Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:38 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано12.03.09 10:40



Здравейте сладури. Мале момичета изглеждате страхотно. А и като гледам снимките пак ме хваща яд, че не можах да дойда.

. Ама сега се стопля, така че давайте да правим нова среща. Дорче, да поправиш Мария на 60 кг, когато можеш. Хайде целувам Ви всички.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано12.03.09 13:35



Пак имам въпрос за чайовете с разхлабващо действие. Налага ми се да ги ползвам няма как... Та...купих си чай на който пише "Китайски зелен чай за отслабване". В състава му има слез, бамбук, кайсия, лотос, зелен чай. Не е посочена Сена. Пише че не води до привикване, подходящ при запек. Приятелка обаче спори с мен че това е чай Сание със сена и се водел зелен чай защото е в зелена опаковка. Не е виждала опаковката аз и я описах. Но на моя си пише точно цитираното заглавие. И сена няма в съставките. Някой пил ли е чай Сание? Да не би да е същия, не искам да я пия вече тази сена. Пише ли си "Сание" на опаковката?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор Kukita ()
Публикувано12.03.09 22:38



Добър вечер и от една не особено сериозна напоследък в писането дюканка. Много съм ангажирана в последните месец-два и вечер просто нямам сили да се включвам, но не мога да се въздържа след атрактивната фотосесия. Дами, много сте хубави, имате страхотно излъчване и искрено ви завиждам и съжалявам, че не успях да се включа в срещата ви. И аз като Дани се надявам да не е последна, и да бъда с вас някой следващ път!
А иначе при мен нещата се движат с мравешка скорост. Докарах се до вариране между 61 и 62 кг. и като че ли това ще е краят на втора фаза за мен. И май наистина това е моето тегло, защото нещо много ми окльощавяха раменете и някогашната ми единствена гордост -

, та сякаш е време да спирам със слабеенето.
Мисля да почакам до кръглата година с Дюкан - 23.03, като това ще е старт на 3-а фаза. Уж не съм суеверна, ама на тази дата явно миналата година ми потръгна. Та и сега ще я изчакам .
Успех на всички, аз ще вървя да спя, че утре пак ще имам дъъъъъъъъълъг ден. Лека нощ и дано утре кантарчето ви зарадва!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Kukita]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано12.03.09 23:21



Радвам се,че снимките най-после се появиха

Момичета,мн съм заета с новата работа,но не ви забравям,вс ден чета форума.Иначе продължавам с фаза 3,признавам,че тук-там прегрешавам,движа 65-67 килца,правя 2 протеинови седмично.
На всички Дюканчета-успехи и радости!!!
ваша Рада



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _belladonna_]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано13.03.09 10:12



Здравейте отново!
Скъпа Беладона, този чай ми е станал като второто аз. Писала съм във форума много пъти за него. Аз го използвам не знам от колко години, може би 6-7. Пия го през ден, вечер и нямам никакви оплаквания, дъщеря ми също го пие. Този чай ме спасява от хроничните затруднения, които имам отдавна. Чая НЕ садържа сена. Взимай от по-слабия вариант, защото те са два вида, има и по-силен.
Привет на Кателунка и Дани и очаквам да се видим в скоро време.
Раде, честита нова работа, радвам се, че си намерила такава. Дано си удовлетворена.
-------------------------------
дюканка ветеранка в 4-та
Успехи и целувки на всички!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор _belladonna_ ()
Публикувано13.03.09 16:06



Много благодаря! Не знаех че има два вида вида. Явно съм взела от по силния, снощи пих и направо родилни мъки имах, то бяха спазми в корема то беше чудо.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _belladonna_]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано14.03.09 11:10



Скъпи момичета,
Трудно се добирам до компютъра,много ми е натоварен "хороскопа" напоследък, пъки не винаги имам интернет, за съжаление. Чета ви редовно и се радвам много на снимките на четворката - изглеждат много свежи и жизнени!Целувки и много отмахнати килограмчета ви желая.

Весел уикенд!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор tzu113 (непознат )
Публикувано14.03.09 20:53



Здравейте на всички
от доста време ви чета, но все не намирах време да се включа във форума.
Вие всичките сте "виновни" да се захвана с диетата, и искам много да ви благодаря за това че споделяхте както трудностите така и броя на свалените килограми. Това ми вдъхваше кураж.
И така сега малко за мен. Казвам се Цвети, на 28 години съм и като започнах диетата бях 85 кг. Е била съм и повече, но с разделното хранене ги свалих до тази цифра, но повече от това не успях.
И на 19 януари започнах Дюкан. Честно да ви кажа не мислех че ще има кой знае какъв ефект, но видях снимките ви и бях меко казано потресена. В момента съм 76 кг. И се чуствам прекрасно и вече си мисля че ще мога и аз като вас да ги сваля поне до 60.
Поздравявам ви всичките и пак ще пиша!
Желая ви здраве и повече свалени килограмчета!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано15.03.09 09:04



Здравейте и от мен в тази слънчева неделна утрин. Аз да се похваля, че след дълго мълчание кантара тази сутрин реши да ме изненада и показа цифричката 59.6. Ей хора не мога да ви опиша кефа. Таз цифра не съм я виждала от ученическите си години. Реших първоначално, че нещо се е бъгнал. Местих го, качвах се, слизах, а той упорито си държи.

. Това означава, че ветеранките скоро (2.6 кг)ще ги моля за помощ за трета фаза. . Пожелвам Ви един слънчев и успешен ден. Целувки.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: tzu113]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано15.03.09 13:40



Привет, привет


Голям кеф е човек да чете такива работи!!! Минавай по-честичко насам!

Дани, браво на теб! Веднага поправям.

Милички, проверете в табличката дали не съм изтървала нещо!

Мъжете, имате голяма черна точка за отсъствие!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.