Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:46 13.06.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор tweety_pie (непознат )
Публикувано17.04.09 18:36



Здравейте, поздравляния за всички отслабващи

.
Аз искам да отслабна с 3-4кг. Не мога да преценя какъв режим е подходящ за мен колко дни да е ударния режим, и после какво да е съотношението на ПП и ПЗ . Също така видях, че има и режим 2/0 но при него май не се сваля . Ще съм благодарна на всякакви съвети.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: tweety_pie]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано18.04.09 11:35



На всички дюканки и дюканци - весели празници и умната с режима!!!!
Целувки и пожелания за много здраве и радост!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор ИCTИHCKATA yниKaлнa® (Заядливка)
Публикувано18.04.09 17:35



Да попитам, с извинение...(сигурно сте го разисквали и по-преди). Човек в първа фаза на Дюкан, който няма апетит, ТРЯБВА ли да се напъва да яде, ако не му се яде много? Хапва си три пъти дневно по 3-4 лъжици извара и общо половин кофичка кисело мляко, понякога - една порция бяло месо, но кой знае защо - не му се яде повече. Та - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ли е някакво определено КОЛИЧЕСТВО храна, или не?
Благодаря.
Весели празници!

(А как се справяте без козунаци???

)

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: ИCTИHCKATA yниKaлнa®]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано21.04.09 11:29



Здравейте всички дюканки!
Христос воскресе! Всички да сте живи и здрави!
Слабички и щастливи. Чудесен празник, нооо нямаше начин хапнах от всичко по малко и от вчера съм на протеини.
Сани, виждаш ли колко е опасно в трета и четвърта, трябва винаги да си нащрек, какво да се прави.
Не трябва да се допуска качването на повече от две-три килца, защото после свалянето е доста трудно. По трудно е отколкото във втора.
Аз се боря с три, ту ги свалям, ту пак ги качвам. Вярно е и друго, че бях доста слаба, може би повече от колкото трябва, но се чуствах по-добре. Започна ли да се храня по книга и веднага се възстановяват килцата, върна ли се към втора влизам в рамките. Някъде може би греша. Сигурно по-рано съм влязла в трета. Момичета не бързайте да влизате в трета, докато не задържите исканото от вас тегло поне един месец. Не знам дали съм права, Дорчето ще каже!
Чао и търпение!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано21.04.09 11:34



Привет, честит праник и от мен!!!



Корсичка, хич не знам какво да отговарям в такива случаи. Видяла съм хора, които главоломно си връщат всички свалени килца още в трета фаза, други, които свалят две-три килца вместо да задържат; всички в четвърта имат покачвания и от време на време се хващат да си ги смъкват по един или друг начин. (В това число и аз) Няма еднозначен отговор на въпроса как да се задържа със сигурност, сори всеки си намира начин аз напоследък реших, че е най-добре една дълга поредица ПЗ дни, че само на П не ми се ще вече.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 21.04.09 11:40.



Тема Re:имам нужда от помощнови [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано22.04.09 11:08



Привет на всички дюканстващи!Ето най-накрая се появих.Бях 2-3 седмици в командировка (без нет разбира се) и после майчето ми влезе в болницата деца,съпруг и така за мен време никакво,но сега съм вече тук да Ви кажа колко ме е срам и яд на себе си.Покрай командировката и от притеснения и нерви за майчето похапвах това онова и сега съм +1.5 кг .Една приятелка ми препоръча диета bad cat ,но след като съм видяла ефекта на дюкан върхи себе си не ща и да чуя за никоя друга диета .И така от днес съм пак на дюки дано сваля до 61кг. както ми показва калкулатора на дюки и после ще се пробвам до 57кг,че при мен като стана 61 кг после и от глад да умра неще да слиза стрелката надолу и това е .Искам да Ви попитам и за мамчето ми тя сега е с високо кръвно и заболяване на сърцето мисля да я подложа на дюки, знам,че триците са много полезни за сърцето и се чудя кога да и ги давам като в 6.00, в 8.30 в 12.30 в 18.30 в 21.30 за деня пие хапчета.Вие какво ще ме посъветвате.Благодяря Ви предварително.

Редактирано от banbu4a на 22.04.09 11:39.



Тема Re:имам нужда от помощнови [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.04.09 11:49



Здрасти, сладурка. Давай бой по плюса, ще успееш!!!

Давам ти линк към книгата "Чудото на овесените трици" - дано ти помогна да избереш най-добрата схема за майка ти.




Натискаш "Скачать файл" и си я записваш на компютъра.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re:имам нужда от помощнови [re: banbu4a]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано22.04.09 12:01



Здравейте,
Днес съм в по-добро настроение.
Вчера си направих прословутите топчета от извара по рецептата на неМечето, много са вкусни. Преди неможех да ям извара, но сега с удоволствие.
Реших да мина отново във втора, изглежда ритъма има значение, самоче 3/3
Поздрави на всички и най-вече на Рада, неМечето, Сани и Дори.

РЕШИХ ? да отказвам цигарите! Пустата икономическа криза започна да се усеща.






Тема Re: Do Dorchesterнови [re: Dorchester]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано22.04.09 13:07



Благодаря ти мила!Както винаги помагаш и сега съм сигурна ,че ще си ми много полезна.Благодаря ти,че си отделила време и си се поразровила тук и там още сега ще го кача на компа и ще го разгледам.А борбата колкото и да е жестока ще бъде в моя полза няма да се оставя на тези кг. колкото и време да е нужно.Открила съм си този великолепнодействащ режим и ще си карам по него.Хайде до утре!Целувки и силни прегръдки!



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbu4a]  
Автор banbucha (непознат )
Публикувано23.04.09 21:29



Здравейте,налага се малко да си променя прякора,че нещо не искаше да ме пуска и си направих друга регистрация.Искам да ви кажа,че в Кауфланд в момента има промоция на овесени трици 750 гр.на 3,69 лв. аз си купих 2 пакета нищо ,че имам 7 пакета от 200гр.какво да се прави запасявам се като знам някога колко трудно ги откривам

.Хайде за днес толкова надявам се да съм била полезна .До утре и да пишете ей!

Редактирано от banbucha на 23.04.09 23:03.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.