Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:29 17.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Re Извинете ме, че още питам,нови [re: sarti]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано02.03.09 11:34



Виж сега, никой не може насила да те накара да ядеш или да не ядеш нещо.
Сама решавай, пробвай... какво друго да ти кажа.



Дано разбираш, че чистата вода е незаменима.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Re Извинете ме, че още питам,нови [re: Dorchester]  
Автор sarti (непознат )
Публикувано03.03.09 06:56



Благодаря.
Ще се оправям някакси.



Тема Re: Re Извинете ме, че още питам,нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано03.03.09 10:49



Честит празник на всички, честито Освобождение!!
Дорче, с удоволствие ще се видим по-варненски, още съжалявам, че тогава не можах да дойда, дъщеря ми беше болна. Този път няма да се разминем.
Целувки на всички!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор schatten (непознат)
Публикувано05.03.09 23:32



Здравейте, момичета!
Нахлувам в темата ви с молба за нещо като консултация.

Имам пациентка, за която е изключително важно да отслабне едно двайсетина кг. Получава се така, че в момента аз съм човекът, от когото тя търси съвет за всичко. Прегледах книгата, но не открих еднозначен отговор,затова е и въпросът ми към вас, а именно-

Известен ли ви е РЕАЛЕН случай на жена в нейното положение, успяла да свали и задържи килограми с този режим? Пояснявам - няма медицински пречки за отслабване, но:
- е на 53 г.и в менопауза
- била е много дебела през целия си живот още от дете
- през последните десетина години е била непрекъснато на някаква диета и съответно йо-йо

Лично познавам 3 жени, спазвали режима, но трайно задържане на постигнатото има само при една от тях, затова реших да потърся съвет от вас.

Благодаря предварително на всички, които вземат отношение.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: schatten]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано06.03.09 08:48



Здравей,
запазването на теглото е въпрос на стриктно спазване на определени хранителни правила и стремеж за превръщането им в навици.
Т.е. воля и контрол. -)
Не е толкова до конкретната диета.

Лично мнение.
Йо-йото идва абсолютно закономерно, щом започнем да се храним както ни падне, особено при такива случаи, когато човекът си е бил цял живот наднормен и годините му предолагат един по-забавен метаболизъм.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Wildberry]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано06.03.09 09:25



Здравейте, отслабващи сладури. Аз няма няма и зачезна, но това не значи, че Ви забравям. Просто работата ми е такава, че като почне проект и е един денонощен зор и после почивка. Аз да се похваля и да помоля Дори за промени в табличката. Аз достигнах хубавата цифра от 61.300 и остават само 4.300 до крайната цел.

. А Мария стъпи твърдо на 61 кг. Доста задържа и тъкмо да се демотивира и мръдна (за мой кеф) и не успя да се подаде на изкушенията. Целувам Ви много и пак се заравям, че 31.03 е доста далече. .



Тема Re: Do Dorchesterнови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано06.03.09 19:14



Дорче ,мила,ако ти остане време поправи ме ,че голяма борба беше с тоя кг. ама така е като лапах е сега вече нещата се нормализират.До скоро!



Тема Re: Честит имен ден!нови [re: banbu4a]  
Автор banbu4a (nova)
Публикувано07.03.09 09:53



Честит имен ден на всички Тодоровци и Теодорки да си носите името със здраве и гордост,да сте весели и късметлий!



Тема Re: Честит имен ден!нови [re: banbu4a]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано07.03.09 11:37



Хехе, ами мерсим!

Да взема да почерпя за мое и за на мъж ми ЗДРАВЕ - което пожелавам и на всички вас!!!





-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Честит имен ден!нови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано07.03.09 15:09



Честит имен ден на Дорчестър и на всички които носят името!!!
Дори, да си жива и здрава, весела и късметлийка!!!
Целувки!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.