Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:34 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: corsichka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.04.09 13:00



Момичета, правя едно проучване:

Има ли някоя от вас, която системно да си яде триците следобед или вечер?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано28.04.09 20:46



Привет на всички,Дорче незнам какво точно имаш впредвид и за кой етап се отнася запитването ти,но аз още съм във втори етап и си вземам триците (3 с.л.) веднъж дневно предимно на обяд под формата на сандвич,защото така ми е по-удобно за работа.А между другото каченото килограмче си отиде вече.До скоро!





Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано29.04.09 10:08



За килограмчето - поздравления.

Питам, защото искам да си направя статистика колко се влияе посещението във WC от триците.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано29.04.09 11:59



Здравейте сладури, аз се завърнах. Почти мислех, че няма да преживея тоз проект, но оцелях.

. За съжаление работата по този ми проект беше извън България и нямаше как да съм чисто режимна. . Колкото и да попивах разни меса, да делях салатите ( с идея поне айде като не съм 5/5, то поне да съм твърдо на ПЗ), все усещах мазнотиите. Да не говорим, че имаше дни в които сутрин само разни печива, на обяд мазни манджи, та в тоя ред на мисли се освиних или поне това е мойто мнение. За радост половинката не мисли тъй. . Още ме е страх да се кача на кантара, за да не разочаровам от пораженията. Като казах кантар, Дорче направи Мария 58.5 кг. Тя макар и моето отсъствие бавно, но славно върви надолу. Сега от понеделник си почнах втора фаза. И мисля след 5 дни П, 5 ПЗ и още 5 П, тогава да видя какво ще каже негова светлост кантара. Немога да насмогна да Ви прочета, но ще наваксвам. . Хайде много ви целувам.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано29.04.09 20:52



Аз ги взимам само сутрин, а понякога забравям и да ги взема. Но това е в четвърта. Докато бях първа,втора,трета рядко забравях да ги изям сутрин и съм ги взимала следобед или вечер, но това е инцидентно и не съм го свързала с посещенията в най-малката стая.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано30.04.09 12:42



Доче,
аз ги взимам от първия ден и така вече 1 година и 22 дни. Сутрин с кисело мляко, като прибавям доволно количество канела /за диабета/ и ленено семе. Отскоро добавям и по една ч.лъж. сурово тиквено и слънчогледово семе. Не пропускам нито ден, където и да ходя не тръгвам без к.мляко и триците. Правя си в един буркан една смес от изброените по-горе съставки и така.....
Да ви се похваля, че днес си правих изследвания и всичко е ОК! Страхувах се малко за диабета, защото намалих драстично лекарствата без лекарска консултация, но режима и употребата на трици си казаха тежката дума, резултатите са повече от добри, в абсолютна норма съм.
Все по-рядко пия чая "Сание", преди го пиех всеки ден, после през два дни, а сега можеби в седмицата един път, така че според мен триците имат слабителен и регулиращ стомаха ефект.
В книгата си за триците Дюки пише, че могат да се взимат и по пет лъжици на ден, разпределени на три приема. Може да се слагат в супа, ястие и др. добре е да се взимат заедно с храна.

Момичета желая ви весели празници. Внимавайте с количествата, ако сте в трета!
Успех!



Редактирано от corsichka на 30.04.09 12:47.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: corsichka]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано30.04.09 16:19



В отговор на:

Страхувах се малко за диабета, защото намалих драстично лекарствата без лекарска консултация, но режима и употребата на трици си казаха тежката дума, резултатите са повече от добри, в абсолютна норма съм.



Това е страхотно!!!

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: corsichka]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано30.04.09 21:24



И аз те поздравявам за добрите резултати!!!
Браво на теб!!
На всички дюканки и дюканци желая весели празници и само положителни емоции!





Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано05.05.09 13:49



Къде се изпокрихте, дюканки!!!
Да не хапвате нещо забранено, умната, ей!





Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано05.05.09 20:04





-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.