-жесток. Просто организмът е по-слаб - да не се лъжем. Затова се препоръчва спортуване чак в трета фаза.
Тая втора точка е въпрос на личен избор и ако си навиеш на пръста, че трябва да спортуваш, никой няма да те спре!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано20.05.09 08:54



Ами лошото е че не са 200 гр., а 3 дни*200 гр. и ето ти неусетно повече от 0.5 кг.нагоре ... :-(
Лошо ... но ще изчакам и ще видя, макар вече да се колебая дали на спра за няколко дни млечните продукти или ... знам ли какво друго мога да предприема, за да раздвижа нещата в правилната посока ...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано20.05.09 09:06



А не, в никакъв случай не спирай млечните! За раздвижване се препоръчва рибен ден, а вечерта

*екс (не се бъзикам).

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.