Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано17.03.09 09:38



Здравейте,
Дорче, критиката ти е основателна. Да съобщя за колегата Вуйчо, че вече е 111 кг. Той има малко зацикляне и нещата при него вече са по-бавни, отколкото в началото.
При мен всичко е по старому, задържам си килограмите след качените два от трета, т.е. 66. Не съм решила, не съм ги махнала.
Успех на всички!


ветеранка в четвърта



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано18.03.09 12:25



Момичета здравейте,
пак съм аз да ви се похваля, преди два часа се роди третото ми внуче. Момченце 3,800, 51 см. на сина ми. Това е втория му син, първия е на 2г. и 7 м Много съм щастлива! От дъщеря ми имам една 9 годишна красавица, вече пубертетка.
Това е.... аз съм една щастлива баба-дюканка





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.03.09 13:16





ЧЕСТИТО!!!
Много да са здравички внучетата на готината баба

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано18.03.09 14:03



Корсичка мила,честита радост!!!

БЪДИ отзивчива,благоразположена по всяко време и всеотдайна...ти го можеш...-знам,че ние-жените на 50 и над....го можем...Как мечтая и аз да ви се похваля с подобно щастие!!!Децата/щерка и зетче/се поклониха на Ябълковата/т.н./ Богородица от храма на Горно Воден-Асеновград,донесена за поклонение в ПЗ,за да....имат детенце...
Моля ви,всички...пожелайте ми го и вие от сърце,за да ми се...СЛУчИ....
ВАшА рАДА....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано18.03.09 14:07



Скъпа Раде,
Пожелавам ти от цялото си сърце да те стигне моето щастие!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано18.03.09 15:15



Знам мила Корсичка твоето отношение към моето момиче!!!Още на срещата в София вие си допаднахте -нейните думи за теб бяха,,мамо,мн е ТОчНА!,,-жаргон,който използват днешните младежи...а за мен беше показателно твоето гостоприемство,жестове,широката ти Душа...а пък САНИ И НЕ-МЕчЕТО...А... търчането до влака....когато вкупом ви чувах гласовете,че ако изпуснем влака ще ни приютите и даже обмисляте как,кой,колко...МИЛИ ПРИЯТЕЛКИ.ще чакам с нетърпение новата среща -Дорче,намери време/и финанси-ангажирам се с помощ-всякаква/струва си да се прегърнем наяве....Толкова помощ,толкова подкрепа,толкова получих от вас/мили ..Новички,едно да ви кажа-тук е мястото за моята благодарност-БЕЗ ТЕЗИ ХОРА аз не бих била това,което съм сега-усмихната,със самочувствие,по-елегантна...и много.,наистина мн..щастлива в ..живота и ....в Работата...си


ваша Рада,т.е. ХУМОРЕСКА



Тема от сърце...нови [re: Xyмopecka]  
Автор Плaтнoxoдka (бяла)
Публикувано18.03.09 15:36



... ти желая внученца, Раде

. Пожелай ми и ти на мен, щото моите нещо се размотават... малки били още:)). А аз вече чакам...:))).

Ако забелязвате, още едно килце изхвърлих. Дорчи, промени резултата ми, моля те - и благодаря:)). Аз реших окончателно - 1 година във втора и това е. Ще издържа, колкото сваля дотогава - толкова, и после ще задържам. Да видим какъв ще е крайният резултат.

От мен - целувки на всички.




Тема Re: от сърце...нови [re: Плaтнoxoдka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано18.03.09 22:02



Идвам на работа и пак във форума съм!То като гледам всичко съм си казала,ама Новички,пак повтарям-четете книгата,нас и вс.което намерите за добре-аз лично проучвах,сравнявах,консултирах- почти 2месеца...и се забавих.даже...Преди Дюкан бях на Разделно-за 3-4 месеца-резултат 13 килца с неимоверни мъки...Откакто започнах Дюкан си ям/колкото ми душа иска и когато поиска/,правя импровизации,вариации...и се получава...рецепти-дал Господ от такива като нас-хем ядем,хем си отслабваме...Не мислете,че без плодове няма да издържите/сладичкото замествайте с ъс STEP и кола-лайт-ще издържите!


Резултатите от началото ще ви стимулират и подкрепят,започнах края на юни-изкушения -всякакви,но не забравях думите на нЕ-Мечето-че желаните от нас храни ще ги има и догодина,но ако ги ядем сега и догодина ще сме си....дебели....
Зная колко е важно да имаш подкрепа в такъв момент,влизах във мн. форуми по темата,но тук поне за себе си намерих Истинско,човешко,компетентно,приятелско,Разбиращо РАМО...зНАМ ЗА КАКВО ГОВОРЯ...пожелавам и на вас,Новички,същото...
ваша Рада



Тема Re: от сърце...нови [re: Xyмopecka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано18.03.09 22:12



Платноходче,да насочваме енергията си към желаното-дано се получи!!!

Благодаря,миличка ,за разбирането....



Тема Re: от сърце...нови [re: Xyмopecka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано20.03.09 17:37



Подозрително продължително чезнете, ей!!!


ЧЕСТИТА ПЪРВА ПРОЛЕТ!!!

РАЗЦЪФТЯВАЙТЕ, МИЛИ МОМИЧЕТА,

БЪДЕТЕ КРАСИВИ И ОБИЧАНИ!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.