Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:29 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Globi]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано08.05.09 12:17



Здравей Globi!
Страхотен резултат! Това с издънките всеки го е правил. Важното е да не ти става навик, защото всичко се обезсмисля! Нали сме на диета, за да постигнем нещо, а не да се самозалъгваме! В поста си споменаваш овесени ядки! Дано да е правописна грешка, защото овесените ядки не са за тази диета. Д-р Дюкан изрично уточнява, че става дума за ОВЕСЕНИ ТРИЦИ!
Има огромна разлика между двата продукта!!!
Малко за себе си: Все още удържам положението и килограмите ми варират м/у 79 и 82, в зависимост от количеството храна и вода, които поемам. Установих, че когато намаля броя на храненията за деня (случвало се е да не мога да обядвам или да прескоча закуската) теглото се покачва!

Не знам на какво се дължи това, но е факт. Същото се получава и при по малко от 1.5 л. вода за деня! Извода е, че не трябва да се гладува и е задължително да се пие поне по 1.5 л вода дневно!!!
За сега от мен толкоз! Целувки на всички и внимавайте с прегрешенията, защото нито едно прегрешение не остава ненаказано - дори и лакомията!



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Globi ()
Публикувано08.05.09 12:45



оооооооооох объркала съм ядките с триците, всъщност взимам трици, ама няма файда де. Благодаря ти за отговора и корекцията. Ами Вие движите ли се повече за да изразходвате повече енергия, калории и тн.? Книгата я нямам и карам само по рецептите каквото е написано и от Инфото от Нета и всички Вас. Хей голям стимул сте ми.
Искам и аз тогава у тая табличка.
Дорче ще ме вкараш ли?
А ето и данните ми.
Старт 23.03.09, фаза 2, тегло 81 кг, сегашно телго 74 кг, разлика 7 кг, цел 58 кг, ръст 168 см, години 46,



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано08.05.09 12:51



Ехоооооо!


Поздрави на всички и от мен!!!Да дам и своя отчет!
Ако два последователни дни Кантарчо покаже 66-67 минавам веднагически САМО НА ...П...и отново съм 65!!!понякога това са даже 3 последователни дни!!!Не мога да пия повече от 1 1/2л вода,триците са ми всекидневие...Иначе почти карам на пз-така се случва просто,не обичам сладко/слава Богу/,но като ми се "замъгли" съзнанието едно малко шоколадче си позволявам съвсем съзнателно...Хубавото е,че получавам комплименти от приятели,а неприятелите все ми вещаят болести/със завист в погледа/...
До скоро!!!Вие сте ми истинските дружки!ОБИчАМ ВИ!!!
ваша Рада Хумореска



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Globi]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано08.05.09 13:02



Готово



Целувки на всички,
ако изтърва нещо за променяне в таблицата, пишете на лични!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Xyмopecka]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано08.05.09 15:58



Поздрави на неМечето и Рада!
Браво Раде, не напразно те дадох за пример. Аз се издъних, но вече взимам мерки. Силно се надявам до края на месеца да си върна 65-те.
Нещо се бях отпуснала, не знам, може би ш------- криза ми разби малко душевния мир, но се взимам в ръце.
Целувки!

Редактирано от Dorchester на 08.05.09 17:19.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: corsichka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано08.05.09 18:50



Е,пак пиша за днес,ама не мога да не се изфуклява пред вас!!!


Срещам днес моя състудентка/1977-1981/,тя пък с приятелка от нашия набор...Колежката ми прави комплимент,че от предишния път когато сме се виждали/2000г/ съм доста различна/аз и тя знаем за какво иде реч.../ и додава,че съм свалила сигурно 30-тина оки...Не уточнявам от срам....
Другата се заинтересува от начина-пея 2-3 изречения за авторитет!Ако някой наистина се интересува никога не отказвам инфо,защото зная една дебела жена как се чувства...Изумлението идва когато дамата научава от разговора,че съм вече на 50/м.юни/...Тя моля ви се си помислила,че съм най-много на...40....!!!ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,ТУЙ КАЗАНО ОТ ЖЕНА??!!Голяма радост си е,та рекох да я споделя!
Новички,виждате ли как се променя човек от Дюкан??!!Упорствайте,не се отчайвайте,не се отказвайте!!!
ваша Рада



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Xyмopecka]  
Автор мимoзa * (непознат )
Публикувано10.05.09 13:00



Много се радвам че ви има и че открих този клуб.
И аз сам забелязала че по-слабите хора изглеждат по млади. Хубавото при тази диета е че не губиш мускулна маса а само сланинка.
И аз сам на Дюкан и свалих 12 килограма до сега. Още 3 килограма ми останаха, но последните килограми се свалят много трудно а и аз свалям доста бавно. Ето от един месец свалям 1 кг по време на протеините и като мина на смесения режим пак го качвам. Но не се отчайвам, знам че кантарът пак ще тръгне стабилно надолу.
А относно комплиментите, получавам такива само от мъже. Жените не ме "забелязват".



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: мимoзa *]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано10.05.09 14:50



Привет, добре дошла!

За последните килограми си права, а особено ако са под изчислените в калкулатора. Как е при теб, да не би да се бориш за тегло под "препоръчителното"



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор мимoзa * (непознат )
Публикувано11.05.09 09:30



Да, наистина се боря за тегло под изчисленото в калкулатора. Аз съм била това тегло преди 5-6 години и така най се харесвах..


В момента наблягам на рибата, че тя май е най ефективна за мен.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: мимoзa *]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано11.05.09 10:16



Ехо сладурите, край на големите почивки.

. От днес на работа здраво. Гледам по празниците май всички сме си почивали, а и май голяма част от нас са си взели и 7 и 8 май, та сме се намързелували здраво. Специални поздрави на Не мече, Дорчето, Корсичка, Рада. Дорче, една молба към теб. Под влияние на вида ми (изглеждам почти кат манекен, ясно е че има какво да се желае), зарибих още една приятелка. Казва се Нора. Висока е 172, старт тегло 123 кг. На 38 г, гоним цел 70, но като начало и казах да си поставя малки цели, та сега се борим за 100. Мимката не е мръднала, ама тя и не е фен на пилешко, пуешко и със зор яде по-малко, та си мисля че е от туй. Аз след мойта велика комнадировка и нережимност имам едни 4,5 кг качени , но не ме поправяй. Взела съм се в ръце да оправя нещата и вече 300 грама са аут. . По повода за тегло под определеното, колкото и да се мъчих под 59 не мога да мръдна (за справка калкулаторчето каза 61). та в момента искам да разакарам тез 4.5 кг до 61 и влизам в трета. Хайде много ви целувам всички и успешна седмица.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.