Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:51 23.06.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbucha]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано23.04.09 23:04



че и линийката малко да променим да голямо вълшебство за 1 ден 11 кг. нали де да можеше (ама така го изписва кво да се прави)


Редактирано от banbucha на 23.04.09 23:13.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.04.09 09:05



Честита линийка, нищо че е един ден.

Да ви кажа аз пък, във Варна така и не се намират фини трици. Никакви.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано24.04.09 10:58



Благодаря ти ,мила.Сори ,че във Варна не се намират.Мога да ти помогна като ти изпратя по пощата,ако желаеш драсни ми 2-3 реда.Ще го направя с най-голямо удоволствие.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbucha]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано24.04.09 12:25



А, ъ, не, мерси.

Аз съм такъв екземпляр, дето харесва едрите във всякакви варианти - и на печиво, и с мляко. Много благодаря за предложението

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор banbucha (nova)
Публикувано24.04.09 12:53



И аз като теб харесвам едрите ,но останах с убеждение,че не можеш да си намериш финни та затова ти предложих.Ок ,ако имаш нужда от нещо стига да е по силите и възможностите ми съм насреща!



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано24.04.09 19:07



Дори, колко трябва да са фини триците? Аз от много време насам карам на тези от Бурлекса. От тях изобщо не съм виждала по-ситни.



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: banbucha]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано26.04.09 15:34



Само ви чета,милички,когато остана свободна.Крада от съня си,за да съм в час с вас.Покрай празниците си бях все на работа-нали съм нова в Колективъ...
Корсичка,по-късно се сетих,че можеше да ти звънна поне за годишнината,но бях в "малките"часове,извини ме мила!Е,на добро същество като теб/и прощаващо/чак сега ти желая усмивките да не слизат от лицето ти-каквото и да означава това!!!


Толкова съм натоварена със служебни задължения/ама аз си го поисках от Съдбата/,че не се сещам да изневерявам на Дюкан,карам на мляко,извара,таратор,десерт със Степове...а за варените яйца съм абонирана открай време...И все 65-67-УРААААААААА А АКО мъжът ми ме поглези и с рибка и пиленце е супер
Та така си преживявам аз.Хайде до скоро,че съм стегнала костюмът пак за...Работа...
ваша Рада Хумореска



Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: lodka_v_moreto]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.04.09 09:32



Сори за закъснението: много са фини, като грис да кажем. На фирма Фортунате мисля.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Dorchester]  
Автор lodka_v_moreto (вълнение 1 бал)
Публикувано27.04.09 23:10



Непознати са ми.Тенкс





Тема Re: отслабвам с дюканнови [re: Xyмopecka]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано28.04.09 12:52



Здравей Раде, и всички дюканстващи!
То затова има приказка "внимавай какво си пожелаваш". Радвам се, че при теб всичко е под контрол, и аз се надявам скоро да вляза в релси станах 68, а трябва да се върна на 65, нещо тези празници..... лошо се отразяват.
Успех на всички!

--------------------------------
дюканка-ветеранка
в трето-четвърта






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.