Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 25.09.24 
Здравна
   >> Диети
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _NlELKA_]  
Автор dessa (непознат)
Публикувано10.04.09 21:00



Ами и аз да ти кажа - някъде след 10-ия ден изчезнаха и неприятните усещания (гадене, виене на свят, отмаляване, неистово желание за нещо сладко), изчезна и перманентното усещане за глад въобще. Все още не съм отслабнала много - едва между 6 и 7 кг. (честно казано залагах на по-бързи първоначални резултати

), но се чувствам значително по-леко, дрехите вече не ми "опъват" толкова...
Опитай отново, залъгвай се някак - с постепенно намалаващи подсладители , самовнушение - отминат ли 10-ина дни, а видиш ли и първите резултати ще се амбицираш още повече.
Успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: _NlELKA_]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.04.09 21:40



Е,МИЛИчКИ,тук не сме толкова.....изчерпателни,обяснителни,РАЗБИРАТЕЛНИ,Т.Е. РАЗБИРАщИ,НО СМЕ СТРОГИИИИИИИИИИИИИИ

АКО СТЕ В НАшИИЯ ОТБОР-СЛУшАЙТЕ,чЕТЕТЕ,ДОВЕРЯВАЙТЕ СЕ ,НАЙ-ПОСЛЕ-ДАЙТЕ НИ ...шАНС...ДА ВИ..помогнем,т.е. четете ДОРчЕТО,САНИ,КОРСИ-чКА,ДАЖЕ моята скромна личност,наречена рАДА-хУМОРЕСКА,ВС.,ВС. Е ОТ ВСЕ СЪРЦЕ С намерението-само и само да сме ви от полза,защото...ОПИТЪТ И МЪДРОСТТА...ИДВАТ С ...ВЪЗРАСТТА....
ГЛЕЙТЕ,КВО МИ ИДЕ...СЕГА...НА...УМА.../щЕ ДА ПРОДЪЛЖА по-късно-т.е утре,за да ви доставя едни смешки,сътворени по подобие на Трендафил Акаиев-епопейка на нашите терзания-направо-НАКАЗАНИЯ
боже,кви високи думи,за КИЛЦАТА-чУМИ
ТО ИЗВАРКА,МЛЯКО И ...ЯЙЦА
БЪРКАТ В НАшИТЕ СЪРЦА
А ОВЕСЕНИТЕ ТРИЦИ
ПРАВЯТ И НОРМАЛНИ...ЦИЦИ
МУСКУЛЪТ СЪВСЕМ СЕ СТЯГА
И...БЪЛДЪРЪТ СЕ...ОБТЯГА
ОГЛЕДАЛОТО МИ СЕ УСМИХВА
САМОчУВСТВИЕТО-НЕ,НЕ СТИХВА....
вАС ОСТАВЯМ,ЗА ДА ПРОДЪЛЖИТЕ
...СПИСВАЙТЕ КАКТО СИ РЕшИТЕ....



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор Xyмopecka (непознат )
Публикувано10.04.09 22:01



От 2-3 год "обявавам"...и пробвам,че съм на 50 год/за да свикна с мисълта.../,за да "приема"...възрастта...знаменитата дата ще дойде на 11 юни 2009г От 2-3 год съм сътворила смешното стихче:
49-50...уви...
много са,но не ми тежи...
Младите ме смятат стара,
старите пък виждат колко аз съм млада...
Искам да ви кажа от сърце-
чувствам се като...дете...
Има ИСТИНА такава-
тя ..Душата.. никога не остарява...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: dessa]  
Автор _NlELKA_ (непокорна)
Публикувано11.04.09 11:03



Здравейте от мен отново

! Вече втори ден съм в първа фаза и ужасно ми се вие свят и ми се гади! Мисля, че не съм мръднала на килограми, а нямам прегрешения! Стегнала съм се сериозно да издържа на гадните усешания, които изпитвам и се надявам скоро да преминат, чееееее направо ще откача!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано12.04.09 18:22



Момичета (и момчета), бихте ли ми казали как се отнасяте към прочутото "Сочно пиле" на Маги? Пише, че нямало допълнително мазнина - може ли да се ползва при Дюканската диета? Знам, че вероятно е тъпкано с някакви консерванти, но въпреки това? Ако пилето е одрано откъм кожа

- да го изпека ли по този начин?

А разтворимата напитка "Болеро"?

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: yниKaлнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.04.09 09:19



Привет! НЕ знам за сочното пиле, но най-малкото сигурно има натриев глутамат, който аз ненавиждам в пъти повече от аспартама.
Болеро ползваме, става - и но и то зарад подсладителя - умерено.

Раде, страхотна си!!!



Ниелка, сигурно нещо правиш погрешно за да ти е чак толкова зле. Може да си напишеш дневните менюта да обсъдим.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано13.04.09 10:06



Мерси! А въпросният натриев глутамат пречи ли на диетата, или просто си е вреден по някакви причини? Щото, ако е второто, и ако веднъж месечно го поглъщам под формата на сочно пиле - сигурно не е фатално...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Xyмopecka]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано13.04.09 11:41



ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИЧКИ,
Страшно много ми липсвахте. Десет дена ме нямаше и днес се изкефих да чета цели две страници.
Поздрави на Дорчето! Мила Раде, бях ти казала, че можеш пари да изкарваш с твойте писания, вземи да издадеш стихосбирка или напиши роман. Много те бива. Поздрави на неМечето и на новичките! Кателунке, по едно време си помислих, че си се отказала, но като сподели, че след няколко дни имаш рожден ден ми стана ясно, че никога няма да се откажеш - овен!
Междувременно успях да ударя 55 лазарника. Изкарах отпуската в троянския балкан, беше страхотно, дори направих първите слънчеви бани и сега съм с тен все едно съм била на хавайските острови /де да беше/.
Момичета, трябва да ви кажа, че втора ми беше най-приятната фаза по отношение на емоциите, радостта от намаляване на килцата и любовта към кантара. Сега ми е по-трудно, изпитвам страх от кантара и съзнанието ми е по-затормозено и непрекъснато внимавам какво ще хапна. Гледам все да е режимно и изпитвам угризения, ако хапна нещо по-така. Ето вече измина една година от започване на режима, много съм щастлива от резултата, но можеби трябва да мине още една за да се затвърди теглото и да не варира непрекъснато. Вярно че става въпрос за 2-3 кила, но все пак....
Е, сладурки успех на всички!



-------------------------------------
дюканка-ветеранка
в трето-четвърта



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: yниKaлнa]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано13.04.09 12:19



Знаеш ли, най-добре дай съставките на туй Маги да прочетем и да видим кое-как.

Корсичка, поздрвления и за теб, 55 лазарника, викаш?
Бъди ни жива, здрава, красива и обичана.



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 13.04.09 12:20.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 26нови [re: Dorchester]  
Автор corsichka (с рогата напред)
Публикувано13.04.09 12:24



Дорче, благодаря ти!
А вуйчо е вече 107 кг, до тук 23 свалени

Редактирано от corsichka на 13.04.09 15:33.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.