Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:32 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Честит имен ден!нови [re: Dorchester]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (А маце!)
Публикувано07.03.09 18:10



Честит имен ден на на всички, които днес празнуват!
Желая много здраве, късмет и повече свалени (кило)грамчета!
Аз най-после съм на линия, здрава, поотслабнала /още малко, но засега няма да се хваля/ и доволна от себе си и от живота!
Целувки на всички, а аз отивам на работа. Ще рапортувам с подробности - утре!





Тема Re: Честит имен ден!нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано07.03.09 18:49



Дори, честит имен ден, слънчице. Честито и за мъж ти. Честито и на всички останали празнуващи. Желая Ви на първо място здраве, че това е най-важното и много много щастливи мигове.



Тема нова дюканканови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор koshonche (непознат )
Публикувано08.03.09 00:07



здравейте! реших и аз да опитам, защото, докато разберат докторите, че не ми функционира щитовидната жлеза, качих 10 кг. сега на ръст 168 съм 68 кг, което ме мъчи. искам да си върна моите идеални 58 кг.

бях опитала тази диета преди няколко месеца още, но аз по принцип се храня със страшно много риба, плодове и зеленчуци и почти не ям месо, не издържах и два дена тогава, беше ми страшно лошо и получих ужасни киселини и запек...

сега започнах от вчера, като съм решила малко да приспособя диетата. сутрин си отпочвам деня с малко (не обичайните 200 мл, а 50) пресен портокалов сок и палачинката от овесени трици и яйца. през деня - риба тон с лимонов сок, пиле, риба на пара или скара, скариди и вечер си правя бульон от водорасли с тофу, лимон, малко зелен лук и чесън... за закуска помежду ям 0% кисело мляко.

освен това, понеже много ме смущава липсата на витамини и минерали, вземам по 6 капсули Спирулина (едноклетъчно водорасло, което е 70% протеин и богато на почти всички витамини и много минерали)

но пак, след два дена на диетата, съм с киселини, запек и ми е лошо - вие ми се свят и ме боли глава...

пишете, моля ви, как се чувствахте вие през ударните дни, много ми е трудно...

блатодаря
предварително!!!!





Тема Re: Честит 8 март!нови [re: koshonche]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано08.03.09 09:26



Честит празник мили дами! Желая на всички от сърце много здраве,любов,късмет и да се чувствате горди като майки и жени!И нека покажем на мъжката част ,че сме по-силни и добри от тях.Весел празник!!!



Тема Re: Честит 8 март!нови [re: banbu4a]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано08.03.09 12:38



честит 8 март,милички!!!

Да сте винаги здрави,щастливи и удовлетворени от всичко до което се докосвате!Всеки ваш ден да е изпълнен с положителни емоции!Да ви радват новите ви фигури,а по-скорошните Дюканки да имат силната воля до желан резултат!!!
ваша Рада



Тема Re: Честит 8 март!нови [re: Xyмopecka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано08.03.09 18:25



Честит празник на всички, които го празнуват!



Момичета, имате ли доверие на разните безалкохолни газирани и негазирани напитки (марки всякакви!), които са с претенции да са без захар и с подсладител? Употребявате ли ги, без да ви пречат? Имам предвид всякакви студени чайове, лимонади и други "плодови" газирани неща? Или по-проверени са степчетата и другите подобни?

А бонбонките за смукане без захар също ли не са менте според вас?

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: нова дюканканови [re: koshonche]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано09.03.09 11:25



Според мен това не е диетата за теб. Фактът, че не се чувстваш добре, е сигнал от организма ти, че нещо не е наред. Имаш и сериозен здравословен проблем, затова аз бих те посъветвала да идеш на лекар (най-добре няколко) и диетолог, за да определите най-добрия начин на хранене за теб и причините, поради които се чувстваш зле. Не забравяй, че всеки организъм има различни изисквания и това, което действа чудесно при един, може да е страшно вредно при друг. Не превръщай отслабването в самоцел. Ако ти е зле, нито ще отслабнеш, нито ще си помогнеш на здравето, което може и да се влоши така, че после ще се биеш по глупавата глава, че си допуснала такова нещо. Не е да не са се случвали такива работи.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор asenova_61 (непознат )
Публикувано09.03.09 13:32



Здравейте и от мен най-после.Имах много задчки и все не оставаше време за писане,но пък редвно ви чета.При мен всичко върви много добре.Карам си трета и съм много горда със себе си.Задържам 60-62кг.Свалих малко повече и от притеснение,но всичко вече е наред.Толкова добре не съм изглеждала .
Сега специално искам да пожелая успешна 4та на Корсичка.Аз ще задържа още малко защото свалих 4-5 кг в 3та.Поздрави на всички и вярвайте в себе си.
Целувки Сани



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: asenova_61]  
Автор jaddis (непознат )
Публикувано10.03.09 09:35



Здравейте момичета,
благодаря за съветите. Сега съм на етап-разучаване на книгата. Вече е прочетена, но нароловина/П+ПЗ/ другото после. Най важните неща подчертани. Книгата ми хареса и си мисля, че ако се прочете много внимателно-успеха ще е пълен.Така мисля в момента, дано и като започна да е така. Искам да споделя това за което мисля, че е най важното от режима- ВОДАТА. Даже срещнах цитат до 3 литра. Но вода, а не друго.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: jaddis]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано10.03.09 10:58



Поздравления! Похвално е, че един човек още на етап разучаване на книгата е разбрал колко важна е водата за успеха на режима!


Да пиеш вода е даденост, да я прилагаш правилно - е умение.
И се придобива, не е чак толкова непосилно да се пият 3 л вода дневно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.