Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:53 27.04.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Тема Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови  
Автор Receplvedik (4-ти км @home)
Публикувано19.02.09 13:30



Почнах преди 20 дни Дюкан. 35г/175см/101 кг. Ям като разпран разрешените неща, за 20 дни свалих 13 кила и сега съм няма и 88, целта ми е 80. Не се чувствам никак зле, но въпроса ми е: не е ли опасно за здравето толкова бързо отслабване?



Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: Receplvedik]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.02.09 14:10



Едно на ръка, че мъжете по правило бързо смъкват.

Обаче ти да не си карал само на протеини



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: Dorchester]  
Автор Receplvedik (4-ти км @home)
Публикувано19.02.09 14:24



Не- 5П/5ПЗ ... даже от алкохола съм спрял само бирата, а бира преди пиех доста...



Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: Receplvedik]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано19.02.09 15:02



Какво да кажа... Не съм вездесъща, но: да, твърде бързо е и едва ли е полезно. Не искам да казвам вредно, ама е леко... странно. И най-вероятно ще последва йо-йо.

Моят съвет: минавай в трета. По-бавно, но и по-сигурно. Залагам 90/10, че ще продължиш да сваляш и там, вместо задържането.

Много искам и някой друг да се включи.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: Receplvedik]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано19.02.09 15:57



..от алкохола съм спрял само бирата..
Това ще рече, че пиеш някакъв друг алкохол, а това само по себе си не е уместно при каквато и да било диета. Но всеки си преценява.

Бързото сваляне в началото обикновено е последвано от застой в последствие, няма страшно, но браво, че се притесняваш, а не изпадаш в еуфория, че си свалил толкова бързо.
Да не забравяме, че първите свалени кг са вода, така че ако е имало задържана вода в организма - си я източил.
Пийвай си водицата и си спазвай режима спокойно.

Редактирано от Wildberry на 19.02.09 16:37.



Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: Dorchester]  
Автор дaни (eдин roлям инaт) (отслабнала )
Публикувано19.02.09 15:58



така и аз да се включа с два примера един приятел свали 20 кг. за месец и 20 дни. Моя благоверен 15 кг. за 2 месеца (ама той не е бил твърдо режимен). Аз си го обяснвам с факта, че не са спазвани режими много (или никакви), благословени сте че сте мъже и метаболизма Ви е екстра. Аз подкрепям Дорчето, влез в трета сега и аз мисля че ще продължиш да сваляш, а и малко ще стабилизираш.



Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: дaни (eдин roлям инa]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано19.02.09 16:06



Включвам се само за да ви изкажа на всички благородната си завист... Защо ли Дюкан не действа така на всички?



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване? [re: Wildberry]  
Автор Receplvedik (4-ти км @home)
Публикувано19.02.09 16:16



Благодаря на всички за отделеното внимание !



Тема Re: Вредно ли е твърде бързо отслабване?нови [re: yниKaлнa]  
Автор Milley (tender_heart)
Публикувано19.02.09 16:19



Ако човек не е спазвал диета изобщо, сваля бързо, но примерно 5-6 кг, после по-бавно.
Но все пак като се чувства добре човека ... Най-доброто сваляне е 2-3 кг на месец. Така е здравословно и трайно, без йо-йо.

"Споделяйте знанията си с други. По този начин ще достигнете безсмъртие." Далай Лама



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.