Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:46 24.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор dessa (непознат )
Публикувано21.03.09 14:28



Здравейте!
Отдавна искам да отслабна и правя спорадични опити с различен успех, завършващи неминуемо с връщане на изгубеното тегло, че даще и "с лихвите". Така неусетно докъто се извъртяха 4 години се оказах с 40 кг. по-тежка. Ако затърся оправдания сигурно ще намеря, ала какво от това ... резултата няма да се промени...
Всичко писано от хората в този форум ми звучи толкова познато - борбата, самопогнусата от гледката в огледалото, прикриването с широки дрехи, гълтането на корема зца снимки...
Не искам повече да правя това, а да отслабна и бъда отново себе си ...
Смятах че това е непосилно, но това което прочетох във форума и снимките които видях ( истинска "пълна промяна" ) ме накараха да повярвам, че е възможно.
С тази вяра искам да се "запиша" във вашия клуб, като се надявам с помощта и съветите на всички ви да сбъдна своята "пълна промяна" :-). Преди започването на режима (16.03.2009 ) тежах 109 кг. , а целта която гоня е 69 кг. Ще ми се да вярвам, че е възможно да стане.

Предварително благодаря на всички ви за съветите, които бихте дали и опита, който ще споделите, защото, познавайки се, ще имам огромна нужда от помощ и подкрепа в неравната битка не толкова с глада, колкото с лакомията ...





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (А маце!)
Публикувано21.03.09 21:29



Добре дошла dessa!
Напълно те разбирам - преди година и аз бях на това дередже, но...започнах "диетата" на Дюкан и хей ме на - вече с 42 кг по- лека!

Така, че започвай! Само който не е пожелал, той не е успял! А тук съвети да искаш - никой няма да откаже да ти помогне! За каквото и да попиташ - все ще се намери кой да ти оговори.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано22.03.09 02:16



КАТО ЗА НАчАЛО-направи калкулатора на Дюкан
2.постави пред себе си ЦЕЛИ-осъществими-т,е,вместо 40 килца за сваляне-нека са 25...за начало...по-после може и ....повечко.../при моите и съфорумките беше така.../
3.представи си,че в началото на РЕжима сваляш 1-1,5 -за седмица,това в никакъв случай да не те разколебава,щото Метаболизмът на вс от
нас е различен...
4.първите усилия=резултат и то положителен


Десска,мила,идвай в отбора,ще ти помагаме!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор dessa (непознат )
Публикувано22.03.09 08:26



Направих вече калкулатора на Дюкан. Показва 70, което е блиго до целта ми.

Знам, че е по-разумно да се поставят по-реалистични цели, ама ... ако сваля само 25 кг. ( знам повече е от нищо) пак няма да изглеждам както искам ... И тогава какъв е симсъла ?! И сега не се харесвам и тогава няма да се харесвам. Затова ми се иска, както се казва - като е гарга - да е рошава...
А и вие в този форум ми показахте, че не е невъзможно ...

Честно казано засега устисквам, ама е минала само седмица. Не знам с времето няма ли да се изкуша от нещо, а като се заредят празници, рождени дни, кръщенки и прочие поводи за изкушения ... незнам... Вие как се справяхте в такива случаи?!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано22.03.09 14:52



Свиква се. След 20-я ден имах чувството че забранените храни просто не представляват интерес за мен. Аз бях 2 месеца във втора фаза не е много време по опитните ще кажат как е при по продължителен период. Но и в трета фаза има ограничения за любимото ми "сладко". Правя си крем с кисело мляко и Дюкански кекс като ми се прияде. Търсиш алтернатива в позволените неща, това е начина. Рецепти дал Господ, Успех!
Иначе...момичета не мога да си оправя перисталтиката и в трета фаза. Малко по -рано от целта влязох в трета заради това, но отново имам този проблем. А имам да свалям още 3-4 кгВече мисля да ида при личния лекар да ми изпише нещо за регулиране ако има. Дуфалак май може да се пие по продължително и регулира уж. Правя по една гала вечеря втората я пропускам че качих 1 кг. Това е за сега. Успех на всички.

