Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано14.04.09 14:38



неМеченце, благодаря за бързата реакция!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор Meчo пyx(вeчe нe e мeчe) (...)
Публикувано14.04.09 16:09



Няма за какво! Днес не съм на работа и цял ден между другото се навъртам и около компютъра - да не би да пропусна нещо!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Meчo пyx(вeчe нe e м]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано15.04.09 11:54



Съгласна съм че 6 кг. не са малко...Амо пусто все му се иска на човек още и още ...
А защо казваш, че храната е малко? Има ли количеството значение?
Аз се опитвам да засичам и броя на калориите, като съм си поставила максимум от около 1200 ккал. ( една табличка беше направила Dorchestur дето горе-долу толкова калории дневно предвиждаше). Но тъй като не обичам особено много нито месо, нито извара, а мляктото (което обичам) ми омръзва вече, изчислих че приемам дневно по около 900-1000 ккал.и много рядко повече.
Смятах че това е добре и съм изненадана да чуя, че трябва повече храна?!
Действително ли това има значение? Или по-скоро типа храна трябва да променя, а не количеството?

Благодаря ви за всеки съвет досега и в аванс за всеки, който ще ми дадете :-)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.04.09 09:50



Определено да, това е минимумът.
Тези 1200 кал се плучиха по случайност, те не са никакъв критерий. Изобщо не брой калории, а се придържай към максимата: 4-5 на ден сит корем. Туйто.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор oppopp (непознат )
Публикувано16.04.09 10:43



Моля кажете овкусявате ли с нещо салатите................така не ми са вкусни и е мъка



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: oppopp]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано16.04.09 11:46



Сол, оцет, течен парафин.

Сос от кисело мляко и горчица.

Сос от сгъстено на огън прясно мляко с жълтък (фалшива майонеза).

Сос от пасирана извара с прясно мляко (фалшива сметана).



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор Phylippa (непознат)
Публикувано16.04.09 11:50



Здравей, Дор:) Я, виж ти как са се размърдали нещата, много се радвам да ви прочета всички.
Днес ми е последният ден от втората фаза и от утре влизам в трета. Решила съм довечера да си направя сама пълнозърнестия хляб, който е разрешен в трета. Та затова искам да попитам дали някоя от вас си прави такъв хляб. В Била продават готова пълнозърнеста смес за такъв хляб, който може да се пече или в хлебопекарна или пък във фурната. И ако да, какви са ви впечатленията? Аз съм си закупила сместа от няколко седмици и само броя дните до нейното приготвяне:)



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: corsichka]  
Автор Phylippa (непознат)
Публикувано16.04.09 11:55



Здравей и да ти е честит рождения ден, макар и на такава голяма патерица

Жива и здрава да си и голяма късметлийка:)
А пък за изварата, аз от всички извари, които съм пробвала, най-вкусна ми е изварата Мероне, просто мога да си я ям така, без никакви подправки, всички останали са ми ужасно безвкусни. Пробвала ли си я?



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор Phylippa (непознат)
Публикувано16.04.09 11:58



И според мен не са никак малко тези 6 кг. Моята теория си е, че колкото по-бавно се свалят килограмите, толкова повече време има тялото да свикне с новото тегло. Затова и моите 10 кг за 3 месеца ми се виждат съвсем нормално, а пък някои ги свалят за около месец и половина, всичко е много индивидуално:))))



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор asenova_61 (непознат )
Публикувано17.04.09 13:00



Здравейте,момичета.Станах много редовна в писането,ама така е.Плащам си за дяволиите.Днес някак кантара ме разтревожи.Някакъв килограм в повече ми се е появил,трябва да го боря.Бях се успокоила и вчера си забравих протеиновия де и опуках цяло пакетче рулца от раци освен всичко друго,а от тях винаги качвам.Днес исках да попостя,ама ще направя 2 протеинови сега.Освен това съм се наказала с едни тесни дънки да ми напомнят,че всичко е преходно и от мен си зависи как ще се чувствам и как ще изглеждам.
Има един въпрос на който не мога да намеря отговор-в протеиновите дни в 4та да ям ли трици?Помощ.
Весели празници на всички и умната


Сани




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.