Редактирано от _belladonna_ на 22.03.09 14:54.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _belladonna_]  
Автор american baby (непознат )
Публикувано23.03.09 09:03



здравейте мили дюканки, много отдавна не съм писала но съм следила редовно мненията на всички. Радвам се че така добре се движат нещата за всички пожелали да отслбнат по този начин. Аз достигнах моите желани килограми миналата година Юли месец карах на трета фраза до 8 март тази година. Тогава реших ( т.е. бях си наумила отдавна че искам да сваля още 5-6 килограма) да започна диетата отново от ударен период и после 5/5 и така до днес. Искам да споделя че не съм мръднала даже кантара ми показва с 800 гр. по тежка.

. Някой може ли да ми каже правил ли е това като мен да повтаря диетата и какво се е случило?
Искам да споделя на всички които сега започват диетата че има невероятен успех аз се чуствам прекрасно бях 86кг на 13-03-08 и на юли 2008 вече бях 71 кг. Искам да сваля още 6 килограм и да стана 65кг може ли някой да ми каже какво да правя? Благодарим ви милички. До скоро




Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: american baby]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано23.03.09 21:29



Независимо от всичко, щом си решила, трябва да продължиш. Ако не си в критическата, че там има доста проблеми с хормоните и задържането, не би трябвало да има пречки. По-скоро като минеш в 4-та фаза, после обратно към втора си е изпитание на мотивацията. Иначе ще стане, макар и по-трудно. Успех!!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор Kukita ()
Публикувано24.03.09 20:35



Мила dessa, моето решение преди година беше същото

. "Като ще е гарга, да е рошава!" И стана!
Така, че почвай, и не се притеснявай да си поставяш високи цели. С Дюкан те са достижими. Колкото и на моменти да си мислиш, че не можеш повече, че ти е писнало, че следващия път, в който кантара не помръдне в правилната посока, ще го хвърлиш, то просто си струва да хапнеш малко месце и да продължиш.
А изкушенията по празниците са лесно преодолими. С времето ще се научиш да си приготвяш вкуснотии, които не отстъпват по нищо на това, с което си свикнала до сега. Тук включвам и задължителните десерти с подсладител, които лично мен ме предпазиха от издънване на режима. А и напитките тип кола-лайт са чудесни за заведение.
Та така! Захващай се и смело напред!
А аз също имам какво да споделя! Вече съм 61 кг. и вече наистина мисля, че моментът за трета фаза настъпи и за мен. Леле, аз май съм рекордьор второфазник - точно 1 година! Но стопените 29 кг. са налице, и в момента съм във формата, в която бях на 18! Е, струваше си!
Мисля, скоро да си спретна фотосесия и да допълня и албума си. Дрехите, с които съм на последните снимки, вече са ми доста широки, и явно има нова разлика. Така си мисля, де .
На края - успех на всички и до скоро! Стискайте палци да не издъня трета фаза!

Редактирано от Kukita на 24.03.09 22:03.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Kukita]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.03.09 22:08



Абсолютно ти стискам палци - трета е изключително важна и ти пожелавам от сърце да пребродиш това огромно море, без да блъснеш кораба си никъде.

Честита трета!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Kukita]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано25.03.09 12:51



Благодаря ти за окуражаването, Кукита!
Наистина имам нужда да чувам, че може да стане. И да ти кажа - твоите снимки, които видях са сред мотиваторите ми :-) . Като се обезверя или някой край мен ми каже, че това което искам е невъзмажно - отварям, поглеждам ги и продължавам с водата и месото ... ( а месо не обичам въобще :-( ).
За сега отказвам излизания с колеги и приятели и на обяд и вечер, защото знам, че няма да устоя на картофките, панировките и десертите ... Дано стане както казвате всички и в един момент това да не е вече толкова изкушаващо.
Лошото е, че по принцип нито обичам, нито имам време за готвене, а това прави менюто мнооооогооо еднообразно ...Както и да е - няма да се откажа ...лесно ...

А теб поздравявам за постигнатото! Иска се много воля, инат и увереност за да постигнеш такъв резултат! Сигурна съм, че няма да "объркаш" 3-та фаза. Успех!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.